Keystone logo
University of Ljubljana

University of Ljubljana

University of Ljubljana

Įvadas

Kiekvieni nauji mokslo metai suteikia naujų galimybių akademiniam ir asmeniniam augimui, ir mes tikimės, kad padrąsinsime jus šioje įdomioje mokymosi ir atradimų kelionėje. Džiaugiamės galėdami pasveikinti jus su šiuo mūsų studijų programų informaciniu paketu ir tikimės, kad rasite ką nors jus dominančio.

Informacinės dienos 2024 m.

Studijų pasirinkimas yra vienas svarbiausių sprendimų jūsų gyvenime. Siūlome gerai apgalvoti, kas jums patinka, nes taip studijuoti bus daug lengviau. Apsilankykite Jus dominančių fakultetų interneto svetainėse ir socialiniuose tinkluose, sužinokite viską, ką reikia žinoti renkantis studijas mūsų universitete, ir pasiruoškite klausimus. Jei prireiktų patarimo ar pagalbos, nedvejodami kreipkitės į mus. Padarysime viską, kad suteiktume Jums visą informaciją ir atsakytume į visus Jums rūpimus klausimus.

 • Kviečiame prisijungti prie informacinių sesijų internetu, kurios vyks 2024 m. vasario 22 ir 23 d. 13.00 val. Internetinės sesijos suteiks galimybę iš pirmų lūpų gauti informacijos apie studijas Liublianos universitete ir gyvenimą Slovėnijoje, taip pat susitikti su kai kurių akademijų ir fakultetų atstovais. Ši sesija vyks anglų kalba.
 • 2024 m. kovo 1 d. 14.00 val. CET organizuojame internetinę klausimų & A sesiją, kurios metu galėsite užduoti rūpimus klausimus ir sužinoti daugiau apie prašymų priėmimo į bakalauro studijasir užsienio vidurinio išsilavinimo pripažinimą tvarką. Ši sesija vyks anglų kalba.

t

Rašykite:

Daugiau informacijos apie bakalauro ir vientisųjų magistrantūros studijų programas bei paraiškų teikimo laikotarpius rasite čia.

Netrukus bus paskelbtas 2024/2025 m. kvietimas teikti paraiškas magistrantūros ir doktorantūros studijoms.

Dauguma mūsų narių (akademijos ir fakultetai) yra įsikūrę Slovėnijos sostinėje Liublianoje, išskyrus Jūros studijų ir transporto fakultetą, esantį Portorože prie Adrijos jūros.

Liubliana yra labai malonus ir jaunatviškas miestas. Turime daug muziejų, galerijų, teatrų, kino teatrų, institutų, bibliotekų ir vieną seniausių pasaulyje filharmonijos orkestrų. Miesto centre rasite daugybę užeigų, restoranų, klubų ir parduotuvių. Taip pat yra daug žaliųjų erdvių. Kongresni trg (aikštė) yra viena iš centrinių Liublianos aikščių, kurioje taip pat įsikūręs Liublianos universiteto rektoratas.

Mūsų studijų programos apima visas studijų sritis: Tai apima meno, vaizduojamojo meno, gamtos mokslų, technologijų ir inžinerijos, socialinių ir humanitarinių mokslų, medicinos, sveikatos mokslų ir sporto sritis, kurios parengtos pagal Bolonijos proceso gaires. Liublianos universitete ir bendradarbiaudami su užsienio universitetais teikiame jungtines, tarpdisciplinines ir daugiadisciplinines visų trijų pakopų studijų programas. Be paskaitų, vadovėlių ir seminarų, daug dėmesio skiriame praktiniam mokymui, studentų įtraukimui į projektinę veiklą, tarptautiniams mainams, profesiniam orientavimui, užklasinei ir kitokiai veiklai.

Būdamas mūsų studentas, turėsite puikią galimybę studijuoti įvairialypėje tarptautinėje bendruomenėje su daugybe vizituojančių dėstytojų ir užsienio studentų iš viso pasaulio. Kasmet mūsų institucijoje savo žinias ir įgūdžius tobulina ir plėtoja apie 40 000 studentų, iš kurių 8 % yra užsienio studentai. Liublianos universiteto programas baigia daugiau nei pusė visų Slovėnijos bakalauro studijų absolventų, daugiau nei du trečdaliai magistro ir specializacijos laipsnį turinčių asmenų ir daugiau nei 80 proc. mokslų daktarų.

Mūsų atsidavimą akademinei kompetencijai ir veiklos įvairovei patvirtinatarptautiniai universitetų reitingai ir daugelis kitų nacionalinių ir tarptautinių mūsų akademinės ir mokslinių tyrimų bendruomenės studijų ir mokslinių tyrimų pasiekimų pripažinimo.

Liublianos universitetas ypač rūpinasi žinių perdavimu pramonei, aplinkos sauga, žmonių sveikata, gyvenimo kokybe ir turtinga ekonomika, todėl glaudžiai bendradarbiaujame su daugeliu Slovėnijos ir užsienio įmonių. Mūsų partneriai yra garsios tarptautinės korporacijos ir geriausios Slovėnijos organizacijos.

Tinklalapyje www.uni-lj.si/study rasite specialiai užsienio studentams, ketinantiems studijuoti Liublianos universitete, parengtus informacinius vadovus, informaciją apie studijų programas ir papildomą naudingą informaciją, kuri palengvins jūsų studijų pradžią. Šis gidų rinkinys sukurtas specialiai tam, kad padėtų Jums gerai pasirinkti ir priimti teisingą sprendimą renkantis studijų programą Universitete. Mūsų vadovai suteiks jums žinių apie studijų galimybes Liublianos universitete ir gyvenimą Slovėnijoje. Programų taip pat galite ieškoti pagal sritis ir kategorijas.

Prašymą dėl priėmimo ir užsienio šalių išsilavinimo pripažinimo turite pateikti eVŠ interneto portale (nuorodos į prašymų teikimo laikotarpius ir priėmimo ir pripažinimo procedūros grafiką). Informaciją apie siūlomas studijų programas, duomenis apie studijų trukmę, stojimo reikalavimus, laisvų vietų skaičių, studijų būdą ir kt. galite rasti kvietime stoti. Siekdami padėti Jums susipažinti su paraiškų teikimo-priėmimo procedūra, parengėme vaizdo pristatymus ir instrukcijas, kurias rasite www.uni-lj.si/study/impressions/promotional-material.

Norėdami daugiau sužinoti apie Slovėnijos švietimo sistemas ir politiką, žiūrėkite trumpą vaizdo įrašų ciklą, kurį parengė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Priėmimo tvarka

Pasveikinimo vadovas

Kad kuo geriau išnaudotumėte trumpą laiką, praleistą pas mus, parengėme šį pasveikinimo vadovą, kuris padės jums viešnagę Liublianos universitete paversti ne tik vertinga studijų patirtimi, bet ir nepamirštamu gyvenimo laikotarpiu.

Jei perskaičius šį vadovą lieka neatsakytų klausimų, nedvejodami susisiekite su mumis:
Užsienyje įgyto vidurinio išsilavinimo pripažinimas: atpaž[email protected]
Užsienyje įgyto išsilavinimo pripažinimas stojant į magistrantūros ir doktorantūros studijas ir perkėlimas: kreipkitės į įgaliotą asmenį atitinkamame fakultete/akademijoje
Paraiška ir priėmimo tvarka: [email protected]
Techninė pagalba pildant registracijos paraišką: [email protected]
Metai plius: [email protected]
Slovėnų kalbos kursai: [email protected]
Stipendijos: [email protected]
Informacija apie Visa: [email protected]

Taip pat galite praplėsti savo akiratį su mūsų vasaros mokyklos kursais įkvepiančioje tarptautinėje aplinkoje arba mokytis kaip mainų studentas visus mokslo metus ar vieną semestrą.

Kviečiame jus pradėti savo akademinį kelią kartu su mumis, tobulinti asmeninės ir profesinės karjeros galimybes ir tapti vertingu mūsų išdidžios ir kūrybingos akademinės bendruomenės nariu.

Mes tikimės pasveikinti jus mūsų universitete.

Studentų įspūdžiai

Studentai yra mūsų bendruomenės širdis ir dėstytojų bei darbuotojų motyvacija. Mes raginami mokytis vieni iš kitų ir įvairių galimybių, kurias siūlo įvairi akademinė bendruomenė, teikianti studijas, socialinę, kultūrinę, rekreacinę, sporto ir popamokinę veiklą.

Liublianos universitetas yra atvira institucija. Tikimės sulaukti kuo daugiau studentų iš kitų šalių. Mums jūs esate draugystės ambasadoriai jūsų šalių ir Slovėnijos santykiuose. Studijų metu užmegzti ryšiai paprastai puoselėjami visą gyvenimą. Kviečiame Jus pradėti savo akademinį kelią su mumis, padidinti savo asmeninės ir profesinės karjeros galimybes ir tapti vertingu mūsų išdidžios ir kūrybingos akademinės bendruomenės nariu.

Tinklalapis: www.uni-lj.si/study

paštas: [email protected]

Universiteto ypatybės

University of Ljubljana , įkurtas 1919 m., turi 23 fakultetus ir 3 meno akademijas , yra seniausia ir didžiausia aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų ir meno institucija Slovėnijoje. Universitetas skatina fundamentinius, taikomuosius ir plėtros tyrimus. Šiandien University of Ljubljana yra tarp 3% geriausių pasaulio universitetų.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Ljubljana

   University of Ljubljana Kongresni trg 12, 1000, Ljubljana

   • Ljubljana

    University of Ljubljana Kongresni trg 12, 1000, Ljubljana

    • Ljubljana

     University of Ljubljana Faculty of Electrical Engineering Tržaška cesta 25, 1000, Ljubljana

     • Ljubljana

      University of Ljubljana Faculty of Public Administration Gosarjeva ulica 5, 1000, Ljubljana

      • Ljubljana

       Kongresni trg, 12, 1000, Ljubljana

       Klausimai