Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

University of Nevada, Las Vegas - MBA

Įvadas

MBA programos suteikia mūsų studentams įgūdžių ir žinių, reikalingų norint sėkmingai veikti sparčiai besikeičiančiame, nuolat besikeičiančiame verslo pasaulyje, pasitelkiant novatoriškas ir dinamiškas programas ir kursus. UNLV dėstytojai ir darbuotojai labai didžiuojasi galėdami būti jūsų partneriais kuriant sėkmingą karjerą.

Lee verslo mokykla siūlo neakivaizdinę MBA programą. Programa skirta suteikti daugybę vadybos ir verslo įgūdžių, žinių ir įrankių, norintiems tapti vizionieriais ir kūrybingais lyderiais. Studentai turi galimybę specializuotis ir nuodugniai susitelkti į pažangiausius klausimus per dvigubo laipsnio programas.

UNLV Lee verslo mokyklos MBA programa skirta tiems, kurie siekia pasaulinės karjeros ir lyderystės galimybių. Pasaulis greitai keičiasi, o šiuolaikiniai verslo lyderiai susiduria su naujais iššūkiais sudėtingoje verslo aplinkoje, kurią palaiko naujos komunikacijos technologijos ir organizacinės struktūros. Norint pasiekti sėkmės naujoje pasaulinėje rinkoje, reikia vadovų komandų, dirbančių įvairiose srityse ir kitose valstybėse.

Vietos

  • Las Vegas

    South Maryland Parkway,4505, 89154, Las Vegas

    Programos

    Klausimai