Keystone logo
© University for Continuing Education Krems
University for Continuing Education Krems – Danube University

University for Continuing Education Krems – Danube University

University for Continuing Education Krems – Danube University

Įvadas

Tęstinio mokymosi universitetas Kremsas - Dunojaus universitetas yra pirmaujantis valstybinis tęstinio mokymosi universitetas Europoje. Turėdamas mokymo ir mokslinių tyrimų patirties, jis stengiasi įveikti visuomenės iššūkius.

Būdami tęstinio mokymo universitetas, specializuojamės tobulindami dirbančių specialistų kvalifikaciją. Kremso tęstinio mokymo universiteto stiprybė - tai universitetiniai kursai, kurie žengia koja kojon su laiku ir yra orientuoti į dabartinius ir būsimus visuomenės iššūkius. Šiuo metu Kremso tęstinio mokymo universitete studijuoja apie 8 000 studentų, o daugiau nei 30 000 jau sėkmingai baigė studijas.

Tęstinio mokymosi universitete Kremse atliekami moksliniai tyrimai yra orientuoti į šiuolaikinius ir ateities iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė. Tarpdisciplininiame kontekste mes tiesiame tiltus tarp fundamentinių tyrimų ir į praktiką orientuoto taikymo, tarp atskirų disciplinų ir ypač visuomenės.

Tęstinio mokymosi universitetas Kremsas derina nuolatines naujoves mokslinių tyrimų ir mokymo srityje su aukščiausiais standartais ir turi Austrijos kokybės užtikrinimo ir akreditavimo agentūros kokybės ženklą.

Vietos

  • Krems an der Donau

    Doktor-Karl-Dorrek-Straße,30, 3500, Krems an der Donau

Klausimai