Keystone logo
© Carrianna Field
University of Valencia

University of Valencia

University of Valencia

Įvadas

Valensijos universitetas, įkurtas daugiau nei prieš penkerius šimtmečius Valensijos vertinimo komisijos, tapo šiuolaikiška, viešasis universitetas, kuris moko visus žinių sritis: socialinę, ekonominę ir teisinę mokslus, eksperimentiniai mokslai, inžinerija, sveikatos mokslų, švietimo ir humanitarinių mokslų ,

Daugiau nei 45,800 bakalauro studentai ir 8600 magistrantai imtis klases mokė daugiau nei 3300 profesorių, paskaitos ir mokslininkai mūsų universitetų (Blasco Ibanez Burjassot-Paterna ir Tarongers) su daugiau kaip 1700 administravimo ir aptarnaujančio personalo paramą.

UniversitatValencia102

Misija

Iš Universitat de Valencia misija aiškiai išdėstyta raison d'être institucijos, atsižvelgiant į teisinę ir teisinė sistema. Strateginio planavimo proceso įsipareigojo apibrėžti strateginį planą Universitat de Valencia 2008-2011 lėmė Universiteto misijos apibrėžimą.

Suprantame, kad šis teiginys yra visiškai aktyvus, nors jų pasiekimas reikės skirtingų tikslų ir veiklos krypčių, kurie orientuoti į naujus iššūkius ir aplinkybes.

"Universitat de Valencia misija yra mokyti kompetentingų specialistų Europos lygmeniu ir skatinti prestižinį tyrimus su tarptautinėmis poveikis prisideda prie mūsų visuomenės vystymąsi. Mokymo ir mokslinių tyrimų skatinti UV uždavinius sklaidos mokslo ir kultūros srityje, ir demokratinių vertybių apskritai visuomenėje ir Valensijos visuomenės, ypač dar kartą patvirtinti. "

UniversitatValencia101

Matyti

Į UV misijos sistemoje, ir kai apibrėžė savo veiklos sritis (mokymo, mokslinių tyrimų, persiuntimo ir kultūra), tai galima paaiškinti įstaigos tikslas, kalbant apie tikslus, kurie apibrėžti ir gauti galima mūsų paslaugas ir nustatyti gaires mes norime pasiekti per šio strateginio plano 2012-2015 m laikotarpį.

Universitat de Valencia nori būti pripažintas, kurį ateityje:

 • Būdamas aukštojo mokslo įstaiga, turinti kokybė, išsamūs ir tarptautinės akademinės pasiūlymą, atvira visiems ir apima visoje įvairiuose etapuose gyvavimo ciklo vartotojų nuolatinius mokymo poreikius.
 • Gebėjimas pateikti išsamią nurodymus savo studentams, kaip įkūnyta į bakalauro patirtį Universitat de Valencia kokybės ir kvalifikacijos kuris pagerina įsidarbinimo absolventų.
 • Apimtis ir poveikis tyrimų rezultatus, gautus pagal jų komandų.
 • Gebėjimas fiksuoti specializuotus mokslinių tyrimų išteklius: pritraukti ir vystyti talentą ir pritardamas tarptautinėse konkursinių kvietimų.
 • Gebėjimas pasiūlyti platų perdavimo paslaugas ir mokslo ir techninių tarnybų, per matomoje ir prieinamoje procesus, lengvai suprantama dabartinių ir potencialių vartotojų.
 • Gebėjimas kurti stabilius santykius su vartotojais perdavimo paslaugų, ir pasiūlyti jiems kompleksinius sprendimus, kurie peržengia konkrečių sandorių.
 • Mastą, kokybę ir turtingumas savo kultūros ir dalyvavimas pasiūlą universiteto gyvenime, prisidėti prie pasiūlyti "UV patirtį", kuri atitinka vartotojų poreikius.
 • Būdamas kultūros nuoroda Valensijos visuomenėje, ypatingą dėmesį skiriant jų kultūra ir kalba.

Iš šio nuomone, į kiekvieną iš keturių veiklos sričių ir strateginių tikslų, kurie leidžia pasiekti užsibrėžtus tikslus institucijos tikslai gali būti atpažintas. Taigi, UV strateginio plano 2012-2015 m laikotarpiui yra nustatytas.

Vertybės

Kiekviena institucija turi kultūrą, grindžiamą vertybių, kad skverbiasi principus, reglamentuojančius jos veiklą rinkinys. Į UV vertybės formuojama per visą istoriją ir jie atsispindi Universiteto Konstitucijai.

Į UV vertybių pristatymas siekiama nustatyti tvirtą orientacinį pagrindą, kuria vadovaujantis elgesį ir požiūrį į įstaigą, kuri turi įtakos savo sprendimus bei būdą, kuriuo atlieka savo veiklą, o jos sudaro centrines sąvokas, kad ištarti skirtingose ​​aplinkose iš universiteto socialinė atsakomybė (USR) UV.

Taigi, vertybės, kurios skverbiasi į UV veiksmus ir kad tarnauti kaip strateginio plano 2012-2015 yra taip vystymosi pagrindas:

 • Tapatybės įsipareigojimas. UV yra institucija tvirtai įsišaknijusi teritorijoje ir susijusios su Valensijos tikrųjų, dėl šios priežasties ypatingą dėmesį į apsaugos ir skatinimo savo kultūrą ir kalbą, taip pat visų kultūrinių apraiškų jo artimas kultūros studijos ir teritorija aplinka.
 • Kompetencijos visų mūsų mokymo veiklą, ieškoti, perkėlimo ir kultūros sklaidai. Ši vertė yra nurodyta mūsų požiūrį į kokybę, vertinimo ir nuolatinio tobulėjimo.
 • Inovacijų. UV atlikti savo intelektualinį lyderio pašaukimą iš savo principų racionalumo ir universalumo, palengvinti, skatinti ir talpinimas intelektinės ir kritinius veiklą visose žinių ir mokymosi srityse.
 • Socialinė ir ekonominė pažanga, todėl, atsižvelgiant į UV ištikimybė intelektualinei ir materialinės plėtros tautų ir žinių pažanga.
 • Skaidrumas valdymo ir atviro dialogo su visuomene, kuris skatina dalyvavimą, pasitikėjimą ir įsipareigojimą į tą instituciją. Siekiant palengvinti vidinę komunikaciją ir tarpusavio pažinimą tarp skirtingų grupių interesų, sudarančių universiteto bendruomenei už įmanoma darni plėtra žinių skirtas stiprinti žmonių gebėjimus ir jų sambūvį į daugiskaitą ir demokratinėje visuomenėje.
 • Teisingumo, todėl už teisėms "lygybės ir galimybių visiems žmonėms be jokios diskriminacijos dėl rasės, lyties, įsitikinimų, kalbos, religijos ar kitos sąlygos arba socialinio ir asmeninio aplinkybė. Dėl vidaus politikos, UV skatina teigiamas pastiprinimas priemones vienodam visų institucijos narių ir pasisako už jos kalbą ir kultūrą, kurie yra savo tapatumo širdis. Lygiai taip pat teigiami veiksmai žmonėms su negalia būtų skatinama, todėl jie gali turėti visą priimtinas universitetinį gyvenimą.
 • Lygybė UV atlieka savo funkcijas ir veiklą (mokymo, mokslinių tyrimų, kultūros ir valdymo) pagal lygių galimybių principą tarp vyrų ir moterų, ir ji kurti ir taikomas šis per atitinkamą "lygybės planą".
 • Solidarumas ir bendradarbiavimas su įvairių grupių interesų, su kuriais institucija sąveikauja socialinėje, kultūros, ekonomikos ir akademinės aplinkos. Akademinėje aplinkoje, UV yra įsipareigojusi su galimybėmis ir vienodas sąlygas didesniam skaičiui žmonių (socialliberalai aukštojo mokslo matmenį) kūrimą. Be to, UV bendradarbiauja su kitų universitetų ir akademinių institucijų, ypatingą dėmesį Valensijos universitetų ir tie priklausančių katalonų kalbų srityje, įtrauktos į dabartinę Joan Lluís Vives instituto tinklo.
 • Tvarumas UV yra ekologinio gynybos ir aplinkos paslauga ir ji skatina ir taiko aktyvios priemonės apsaugos ir sveikatos gerinimo universiteto bendruomenės nariams. Įstaiga plėtoja šią vertę per aktyvaus taikymo dvidešimt penkių politikos įtraukti į programos "Darnaus Campus. Švietimas ir moksliniai tyrimai tvarumą ".

Minėtos vertybės tarnauja remti strategijos ir pagrindinių sėkmės veiksnių, kuriuo UV siekia savo tikslų įvairiose srityse savo veiklą požiūrio.

Vietos

 • Valencia

  University of Valencia Av. Blasco Ibáñez, 13, 46010, Valencia

Klausimai