Keystone logo
University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

University of Louisville - College of Business

Įvadas

Apie verslo kolegiją

Luisvilio universiteto Verslo kolegija sustiprina intelektualinį ir ekonominį mūsų miesto, regiono ir platesnio verslo pasaulio gyvybingumą per mūsų akademines programas, mokslinius tyrimus ir visuomenės informavimo veiklą. Mes tvirtai tikime, kad verslas, naujovės, kritiškas ir griežtas mąstymas, įvairios idėjos ir žmonės pagerina gyvenimą.

Mūsų požiūris

Mes ugdome rytojaus vadovus. Esame įvairi, įtraukianti ir palaikanti bendruomenė. Mes vertiname rizikavimą, smalsumą ir praktinę patirtį. Visi susieti su įsipareigojimu siekti kompetencijos. LEAP yra santrumpa, parodanti, kas unikali verslo kolegijoje. Šie atskyrimo taškai nusako mūsų ketinimus ir nukreipia mūsų veiklą į priekį.

ŽINGSNIS: Mūsų išskirtinumo taškai

Verslumo kursų dvasia per viską, ką darome Luisvilio universiteto Verslo kolegijoje. Tai būtina bendruomenės augimui, darbo vietų kūrimui ir klestėjimui. Mes atsidavę studentams, kurie yra statybininkai, kūrėjai ir vykdytojai. Mes suteikiame jiems priemonių verslumo dvasiai ir pasauliui pakeisti. Šis įsipareigojimas yra kodifikuotas LEAP - sutrumpinimas (Louisville verslumo pagreitinimo principas), skirtas koledžo išskirtinėms savybėms, apibrėžiančioms mokyklos ketinimus ir nukreipiančioms veiklą.

 • L (Luisvilis): Luisvilio universiteto verslo kolegija giliai ir apgalvotai remiasi Luisviliu. Mes remiamės miesto stipriosiomis pusėmis ir kryptingai bei abipusiškai prisidedame prie šių stiprybių. Mes esame įsipareigoję padaryti geresnį visą Luisvilį ir visus jo piliečius, nes tuo pačiu miestas apibūdina mus ir pagrindžia mūsų strategijas bei programas. Tai nėra provincijos vizija; Verslo kolegija yra esminė dalis to, kas daro Luvilį gyvybiškai svarbiu globaliu miestu.
 • E (Verslumo): Mes pademonstravome stiprybę ugdydami verslumo mąstyseną, orientuotą į galimybes ir ekspertą siekiant galimybių. Ši verslininkystės orientacija pasireiškia programose, orientuotose į naujų įmonių kūrimą, ir jos pakanka visoms mūsų programoms, suteikiant visiems mūsų studentams optimistišką požiūrį į galimybių pripažinimą ir kūrybinius pokyčius.
 • A (Pagreitėjimas): Mūsų istorijoje yra didžiulė sėkmė ir begalinė aistra kurti prieigą visiems ir pagreitinti gyvenimą siekiant pagrindinių principų. Šis gyvenimo pagreitinimo akcentas pabrėžia aktyvų visų - visų gyvenimų, neatsižvelgiant į matomus ir nematytus skirtumus - įtraukimą ir skirtingo fono bei perspektyvų įvairovę, puoselėjimą ir palaikymą.
 • P (principinis): Mes esame įsipareigoję užsitikrinti Kolegijos, kaip pasaulinės lyderės, vietą gaminant principingus piliečius ir verslo lyderius, kurie elgiasi etiškai ir sąžiningai, formuodami tvarias, socialiai atsakingas organizacijas, kurios keičia pasaulį, laikydamosi savo vertybių ir siekių.

Misija

Luisvilio universiteto Verslo kolegija siūlo aukštos kokybės bakalauro ir magistro laipsnio verslo programas, kurios paruošia mūsų studentus atsakingai ir pasitenkinančiai karjera. Mes stipriname savo miesto, regiono ir platesnės verslo bendruomenės intelektualinį ir ekonominį gyvybingumą vykdydami akademines programas, mokslinius tyrimus ir vykdydami visuomenės informavimo veiklą. Mes statome tai, kas trunka.

Vizija

Luisvilio universiteto verslo kolegija bus plačiai pripažinta kaip pirmaujanti verslo mokykla šiame regione ir viena iš pirmaujančių didmiesčių verslo mokyklų JAV. Norėdami tai atlikti, mes:

 • Remkitės savo nacionaline reputacija verslumo srityje, siūlydami programas, kurios skatina mūsų studentų verslumo perspektyvą ir suteikia mūsų studentams galimybių pademonstruoti savo galimybes konkurencinėje aplinkoje.
 • Siūlykite magistrantams ir bakalaurams skirtą įvairiapusę tarptautinio mokymosi patirtį ir suteikite fakultetams galimybę dėstyti ir tyrinėti užsienyje.
 • Siūlykite bakalauro studijų studentams galimybes naudotis funkcinėmis specializacijomis.
 • Sukurkite novatorišką verslo studijų programų meniu.
 • Sukurkite palankią fakulteto tyrimų aplinką, atitinkančią mūsų universiteto misiją būti svarbiausiu didmiesčių mokslinių tyrimų universitetu.
 • Padidinkite regiono ekonominį gyvybingumą vykdydami akademines programas ir bendruomenės informavimo veiklą.

Verslo reitingų kolegija

Luisvilio universitetas didžiuojasi, kad yra pripažintas viena geriausių MBA programų pasaulyje. Dėmesys verslumui ir laisvam verslui sukuria vieną geriausių verslo kolegijų studentams ir fakultetui, turintiems norą sukurti tai, kas truks.

Geriausi „Masters 2019“ pasaulio reitingai

 • 45 Dieninės MBA
 • 56 Profesinis MBA
 • 63 Verslumo MBA
 • 32 Apskaitos Meistras (MAC)
 • 37 Vykdomosios MBA.

Bendruomenės įsitraukimas

Klesti Luvilio bendruomenė yra verslo koledžo misijos centre. Ir tai nėra vienpusė gatvė. Mes turime programas, verslo konkursus ir išteklius bendruomenės nariams, įskaitant aukštųjų mokyklų studentus, kuriais mes galime pasinaudoti, tačiau mes taip pat siunčiame mokytis bendruomenę ir būti naudinga jai.

Universitetas ir miestas yra partneriai. Kartu galime spręsti problemas, su kuriomis susiduria mūsų bendruomenė. Siekdami pertvarkyti šią sritį, vykdydami vidurinę mokyklą, mūsų „Thrivals“ pranešėjų programą „Project Build“ ir dar daugiau. Sužinokite daugiau apie galimybes, kurias gali suteikti jūsų mokykla, verslas, šeima ar organizacija.

Universiteto ypatybės

Verslo koledžas yra pagrindiniame UofL miestelyje, taip pat žinomame kaip Belknap Campus, esančiame į pietus nuo Luisvilio centro. 274 akrų plote yra septyni iš 12 akademinių kolegijų (ir išlieta Auguste'o Rodino „Mąstytojo“ statulos). Belknape taip pat yra keletas mūsų sporto objektų, įskaitant futbolo stadioną (Cardinal Stadium), softbolo stadioną (Owsley B. Frazier Cardinal Park), Cardinal Track ir futbolo stadioną, Bass-Rudd teniso centrą ir beisbolo stadioną (Jim Patterson Stadium). ). Mūsų krepšinio komandos žaidžia miesto centre Yum! centras.

  Reikalavimai vizoms

  Jei šiuo metu esate F1/J1 studentas JAV

  Iš Tarptautinio centro gaukite persiuntimo rekomendacijos formą. Nusiųskite savo dabartinio I-20 arba DS2019, vizos puslapio ir I-94 kortelės kopiją į Tarptautinį centrą-UofL. UofL I-20 ar DS2019 forma negali būti išduota, kol nebus pateikta rekomendacijos forma; Gautos I-20, vizos puslapio ir I-94 kortelių kopijos. Dabartinė mokykla taip pat turės jus perkelti elektroniniu būdu į SEVIS.

  Priėmimas į UofL yra skirtas tam tikro lygio studijoms konkrečioje mokykloje. Priėmimas į tam tikro dalyko vieno lygio studijas nereiškia, kad bus priimtas aukštesnis lygis arba kitas dalykas. Priėmimas į nestandartinį, specialųjį ar sąlyginį studentą nereiškia, kad kandidatavimas į laipsnį bus pateiktas vėliau; taip pat studijos ikiprofesinėse ar bakalauro klasėse neužtikrina priėmimo į profesinę ar magistrantūros programą. Sėkmingas Intensyvios anglų kalbos kaip antrosios kalbos (IESL) programos baigimas negarantuoja priėmimo į akademinę programą, nebent toks rašytinis įsipareigojimas jums buvo duotas.

  Pastaba: „UofL“ paprastai nepriima tarptautinių pareiškėjų kaip laipsnio neturintys ar specialūs studentai.

  Kai įvykdysite visus Priėmimo biuro ir Tarptautinio centro reikalavimus, „UofL“ išduos tinkamumo pažymėjimą (I-20 forma studento F1 vizai arba „DS 2019 Exchange Exchange“ lankytojui J1). Šis pažymėjimas reikalingas norint gauti JAV vizą. Formoje bus patikrintas jūsų tinkamumas priimti, atsižvelgiant į jūsų akademinę kvalifikaciją, anglų kalbos mokėjimo lygį ir finansinės paramos patvirtinimą. Taip pat bus įtraukta apskaičiuota vienų mokslo metų studijų kaina. Prieš susitikdami dėl vizos, turėsite sumokėti SEVIS mokestį. Sertifikatas kartu su galiojančiu pasu, pakankamos finansinės paramos studijoms įrodymas ir kvitas, kuriame nurodytas SEVIS mokesčio sumokėjimas, turėtų būti pristatytas į JAV konsulatą ar ambasadą jūsų gimtojoje šalyje pokalbio dėl vizos metu. Klausimai, susiję su „I-20“ arba „DS 2019“, gali būti išsiųsti el. Paštu Tarptautiniam centrui

  Jūsų sprendimas studijuoti JAV pareikalaus apgalvoto planavimo. Rekomenduojame kreiptis į vietinį JAV konsulatą/ ambasadą, kad gautumėte patarimų ir informacinės medžiagos apie JAV kolegijas ir universitetus.

  Stipendijos ir finansavimas

  SumaGalutinis paraiškų davimo terminas
  College of Business Endowed Scholarships5,000 USDFebruary 15, 2021
  Young Professionals Association of LouisvilleFebruary 15, 2021

  Reitingai

  Verslo reitingų kolegija

  Luisvilio universitetas didžiuojasi, kad yra pripažintas viena geriausių MBA programų pasaulyje. Dėmesys verslumui ir laisvam verslui sukuria vieną geriausių verslo kolegijų studentams ir fakultetui, turintiems norą sukurti tai, kas truks.

  Geriausi „Masters 2019“ pasaulio reitingai

  • 45 Dieninė MBA
  • 56 Profesinė MBA
  • 63 Verslumo MBA
  • 32 apskaitos magistras (MAC)
  • 37 Vykdomosios MBA.

  Akreditacijos

  Akredituota AACSB

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Louisville

   110 W Brandeis Ave Louisville, KY 40208, , Louisville

  Klausimai