Keystone logo
University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

Įvadas

Nuo 1911 m. HEC Lausanne moko būsimus vadovus ir verslo lyderius tapti aktyviais verslo ir ekonomikos pasaulio dalyviais. HEC Lausanne taip pat rengia studentus, norinčius tęsti akademinę karjerą.

Pripažįstama , kad HEC Lausanne yra viena iš aukščiausių vadybos ir ekonomikos mokyklų , ji pasižymi aukščiausio lygio švietimu ir puikiais tyrimais. Pagrindinė šios misijos sinergija tarp mokymo ir mokslinių tyrimų užtikrino mokyklos sėkmę daugiau nei 100 metų. „HEC Lausanne“ naudoja mokslinius tyrimus, kad mokytų kompetentingus ir atsakingus vadovus ir verslininkus, taip pat konsultuotų organizacijas, įmones ir politikos formuotojus.

Vieta, kurioje mokykla ir jos programos užima tarptautinius reitingus ir mokslo žurnalų leidinius, patvirtina jo mokymo ir mokslinių tyrimų kokybę, kaip ir akreditacijos, kurias suteikė prestižinės EQUIS ir AMBA organizacijos.

Dinamiška „HEC Lausanne“, turinti didelę tarptautinę reputaciją , ketina tęsti savo vystymąsi kaip pirmaujančia viešąja įstaiga integruotame valdymo ir ekonomikos mokyme Europos ir pasaulio lygiu.

HEC Lausanne trumpai

. Puikus mokymas, kuris suteikia tvirtą pagrindą būsimoms karjeroms. Aukšto lygio moksliniai tyrimai su 350 mokslo darbuotojų
. Stipri tarptautinė įtaka: daugiau kaip 130 tarptautinių akademinių partnerių ir 400 mainų studentų kasmet
. Tvirtai įsitvirtinusi verslo pasaulyje per savo 13'000 absolventų tinklą ir glaudžius ryšius su Šveicarijos ir užsienio įmonėmis, organizacijomis ir valdžios institucijomis
. Daugiau nei penkiolika studentų asociacijų, kurios yra labai aktyvios universitetuose
. Karjeros centras, kuris yra kontaktinis tarp studentų ir įmonių
. Tęstinio mokymo platforma su Vykdomosios magistrantūros ir vykdomuoju ugdymu

Vietos

  • Lausanne

    Extranef Building - University of Lausanne

Programos

Klausimai