Keystone logo
Universidad Carlos III de Madrid

Universidad Carlos III de Madrid

Universidad Carlos III de Madrid

Įvadas

Istorija

UC3M buvo įsteigtas 1989 m. Gegužės 5 d. Ispanijos parlamento aktu pagal 1983 m. Universitetų reformos įstatymą. Nuo pat pradžių jis buvo skirtas palyginti nedideliam, novatoriškam viešajam universitetui, teikiančiam aukščiausios kokybės mokymą. daugiausia dėmesio skyrė tyrimams. Pirmasis mūsų kancleris buvo profesorius Gregorio Peces-Barba.

Misija

UC3M misija yra prisidėti prie visuomenės gerinimo, mokant aukščiausios kokybės ir pažangiausių tyrimų pagal griežtas tarptautines gaires. Universitetas siekia tobulumo visoje savo veikloje, siekdamas tapti vienu geriausių Europos universitetų.

Vertybės

Universitetas aktyviai skatina visų, susijusių su aukštojo mokslo bendruomene, asmeninį tobulėjimą. Visa mūsų veikla vadovaujasi nuopelnų, gebėjimų, efektyvumo, skaidrumo, teisingumo, lygybės ir pagarbos aplinkai vertybėmis.

Statistika

UC3M studentai

UC3M studijuoja 22 666 studentai, kurių dydis panašus į kai kuriuos didžiuosius Europos universitetus, tokius kaip Paryžius II, Upsala, Mastrichtas, Tilburgas, Kembridžas ir Oksfordas (visuose juose mokosi nuo 14 000 iki 22 000 studentų).

 • Bakalauro studijų studentai, iš kurių 44,3% yra moterys ir 55,7% yra vyrai.
 • Maždaug 25% mūsų studentų gauna stipendijas iš Švietimo ministerijos, Madrido bendruomenės arba iš UC3M finansavimo programų.

Šaltiniai: UC3M finansų ir valdymo ataskaita už 2019 m., patvirtinta Valdančiosios tarybos ir Socialinių reikalų tarybos 2020 m. birželio 15 d., ir oficialios aukščiau paminėtų universitetų svetainės.

Aukščiausi standartai

Iš 44 mūsų bakalauro studijų kursų UC3M studentai gavo aukščiausius priėmimo balus iš visų Madride įsikūrusių universitetų.

 • Vidutinis studentų, priimtų į visus UC3M studijų kursus, įvertinimas yra 12 229 balai iš maksimalių 14 balų.
 • UC3M birželio mėnesį apėmė visas studentų vietas. Atsižvelgiant į universitetinių studijų paklausą, į 100 pasiūlytų vietų Universitetas gavo 198 prašymus.

Šaltiniai: UC3M universiteto registratorius ir Madrido bendruomenės duomenys, susiję su 2020–21 mokslo metais.

Internacionalizacija

 • 20% UC3M studentų yra užsieniečiai. Ši dalis žymiai didesnė tiek magistrantūros (30%), tiek doktorantūros (43%) lygmenimis.

Šaltinis: Tarptautinių ryšių departamentas, remiantis UC3M finansinės ir valdymo ataskaitos duomenimis.

 • 54% UC3M absolventų yra dalyvavę tarptautinėse mobilumo programose.

Šaltinis: Šaltiniai: UC3M finansų ir valdymo ataskaita už 2019 m., patvirtinta Valdančiosios tarybos ir Socialinių reikalų tarybos 2020 m. birželio 15 d., ir oficialios aukščiau paminėtų universitetų svetainės.

Absolventų karjeros vieta ir studentų pasitenkinimas UC3M

 • 93,4% absolventų sėkmingai susirado darbą su išsilavinimu susijusioje srityje pirmaisiais metais po studijų baigimo.

Šaltinis: XXII UC3M absolventų karjeros praktikos tyrimas. (2018 mokslo metai). Parengė UC3M bendradarbiaudama su Accenture. Paskelbta 2020 m. kovo mėn.

  Universiteto ypatybės

  Getafe miestelis

  Įsikūręs Getafe miestelyje į pietus nuo Madrido, šiame miestelyje yra dvi mokyklos: Socialinių mokslų ir teisės mokykla bei Humanitarinių mokslų mokykla. Šiuolaikinės miestelio instaliacijos apima dvi bibliotekas, kompiuterių kambarius įvairiuose pastatuose, audiovizualines patalpas, įrašų studijas, teismo sales, WiFi visame miestelyje ir sporto centrus su krepšinio, teniso, skvošo, paplūdimio tinklinio ir sauna bei kt.

  Leganés miestelis

  Įsikūręs Leganés miestelyje, į pietus nuo Madrido, šiame miestelyje yra Inžinerijos mokykla. Jo modernią įrangą sudaro biblioteka, kompiuterių kambariai įvairiuose pastatuose, laboratorijos, belaidis internetas visame miestelyje ir sporto centras su uždaru baseinu. Taip pat yra auditorija, kurioje ištisus metus vyksta spektakliai, operos ir koncertai.

  Colmenarejo miestelis

  Įsikūręs Colmenarejo mieste, į šiaurės rytus nuo Madrido, miestelyje yra trys mokyklos: Socialinių mokslų ir teisės mokykla, Humanitarinių mokslų mokykla ir Inžinerijos mokykla. Tarp modernių įrenginių yra biblioteka, darbo, studijų ir tyrimų kambariai bei žurnalų biblioteka.

  Madrido Puerta de Toledo miestelis

  Madrido-Puerta de Toledo miestelyje veikia UC3M antrosios pakopos studijų centro veikla, ypač susijusi su universiteto magistrantūros ir profesinio mokymo programomis. Šis miestelis taip pat siūlo įvairius mokslinius ir kultūrinius renginius, skirtus Madrido bendruomenei. Kai kuriose patalpose yra klasės, kompiuterių kambariai, biblioteka ir konferencijų salė.

   Reitingai

   Tarptautiniai reitingai

   2020 m. QS Top 50 Under 50 reitinge užėmė 35 vietą pasaulyje ir 16 vietą Europoje.

   Tarp 50 geriausių Europos universitetų mokymo meistriškumo srityje pagal 2019 m. THE Teaching reitingą.

   311 vieta QS World University Rankings 2021.

   Šanchajaus reitinge yra vienas geriausių universitetų pasaulyje pagal 14 akademinių dalykų.

   Tarp penkių geriausių Ispanijos valstybinių universitetų pagal U-Multirank 2020.

   Vienintelis Ispanijos valstybinis universitetas, atsidūręs tarp geriausių Europos verslo mokyklų.

   33 vieta pasauliniame geriausių finansų specializacijos centrų reitinge pagal Financial Times Business Education Ranking 2020.

   Tarp 250 geriausių pasaulio jaunųjų universitetų pagal THE Young University Rankings 2020.

   Pagal naująjį QS Graduate Employability Ranking 2020 leidimą UC3M yra įtrauktas į 150 geriausių pasaulio universitetų.

   Pagal 2018 m. Times Higher Education Inžinerijos ir technologijų reitingą įtrauktas į 500 geriausių inžinerijos ir technologijų universitetų visame pasaulyje.

   Nacionaliniai reitingai

   Pagal Fundación Conocimiento y Desarrollo CYD reitingą tarp 5 geriausių Ispanijos universitetų.

   U2021 reitingo lyderis pagal rezultatus.

   Pagal ataskaitą „La Universidad Española en Cifras. Año 2017 y curso académico 2017/2018“ (Universitetas skaičiais. 2017 metai ir 2017/2018 mokslo metai), paskelbtas Conferencia de Rectores de las Universidades Españolas (CRUE) (Ispanijos universitetų rektorių konferencija).

   Vienuolika UC3M bakalauro laipsnių pagal 2021 m. laikraščio „El Mundo“ 50 laipsnių reitingą buvo geriausi Ispanijoje.

   Pagal El Mundo 2021 250 magistrantūros vadovą 25 UC3M magistrantūros programos yra vienos geriausių Ispanijoje.

   Akreditacijos

   Akredituota AMBAAkredituota AACSB

   Vietos

   Vietos
   • Ronda de Toledo,1, 28005, Madrid

   Klausimai