Keystone logo
© BIMM University
University of Hertfordshire

University of Hertfordshire

University of Hertfordshire

Įvadas

University of Hertfordshire duoda transformacinį aukštojo mokslo poveikį. Mūsų darbuotojai, studentai ir palaikomos įmonės nuosekliai išnaudoja visą savo potencialą.

Vykdydami „TEF Gold“ įvertintus ekspertų mokymus, pažangiausius mokslinių tyrimų projektus ir galingą verslo partnerystę, jie mano, kad didesni, išsiskiria ir teigiamai veikia vietos, nacionalines ir tarptautines bendruomenes.

Mokymasis ir mokymasis

Kad ir kokia būtų jūsų kilmė, kad ir kur būtumėte, manome, kad aukštasis mokslas gali būti transformacinė patirtis.

Mes ugdome absolventus, kurie yra pajėgūs, kūrybingi ir iniciatyvūs. Bendradarbiaudami su darbdaviais ir profesinėmis organizacijomis, kurie prisideda prie mūsų mokymo programos kūrimo ir mūsų, kaip vienos iš 20 universitetinių įmonių zonų, statuso, mes keičiame savo studentų gyvenimą.

Mes siūlome lankstumą, galimybes ir bendruomenės studentams reikia sėkmės. Tai pasiekiame:

 1. derinant tradicinius mokymo metodus su skaitmeniniais ištekliais, įskaitant mūsų internetinį studentų tinklą „StudyNet“
 2. mokymo kursai, kurie rengiami prisidedant verslo ir profesinėms organizacijoms
 3. suteikti studentams galimybę sužinoti apie įsidarbinimo galimybes klausantis mūsų absolventų patirties
 4. organizuoti tinklo renginius, kuriuose galėtų susitikti darbuotojai, studentai ir absolventai
 5. siūlo gyvybingą daugiakultūrį miestelį, didinant tarptautinių studentų dalį miestelyje
 6. suteikiant studentams galimybę studijuoti viename iš mūsų partnerių universitetų užsienyje
 7. parama studentams mokantis ir gyvenant
 8. iki galutinio mokslo metų pasiūlyti studentams vertingą mokslinių tyrimų, verslo ar pramonės darbo patirtį.

Vizija

Mūsų vizija yra pakeisti gyvenimą. Tai reiškia, kad ir kokia būtų jūsų kilmė, kad ir kur būtumėte, mes panaudosime jūsų potencialą ir suteiksime jums sėkmę.

Mes esame įsipareigoję daryti teigiamą transformacinį poveikį kiekvienam mūsų universiteto bendruomenės nariui ir pasidalinti savo sėkme su mus supančia bendruomene.

Mūsų strategija

Mes palaikome įvairius studentus, darbuotojus, įmones, tyrėjus ir bendruomenės narius. Jie visi dalijasi noru maksimaliai išnaudoti priešais esančias galimybes. Mūsų strategija leis mums panaudoti jų potencialą ir pasiekti jų tikslus.

Studentus, įmones ir vietos bendruomenę motyvuoja tas pats dalykas. Rasti būdų, kaip maksimaliai išnaudoti priešais esančias galimybes, pasinaudojant jų individualiu ar kolektyviniu potencialu. „Maitinimo potencialas“ yra įtvirtintas mūsų filosofijoje. Tai reiškia - kad pakeistume gyvenimą, mes ne tik randame potencialą, bet ir jį išnaudojame bei varome.

Pagrindinės strateginės temos

Studentus, įmones ir vietos bendruomenę motyvuoja tas pats dalykas. Rasti būdų, kaip maksimaliai išnaudoti priešais esančias galimybes, pasinaudojant jų individualiu ar kolektyviniu potencialu. „Maitinimo potencialas“ yra įtvirtintas mūsų filosofijoje. Tai reiškia - kad pakeistume gyvenimą, mes ne tik randame potencialą, bet ir jį išnaudojame bei varome.

Siūlo galimybę

Siūlome kiekvienas studentas galimybę sėkmingai, su įvairių ir gerai pažymėtų ženklais maršrutų į universitetą ir aiškių Pathways per tyrimą. Mes remiame studentus, kad jie kuo geriau pasiektų, ir padėsime jiems pasirengti pasaulinėms galimybėms baigus studijas. Mes naudosime savo ryšius versle, savo mokslinių tyrimų patirtį ir pasaulinę perspektyvą, kad pakeistume gyvenimą.

Bendruomenės kūrimas

Esame įvairialypė ir svetinga bendruomenė, turinti pasaulinį mastą ir turinti bendrą tikslą - pakeisti gyvenimą, kurio sieksime kartu. Per mokymosi, tyrinėjimo ir žinių bendruomenes mes švenčiame įvairovę ir dalijamės savo aistromis. Mes norime, kad visi mūsų studentai ir darbuotojai surastų čia savo bendruomenes. Mes užsiimame savo regiono pilietiniu universitetu, remiame mokyklas, kolegijas ir studentus. Dalinsimės savo žiniomis, kultūra, moksliniais tyrimais ir ištekliais su verslu, profesijomis ir platesne bendruomene.

Lankstumas

Lanksčiai reaguosime į laukiančius iššūkius ir galimybes. Lanksčios studijų rūšys padės mūsų studentams pasisekti ir leis jiems pasinaudoti didesnėmis švietimo, popamokinės veiklos ir darbo patirties galimybėmis. Mes norime, kad mūsų studentai sektų jų pomėgius ir aistras, kad pakeistų jų gyvenimą, ir kad juos įgalintų pasirinkdami Pathways kurie nukelia į kitą etapą ir atveria duris į ateitį.

Mūsų vertybės

Mes suteikiame galimybes pritraukti, išlaikyti ir plėtoti asmenis. Kuriame įvairialypę ir įtraukią bendruomenę ir lanksčiai reaguojame į besikeičiančio pasaulio iššūkius. Mūsų vertybės yra visa ko pagrindas. Mes esame draugiški, ambicingi, kolegiški, iniciatyvūs ir orientuoti į studentus.

Universiteto ypatybės

StudyNet

StudyNet intranetas yra jūsų internetinis universitetas, pasiekiamas 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę iš bet kurios vietos.

Jums reikalingos informacijos pateikimas

Jūsų asmeninis portalas yra pritaikytas jūsų studijų programai su:

 • paskaitų konspektai
 • kurso medžiagos
 • Internetinės diskusijų ir grupinio darbo sąlygos
 • dienoraščiai
 • bendravimas su savo dėstytojais ir kolegomis studentais
 • egzamino rezultatai
 • prieiga prie skaitmeninės bibliotekos kolekcijų
 • jūsų asmeninis el. portfelis ir daug daugiau.

„StudyNet“ taip pat sujungia jums reikalingą informaciją apie:

 • Universitetas
 • studentų sąjunga
 • socialinė veikla
 • darbo ir karjeros galimybes
 • patarimai ir parama.

„StudyNet“ reiškia, kad studijas galite nešiotis su savimi ir palaikyti ryšį namuose, darbe ir užsienyje, taip pat universiteto miestelyje.

Mokymosi išteklių centrai

Atsidarome saugiai ir palaipsniui

Mūsų du dideli ir modernūs mokymosi išteklių centrai yra svarbiausi Herts gyvenime, juose teikiamos įvairios bibliotekos ir kompiuterinės paslaugos bei įranga, padedanti Herts studentų akademinei kelionei.

Be tūkstančių spausdintų knygų, Mokymosi išteklių centrai taip pat siūlo daugybę studijų sričių, prieigą prie įvairių kompiuterių, aukštos kokybės skaičiavimo patalpas, spausdinimo patalpas, belaidį internetą ir maitinimą visame pasaulyje.

Abu mūsų mokymosi išteklių centrai dabar yra atviri Herts studentams ir darbuotojams. Galimos pagrindinės paslaugos, įskaitant knygų skolinimąsi per mūsų naują „spustelėkite ir rinkti“ paslaugą, socialiai nutolusias individualias studijų erdves, prieigą prie kompiuterio ir programinės įrangos bei internetinį palaikymą ir pagalbą. Mes dar labiau praturtinsime savo paslaugų teikimą, kai tai bus saugu.

 • College Lane ir de Havilland LRC dirba 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę

Internetinė biblioteka

„Herts“ turime daug skaitmeninių ir spausdintų bibliotekos kolekcijų, taip pat daug palaikymo ir paslaugų, padedančių rasti išteklių.

Mūsų bibliotekos ir informacijos valdymo specialistai glaudžiai bendradarbiauja su akademiniais kolegomis, kad studentams suteiktų platų atitinkamų skaitmeninių ir spausdintinių išteklių spektrą bei sudarytų konkrečius kursų skaitymo sąrašus.

Universiteto bibliotekų sistema vadinama Bibliotekų paieška.

 • Tai greita, paprasta ir paprasta naudoti.
 • Galite ieškoti bibliotekos kataloge, kituose atitinkamuose elektroniniuose šaltiniuose ir bibliotekos duomenų bazėse – visa tai vienu metu.
 • Vienoje paieškoje randa knygas, el. knygas, žurnalų straipsnius, žurnalus, ataskaitas ir egzaminų darbus.
 • Galima naudoti bet kuriame įrenginyje, bet kur ir bet kada.
 • Leidžia rezervuoti knygas

Jūsų asmeninėje bibliotekos paskyroje pateikiama informacija apie pasiskolintas knygas ir kada reikia jas grąžinti.

Visos knygos automatiškai atnaujinamos kas savaitę iki 20 savaičių, nebent to prašo kitas vartotojas (SCONUL vartotojų pasiskolintos prekės automatiškai atnaujinamos ne ilgiau kaip tris kartus).

Universitete yra kompiuterių ir programinės įrangos

Kompiuterių, kuriuos galite naudoti, rasite Mokymosi išteklių centruose ir skaičiavimo laboratorijose visuose miesteliuose.

Daugelis studentų pasirenka naudoti savo nešiojamuosius kompiuterius ir kitus įrenginius, o nešiojamąjį kompiuterį galite prijungti prie duomenų taško arba prisijungti prie belaidžio tinklo.

Office 365

„Office 365“ yra galingas įrankių rinkinys, siūlantis pažįstamas programas, pvz., „Microsoft Word“, „Excel“ ir „PowerPoint“, „OneDrive“, skirtą dokumentams saugoti ir bendrinti, ir „Microsoft Teams“, skirtą internetiniams susitikimams, pokalbiams ir bendradarbiavimui internetu.

Programinė įranga prieinama universiteto kompiuteriuose

University of Hertfordshire teikia platų programinės įrangos programų asortimentą, skirtą darbuotojams ir studentams, skirtiems naudoti su bendrais ir specializuotais dalykais. Kai leidžia licencijos, siekiame, kad visa programinė įranga būtų kuo plačiau prieinama visose laboratorijose ir mokymosi išteklių centruose, kad galėtumėte ją naudoti tiek savo tvarkaraščio sesijose, tiek savarankiškoms studijoms.

Specializuota programinė įranga Mokymosi išteklių centruose

Universitetas kiekviename Mokymosi išteklių centre sukūrė dvi specialios programinės įrangos erdves. Kiekviename iš jų rasite aukštos kokybės kompiuterius, sukonfigūruotus su papildoma specializuota programine įranga ir įprastomis darbo valandomis. Visi studentai gali naudotis paslauga iš anksto.

Nešiojamojo kompiuterio paskolos paslauga

Be prieigos prie asmeninių ir „Mac“ kompiuterių, „Chromebook“ galite pasiskolinti iki 24 valandų iš vieno iš mokymosi išteklių centrų.

Spausdinimas miestelyje

 • Galite patys spausdinti dokumentus naudodami mūsų savitarnos spausdintuvus abiejuose miesteliuose. Taip pat turime profesionalią dokumentų paslaugų komandą, siūlančią platų spausdinimo, įrišimo, kopijavimo ir laminavimo paslaugų pasirinkimą.
 • Jei gyvenate Halls of Residence ir pasirenkate atsinešti spausdintuvą į Uni, įsitikinkite, kad turite USB kabelį, kad prijungtumėte jį prie asmeninio kompiuterio.

Wi-Fi ir laidinis prisijungimas prie Universiteto tinklo

(Įskaitant žaidimų pultus ir išmaniuosius televizorius studentų rezidencijose)

Naudodami suderinamą įrenginį turėsite nemokamą prieigą prie interneto University of Hertfordshire Kai atvyksite, mes padėsime nustatyti universiteto Wi-Fi ryšį. Ir mes visada pasiruošę padėti, jei turite kokių nors problemų.

  Priėmimai

  Įstojimo į bakalauro laipsnius reikalavimai

  Dauguma mūsų bakalauro kursų turi savo įstojimo reikalavimus. Šiuos konkrečius įstojimo reikalavimus galima pamatyti kiekvieno kurso puslapyje arba mūsų internetiniame prospekte. Tačiau universitetas turi standartinį bakalauro studijų reikalavimų rinkinį, kurį galite pamatyti žemiau.

  Turime ilgametę tradiciją priimti kandidatus iš įvairių sluoksnių ir įgyti įvairių kvalifikacijų ir esame įpratę priimti studentus, turinčius įvairių kvalifikacijų, įskaitant A lygius, BTEC, teisę gauti aukštojo mokslo diplomus ir profesines kvalifikacijas.

  Įstojimo į bakalauro laipsnius reikalavimai paprastai pateikiami UCAS tarifų taškais ir jums reikės bent 2 A lygių (arba lygiavertės kvalifikacijos), kad pradėtumėte „Honors“ bakalauro studijų programą arba bent vieną, kad gautumėte pagrindinį laipsnį.

  Vyriausybė paskelbė, kad apskaičiuoti A lygio pažymiai turėtų būti parengti liepos pabaigoje, remiantis ankstesniais pasiekimais, įvertinimu be egzamino (kurso darbų) ir įvertinimu, kurį, jūsų mokytojų nuomone, būtumėte apdovanoti, jei būtų buvę egzaminai.

  Norėjome jus nuraminti, kad laikysimės pragmatiško ir palaikančio požiūrio, atsižvelgdami (jei reikia) į jūsų asmeninį pareiškimą, pokalbį, aplanką ir kitą informaciją, įrodančią jūsų potencialą sėkmingai dirbti „Herts“. Kai kurie universitetai laikosi besąlyginių pasiūlymų teikimo metodo, todėl pakartosime UCAS patarimą prieš priimdami sprendimą pagalvoti, ar tai jums tinkama institucija ir kursas.

  UCAS tarifų taškai

  UCAS neseniai pakeitė tarifo taškų skaičiavimo būdą. Visos kvalifikacijos, kurios anksčiau buvo įtrauktos į UCAS tarifą, ir toliau traukė taškus pagal naująją sistemą, tačiau buvo pakeisti taškai ir jų apskaičiavimo tvarka.

  Pagrindiniai faktai apie naujus tarifus:

  • Pagal naująjį UCAS tarifą skaičiai yra daug mažesni, pavyzdžiui, A lygio klasė A* gauna 56 balus, palyginti su 140 pagal dabartinį tarifą. Norėdami apskaičiuoti naujus taškus, naudokite UCAS tarifų skaičiuoklę.
  • AS lygis dabar yra 40% A lygio – tai tiksliau pagal kvalifikacijos reguliavimo institucijas.
  • Jūs vis tiek turėsite pasiekti tuos pačius pažymius A lygiu, Škotijos aukštesniuoju aukštesniuoju, Škotijos aukštesniuoju ar BTEC arba bet kurioje kitoje kvalifikacijoje, kurios mokotės, kad atitiktumėte įstojimo į aukštojo mokslo kursus reikalavimus.
  • Naujieji UCAS tarifo taškai neturėtų turėti įtakos jūsų sprendimams dėl kvalifikacijos pasirinkimo mokykloje ar kolegijoje arba jūsų pasirengimui ar prašymui studijuoti aukštojo mokslo kursus.

  Apsilankykite UCAS, jei norite gauti daugiau informacijos apie naujus UCAS tarifus, įskaitant informacinius lapelius tėvams ir studentams.

  Pervežimas į Hertsą

  University of Hertfordshire bakalauro kursų suteikia galimybę studentams, norintiems perkelti studijas, patekti į aukštesnįjį lygį. Jūsų ankstesnis tyrimas bus vertinamas naudojant ankstesnio mokymosi akreditavimo procesą.

  Svarbu, kad ankstesnis tyrimas būtų aktualus ir dabartinis, kad jūsų įstojimas būtų svarstomas tiesiai į antrus ar trečius kurso metus. Priėmimo proceso metu būsite paprašyti pateikti ankstesnių studijų nuorašus.

  Jei norite pateikti paraišką dėl bakalauro studijų programos, padarykite tai per UCAS ir nurodykite, kuriais įstojimo metais norėtumėte būti svarstomi.

  Grįžęs į studijas

  Jei turite ankstesnį aukštąjį išsilavinimą arba lygiavertį darbo patirtį, galime į tai atsižvelgti ir leisti įstoti į pasirinktą kursą aukštesniu lygiu. Pavyzdžiui, jei turite atitinkamo dalyko HND ir norite įgyti pagyrimo laipsnį, jums gali būti suteikta išimtis nuo pirmųjų dvejų dieninio studijų metų (4 ir 5 lygio studijos).

  Jums taip pat gali būti suteiktas kreditas už atitinkamą ankstesnį mokymąsi, pavyzdžiui, ankstesnius studijuotus kursus arba jūsų pramoninę, profesinę ar kitą patirtį. Pavyzdžiui, jei turite HND, galbūt galėsite studijuoti neakivaizdiniu būdu, kad per dvejus metus įgytumėte pagyrimo laipsnį.

  Magistrantūros laipsniai

  Daugumai mūsų dėstomų antrosios pakopos ir mokslinių tyrimų laipsnių yra taikomi specialūs kurso įstojimo reikalavimai. Juos galite peržiūrėti kiekvieno kurso internetiniame prospekto puslapyje.

  Tačiau toliau pateikiamos kelios bendros gairės dėl įstojimo į magistrantūros studijas reikalavimų.

  Magistro laipsniai

  • Dauguma moko magistro laipsnius, reikalaujančius, kad turėtumėte pagyrimo laipsnį arba lygiavertę kvalifikaciją.
  • Išsamius įstojimo į laipsnį, į kurį norite pretenduoti, reikalavimus rasite kurso aprašyme.
  • Jei turite ankstesnį aukštąjį išsilavinimą arba lygiavertį darbo patirtį, galime į tai atsižvelgti ir leisti įstoti į pasirinktą kursą aukštesniu lygiu.

  Mokslo laipsniai

  • Paprastai siūlomoje studijų srityje turėtumėte turėti pirmosios arba aukštesnės antrosios klasės pagyrimo laipsnį, kad galėtumėte užsiregistruoti bet kokios formos moksliniam laipsniui gauti.
  • Vis dėlto džiaugiamės galėdami atsižvelgti į kandidatus, kurie gali įrodyti savo gebėjimus publikuodami leidinius ar prisiimdami pareigas dėl darbo.
  • Jei esate tarptautinis studentas, mokslinių tyrimų laipsniams gauti paprastai reikės 6,5 IELTS balo.

  GCSE reikalavimai

  Visiems kursams reikalinga GCSE matematika ir anglų kalba 4 ar aukštesnėje klasėje (C arba aukštesnė klasė pagal senąją vertinimo struktūrą) ir gamtos mokslai arba dvigubi mokslai, jei nurodyta individualiai (arba lygiavertė kvalifikacija).

  Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems kursams gali būti taikomi skirtingi reikalavimai, tačiau jie bus nurodyti atskirų kursų puslapiuose.

  Universiteto anglų kalbos reikalavimai

  Prieš jums pateikdami besąlyginį pasiūlymą, reikalaujame įrodyti savo anglų kalbos žinias. Daugeliui mūsų kursų priimame šiuos testus

  • GCSE anglų kalba C ar aukštesnėje klasėje.
  • IGCSE anglų kalba C ar aukštesnėje klasėje.
  • Tarptautinės anglų kalbos testavimo sistemos (IELTS) balas yra 6,0 (ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje grupėje) bakalauro studijoms arba 6,5 (ne mažiau kaip 5,5 bet kurioje grupėje) magistrantūros studijoms.
  • Kembridžo anglų kalbos kvalifikacija: B2 First (FCE) ir C1 Advanced (CAE) balai 169 (ne mažiau kaip 162 bet kurioje grupėje) bakalauro studijoms arba 176 (ne mažiau kaip 162 bet kurioje grupėje) magistrantūros studijoms. C2 įgūdžių (CPE) balas yra 180 (ne mažesnis nei 162 bet kurioje grupėje) tiek bakalauro, tiek magistrantūros studijoms.
  • Pearsono anglų kalbos testas (PTE) 51 (ne mažiau kaip 42 bet kurioje grupėje) bakalauro studijoms arba 58 (ne mažiau kaip 42 bet kurioje grupėje) magistrantūros studijoms.
  • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) 72: skaitymas 18, rašymas 17, klausytis 17, kalbėjimas 20 bakalauro studijų arba 79 balų grupės skaitymo balai 18, rašymas 17, klausymas 17, kalbėjimas 20 antrosios pakopos studijoms .
  • LanguageCert International ESOL SELT B2 (klausymas, skaitymas, rašymas, kalbėjimas) Klausymas: 33/50; Skaitymas: 33/50: Rašymas: 33/50; Kalba: 33/50
  • Vietos anglų kalbos kvalifikacija, įskaitant Indijos standartinę XII anglų kalbą (65% bakalauro studijų / 70% iki 75% magistrantūros studijų).

  Tai nėra baigtinis sąrašas. Visą patvirtintų anglų kalbos testų sąrašą rasite UKVI.

  IELTS, PTE ir TOEFL testai galioja 2 metus ir turi galioti iki CAS (Certificate of Acceptance for Studies) išdavimo.

  Šie kursai turi skirtingus anglų kalbos reikalavimus:

  IELTS 6.5 (taip pat taikomi minimalūs juostos balai)

  • Visi magistrantūros verslo kursai
  • Visi humanitarinių mokslų bakalauro ir magistrantūros studijų kursai
  • Visi magistrantūros meno, dizaino, kino, muzikos ir medijų kursai
  • Visi bakalauro ir magistrantūros slaugos kursai
  • Visi socialinio darbo bakalauro ir magistro studijų kursai
  • Dauguma sveikatos ir greitosios medicinos pagalbos profesijų kursų
  • BSc Mityba
  • Farmacijos mokslų bakalauras
  • MPharm
  • MSc Biotechnologijos
  • Farmakologijos magistras
  • Molekulinės biologijos magistras
  • Magistrantūros Aplinkos Valdymas
  • Magistrantūros Verslo Psichologija
  • MSc Psichologija
  • Visos antrosios pakopos studijų programos

  IELTS 7.0 (taip pat taikomi minimalūs juostos balai)

  • BSc fizioterapija
  • Dietologijos bakalauras
  • MSc Socialinis darbas
  • Magistrantūros tobulinimo farmacijos praktika
  • Magistrantūros organizacinė psichologija
  • Klinikinė MD (bendroji vidaus medicina) – 1 Pathway

  IELTS 7.5 (taip pat taikomi minimalūs juostos balai)

  • Klinikinė MD (bendroji vidaus medicina) – 2 Pathway

  Reikalavimai vizoms

  Vizos nurodymai

  Kaip tarptautinis studentas, remiamas universiteto pagal 4 pakopos (bendrąsias) atostogas, labai svarbu, kad laikytumėtės su 4 pakopos rėmimu susijusių sąlygų.

  Yra tam tikros sąlygos, kurias turite žinoti. Tai apima jūsų, kaip studento, turinčio 4 pakopos atostogas, pareigas, jūsų teisę dirbti JK ir policijos registracijos reikalavimus.

  Sąlygas, pridedamas prie jūsų 4 pakopos vizos, galite rasti savo vinjetėje (pase esantis lipdukas), biometriniame leidime gyventi (BRP) arba sprendimo laiške, kurį gavote kartu su viza.

  Jei nesilaikysite savo 4 pakopos vizos sąlygų ir įsipareigojimų, susijusių su vizos turėjimu, Universitetas neturės kito pasirinkimo, kaip tik pranešti apie vizą Vidaus reikalų ministerijai. Tada Vidaus reikalų ministerija gali apriboti (atšaukti) jūsų vizą. Apribojimas gali lemti jūsų pasitraukimą iš universiteto, pašalinimą iš JK, gali turėti įtakos būsimiems imigracijos prašymams ir netgi gali būti uždrausta tam tikram laikui grįžti į JK.

  Todėl labai svarbu išlaikyti savo 4 pakopos vizą suprasdami su ja susijusias sąlygas ir atsakomybę.

  Stipendijos ir finansavimas

  Reitingai

  University of Hertfordshire laimėjo aukščiausią aukso reitingą 2018 m. Vyriausybės mokymo meistriškumo sistemoje (TEF).

  English Language Requirements

  Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

  Vietos

  • Hatfield

   College Lane, AL10 9AB, Hatfield

   • Hatfield

    Mosquito Way, AL10 9EU, Hatfield

    • Lower Hatfield Road

     Lower Hatfield Road, SG13 8LD, Lower Hatfield Road

     Klausimai