Keystone logo
University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

University of Bradford MBA

Įvadas

Keisti ir pakeisti gyvenimą per lygias galimybes

Bradfordo universitete pagrindinis dėmesys skiriamas socialinio, kultūrinio ir ekonominio poveikio sąlygų kūrimui. Esame įsipareigoję siekti socialinės įtraukties, o mūsų darbas, siekiant išplėsti galimybes ir suteikti studentams galimybę išnaudoti savo potencialą, leido mums per pastaruosius dvejus metus viršyti Anglijos universitetų socialinio mobilumo indeksą.

Mūsų studentai priklauso palaikančiai universiteto bendruomenei ir baigę studijas pasiekia geriausių rezultatų. Mūsų universiteto strategijoje išdėstyti mūsų ambicijos 2025 m., kurias pasieksime naudodami didžiulį paveldą kaip trampliną ir tvirtai laikydami įsipareigojimus dėl lygybės, įvairovės ir įtraukties. Išnaudosime savo stipriąsias puses mokslinių tyrimų, inovacijų, mokymo ir partnerystės srityse, kad padidintume savo reputaciją, įtaką ir poveikį. Visa tai sukurs vertybėmis grindžiamą kultūrą, kuri bus įtrauki ir veiksminga praturtindama gyvenimą ir atnešančią naudą visuomenei.

Strategijos, politika, misija ir vertybės

Viskas, ką Universitetas atlieka, nesvarbu, kiek jis yra mažas, sudaro mūsų misijos kaip institucijos ir mūsų strategijos dalį.

Turime savo vertybes ir politiką, kad mūsų tikslai būtų pasiekti tiek sąžiningai, tiek kiek įmanoma.

Mūsų misija, vizija ir vertybės

Bradfordo universitete daugiausia dėmesio skiriame socialinio, kultūrinio ir ekonominio poveikio sąlygų kūrimui. Per šį dėmesį mūsų moksliniai tyrimai, inovacijos ir mokymas formuoja asmenų ir visuomenių ateitį. Mūsų turtingas taikomųjų tyrimų, mokymo ir socialinės įtraukties paveldas ir įsipareigojimai bus naudojami kuriant strategines partnerystes, kurios išplečia mūsų įtaką ir poveikį, kartu įgyvendinant mūsų strategines ambicijas.

Mūsų misija

Skatinti tvarų socialinį ir ekonominį vystymąsi pasitelkiant puikų mokymą, mokslinius tyrimus ir inovacijas.

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra įtraukimo ir lygių galimybių pasaulis, kuriame žmonės nori ir gali ką nors pakeisti. Būsime žinomi kaip vieta, kur galime tai pakeisti.

Mūsų vertybės

Būsime organizacija, kuri įkūnija mūsų vertybes visame kame, ką darome. Šios vertės yra:

  1. Tobulumas – tobulumas yra viso mūsų veiklos pagrindas
  2. Įtraukimas – įvairovė yra stiprybės šaltinis ir turi būti suprantama, vertinama, palaikoma ir naudojama
  3. Inovacijos – suteikiame išradimams šviesos ir švenčiame kūrybiškumą bei naujoves
  4. Pasitikėjimas – pasitikėjimas yra mūsų santykių pagrindas, paremtas sąžiningumu visame kame, ką darome

Vietos

Vietos
  • Richmond Road, BD7 1DP, Bradford

Programos

Klausimai