Keystone logo
University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

University of Western Australia Business School

Įvadas

Kodėl verta rinktis UWA?


Pažiūrėkite į mūsų universitetinius universitetus ir įstaigas, susipažinkite su seniausio universiteto valstijos istorija ir sužinokite, kodėl UWA laipsnis gali padėti tau už ateities karjerą, o ne tik į rytdienos darbus.

Mes didžiuojamės tuo, kad pirmauja Vakarų Australijoje ir įtraukiame į Top 100 universitetų visame pasaulyje.

Nr.1 - lygi pirmiausia bendra studentų paklausa ir tyrimai

7 - Septyni mūsų dalykai yra reitinguojami 50 pasaulio šalių

Populiariausi 100 - užėmė 96 vietą aukščiausio lygio universitetų visame pasaulyje


Penkios priežastys studijuoti UWA

Sužinokite, kas įkvepia žmones siekti savo tikslų su mumis.


Vibrant studentų patirtis

Šalia "Swan River", mūsų Perth universitetas yra vienas iš gražiausių Australijoje su piktžolių smiltainio pastatų sėdi tarp paveldo išvardytų sodai. Mes esame vos už 10 minučių nuo pagrindinio Perto prekybos ir verslo rajono ir netoli daugelio miesto nuostabių paplūdimių.

Universitete galėsite mėgautis daugybe pagrindinių patogumų, įskaitant kavines, bibliotekas, knygynus, gyvybingą kultūrinį teritorinį vienetą ir tonus klubų bei visuomenių, kad galėtumėte prisijungti ir mokytis visą gyvenimą. Mūsų palaikoma studentų gildija reiškia, kad galite išbandyti savo rankas savanoriška veikla, gauti nepriklausomą patarimą įvairiais klausimais ar dalyvauti viename iš daugybės įvairiausių renginių, vykdomų universitete.


Inovacinė kursų struktūra

Nesvarbu, kokius tikslus turite, UWA laipsnis sukuria galimybių pasaulį. Per 20 metų dabartinių darbo vietų nebus 20 metų (CEDA, 2015 m.), Taigi tikimės geriau pasiruošti ateities karjerai.

Mūsų novatoriškų kursų struktūra yra vienintelė tokio pobūdžio programa WA ir grindžiama pasauliniu modeliu. Tai reiškia, kad galite siekti savo interesų ir tuo pačiu padidinti savo karjeros galimybes. Šis lankstumas išskiria jus nuo minios ir yra pagrindas jūsų karjeros išsaugojimui ateityje.


Reitingai ir reitingai

Mes nustatome pirmąjį bendrą lygį Australijoje už studentų paklausą, absolventų pradinį atlyginimą, tyrimų intensyvumą ir mokslinių tyrimų stipendijas, paremtas pagrindinėmis priemonėmis, pateiktomis 2016 m. "Good Universitys Guide". "QS World Rankings" mums suteikė aukščiausią įmanomą reitingą - 5 žvaigždutes - ir mes ranguojame aukščiausias procentas universitetų visame pasaulyje. Pagal temą "QS World University Rankings" pagal temą septyni mūsų dalykų yra reitinguojami 50 pasaulio šalių.


Aukštojo išsilavinimo rezultatai

Jūsų UWA laipsnis yra investicija į jūsų ateitį. Mūsų absolventai nuolat viršija pradinį darbo užmokesčio vidurkį ir absolventų užimtumo lygį. Mes švenčiame stiprią pramonės partnerystę, siūlanti jums praktines, realaus pasaulio patirtis, be vertingų profesinių tinklų kūrimo galimybių. Šis praktinis mokymosi metodas yra labai vertinamas darbdavių ir užtikrina, kad esate pasirengęs karjerai. Mūsų absolventai ir toliau įkvepia ir daro teigiamą poveikį visuomenei.


Pasaulio keitimas atliekant mokslinius tyrimus

Būdamas intensyvus mokslas universitetas, mes esame "Aštuonių" grupės (vienos iš geriausių šalies mokslinių tyrimų universitetų koalicijos) ir vienos iš dviejų Australijos universitetų tinklo pasaulyje dalyvių. Mes taip pat esame aukštos kvalifikacijos, intensyviai moksliškai veikiančių universitetų tinklo "Matariki" pagrindinis narys, ypatingą dėmesį skiriant studentų patirčiai.

Per daugelį metų mes ir toliau pritraukome aukštos kvalifikacijos, visame pasaulyje pripažintus darbuotojus, tyrėjus ir studentus, įskaitant mūsų Nobelio premijos laureato profesorių Barry Marshallą, ir kasmet mes gauname apie 80 procentų visų mokslinių tyrimų finansavimo WA universitetuose.

74881_74849_2017.03.09UWAANNUAL-HR-66.jpg


Pramonės jungtys

UWA studijuoja ne tik laipsnį, bet ir galimybę įgyti vertingos patirties savo karjerai ateityje.


Mentoringas

Susisiekite su pramonės specialistu patarimais vienam asmeniui ir ugdykite savo įgūdžius.


Ne kredito patirtis

Mūsų pramoninių paskirties vietų tinklas leidžia jums rasti neregistruotas paskirties vietas.


Kredito vieta

Kreditinės paskirties vietos ar praktika yra išdėstytos kaip jūsų laipsnio dalis.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Perth

    35 Stirling Highway, 6009, Perth

Klausimai