Keystone logo
Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Universidad Nebrija

Įvadas

Nuo pat įkūrimo Nebrijos universitetas išlaikė skirtingas švietimo modelio vertybes, paremtas kokybišku mokymu ir moksliniais tyrimais kaip žinių kūrimu, visapusiškai apmokydamas visų studentų įgūdžius, kompetencijas ir gebėjimus. Tai pagrindiniai principai siekiant individualaus talento ugdymo ir geriausių profesinės integracijos galimybių.

Mūsų filosofija – mokytis darant, o tai tampa unikalia universiteto patirtimi. Tai gyvybiškai svarbi patirtis mokiniui transformuojantis į pasaulines žinias, kad būtų galima stebėti ir vadovauti pokyčiams, į kuriuos jis yra panardintas. „Nebrijos“ studentas orientuojasi į žinių konstravimą svarbiems gyvenimo iššūkiams.

Taip pat tarp Universiteto ir įmonių yra tvirtas įsipareigojimas plėtoti profesinių įgūdžių mokymą, garantuojantį kokybiškas praktikas studentui, siekiant ambicijų augti gyvenime ir intelektualiai universitetiniame etape.

Iš atitinkamų asmenybių sudaryta Nebrijos universiteto globėjų taryba ir Akademinės tarybos savo žinias ir prestižą sieja su studijų ir mokslo programomis. Nebrijos universiteto studentai žino, kaip visapusiškai išreikšti savo žinias ir įgūdžius nacionalinėje ir tarptautinėje visuomenėje, kurioje vykdys savo profesinius įgūdžius.

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " title=" <span translate= "no">Universidad Nebrija " src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/ element/13/135772_135755_FOTOBERZOSAANOCHECIENDO40x21.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Kuo Nebrijos universitetas išsiskiria?

 • Galimybė įsidarbinti ir orientacija į profesiją, atliekant praktiką įmonėse ir įstaigose 100% studentų.
 • Akademinis meistriškumas su personalizuotu mokymu mažose grupėse, dėstytojų ir studentų artumu bei svarbių akademinio ir profesinio pasaulio žmonių susitikimu.
 • Internacionalizacija su tarptautinių studentų dvikalbyste Madride ir programomis užsienyje, viena iš esminių patirčių prieš baigiant studijas.
 • Pedagoginės naujovės su žinių ir užimtumo erdvėmis būti kūrybingam, iniciatyviam ir universitete bendrauti su visais sektoriais, tokiais kaip automobilių, scenos menų, tarptautinių santykių, komunikacijos ir kt.

Kas buvo Antonio de Nebrija

Elio Antonio Nebrija gimė Lebrijoje (Sevilijoje) – taigi ir jo pseudonimas – 1441 m. Salamankos universitete studijavo humanitarinius mokslus, o filologijos studijas tęsė Bolonijoje, kur bendravo su italų humanizmu. Jo mokymas prasidėjo Salamankos universitete, kuriam jis paskyrė didelę savo gyvenimo dalį. Kardinolo Cisneroso pakviestas jis išvyko į Alkalos universitetą, kad dalyvautų leidžiant poligloto Bibliją – projektą, kurio atsisakė dėl nesutarimų su vertėjų grupe. Paskutinius gyvenimo metus jis praleido dėstydamas Alkalos universitete, kur ir mirė 1522 m.

Žymusis humanistas visą gyvenimą stengėsi susigrąžinti kultūringą lotynų kalbą, kuria kalbėjo Ciceronas ir Kvintilianas ir kuri buvo prarasta vulgarios kalbos naudai. Tam jis rėmėsi natūraliu metodu, kuris prasidėjo nuo gero romanų kalbos – žmonių kalbos – žinojimo, kaip geriausia priemone neprarasti tos kultūringos lotynų kalbos.

Tarp jo darbų išsiskiria šie: Introductiones latinae (1481), Lexicon latino-castellanum et castellano-latinum (1492), Gramática castellana (1492) ir Reglas de orthographia en la lengua castellana (1517). Iš visų jų svarbiausias, atsižvelgiant į atgarsį ispanų filologijoje, yra Kastilijos gramatika, kuri yra pirmoji šiuolaikinės kalbos kodifikacija ir kurios prologas skirtas karalienei Izabelei Katalikei.

Vidinė kokybės užtikrinimo sistema

Vidinė kokybės užtikrinimo sistema – tai dokumentais pagrįstų procesų rinkinys, reikalingas tinkamai valdyti ir kontroliuoti Antonio de Nebrijos universiteto kasdienės veiklos vystymąsi. Per IQAS yra analizuojami poreikiai, apibrėžiami procesai ir palaikomas tolesnis darbas, tuo pačiu užtikrinant nuolatinį tobulėjimą.

Dėl to Vidinė kokybės užtikrinimo sistema yra gyvas dokumentas, kurį būtina peržiūrėti ir pritaikyti keičiantis organizacijai ar jos veiklai.

Tai unikali sistema, apimanti visus centrus ir mokyklas, iš kurių ji susideda, bei atitinkamus procesus. Jį parengė Kokybės technikos skyrius (TUQ), prie Universiteto rektorato, bendradarbiaujant su visomis katedromis, tiek akademinėmis, tiek administracinėmis, iš kurių jis sudarytas. Šiuo tikslu TUQ atsižvelgė į ANECA reklamuojamas gaires per AUDIT programą, kurios tikslas – padėti universitetams kurti kokybės vidaus užtikrinimo sistemas.

<img class="inserted-image image-element img-responsive" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135771_135754_DSC07192.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Apdovanojimai / reitingai

Nebrijos universiteto įsipareigojimas akademiniam meistriškumui, mokymai lyderiaujančiose įmonėse, inovacijos daugiadisciplininėse programose ir tarptautinis švietimas leidžia Nebrijos universitetui patekti į svarbiausių universitetų reitingų aukščiausias pozicijas.

Nebrijos universitetas yra saugus pasirinkimas ir duomenys tai patvirtina.

Reitingai pripažįsta, kad Nebrijos universitetas yra gerai pasiekęs universitetą, o tai yra mūsų skirtingų elementų pasekmė:

 • Akademinis meistriškumas
 • Galimybė įsidarbinti
 • Tarptautinė orientacija

Reitingai

 • BBVA fondo ir Ekonominių tyrimų instituto (IVIE) U reitingas 2018 m.
 • „QS Stars“ tarptautinis reitingas – „QS World University Rankings 2019“.
 • Įsipareigojimų ir skaidrumo fondo universiteto skaidrumo reitingas 2018 m.
 • Ekvadoro aukštojo mokslo, mokslo, technologijų ir inovacijų sekretoriato (SENESCYT) pripažinimas.
 • Global Ranking CEO Magazine - Nebrijos verslo mokyklos MBA programa.
 • Pasaulio TOP 100 geriausių magistrų verslumo srityje.
 • Kinijos Liaudies Respublikos švietimo ministerijos pripažinimas.
 • Madri+d fondas - DOCENTIA – NEBRIJA Modelis.
 • El Mundo 250 magistrantūros studijų programų reitingas – klasifikacijoje išsiskiria du Nebrijos universiteto laipsniai.
 • CYD reitingas – iš Fundación de Conocimiento y Desarrollo (Žinių ir plėtros fondas).

<img class="inserted-image image-element img-responsive" title="alt="Universidad Nebrija" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit /element/13/135778_135758_IMG_6922.jpg" alt="Universidad Nebrija" data-json=" {"author":"alt="Universidad Nebrija","author_url":"https://www.nebrija.com/en/","source":""} " />

Vietos

 • Madrid

  Calle de Santa Cruz de Marcenado,27, 28015, Madrid

 • Berzosa

  Calle del Hostal, 28248 Hoyo de Manzanares, Madrid, Spain, 42351, Berzosa

  • Madrid

   Calle de Santa Cruz de Marcenado, 27, 28015, Madrid

   Klausimai