Keystone logo
Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo

Įvadas

Ganabo miestelis (buvęs Turabo universitetas), turintis daugiau nei 40 metų istoriją, yra greičiausiai auganti privati aukštojo mokslo įstaiga šalyje. „Gurabo Campus“, akredituota prestižinės Vidurinių Valstijų aukštojo mokslo komisijos, Ana G. Mendenzo universiteto, taip pat turi keletą profesinių akreditacijų, kurios suteikia antspaudą jos studentų švietimui.

Pagrindiniame miestelyje yra privilegijuota erdvė Puerto Riko centriniame rytiniame rajone, o penkios jo vietos, esančios Barceloneta, Cayey, Isabela, Ponce ir Yabucoa miestuose, suteikia studentui saugią aplinką, minties laisvę ir fizines galimybes. pirma. Ana G. Méndez universiteto Gurabo miestelyje galite pasirinkti iš daugiau nei 100 akademinių programų tarp techninių pažymėjimų, asocijuotų laipsnių, bakalaureato, magistro ir daktaro laipsnių. Be to, galite mokytis asmeniškai arba nuotoliniu būdu, naudodamiesi mūsų internetiniu akademiniu pasiūlymu.

Misija, vizija ir vertybės

Mūsų misija

Ana G. Méndez universitetas. „Gurabo Campus“ yra aukštojo mokslo įstaiga, turinti platų akademinį pasiūlymą, suderintą su aukščiausiais kokybės standartais. Ana G. Mendenzo universitetas, Gurabo universiteto miestelis, pasiryžęs siekti kompetencijos mokymo, mokslinių tyrimų, inovacijų, internacionalizacijos ir socialinio bei humanistinio vystymosi srityse, formuoja pasaulio piliečius, kritinio mąstymo, kurie prisideda prie vystymosi ir Puerto Riko ir kitų šalių gerovė.

2025 metų vizija

Ana G. Mendenzo universiteto „Gurabo Campus“ vizija yra būti pirmaujančia mokymo ir tyrimų švietimo įstaiga, skatinančia inovacijas, verslumą, internacionalizaciją ir jautrumą kultūros įvairovei ir aplinkai.

Mūsų vertybės

Ana G. Méndez universiteto Gurabo miestelis yra įsipareigojęs:

 • minties ir saviraiškos laisvė
 • pripažinimas ir pagarba įvairovei
 • Pagarba žmogaus orumui
 • kompetencija mokymo srityje, žinių generavimas, sklaida ir pritaikymas
 • etinių, socialinių ir kultūrinių vertybių skatinimas
 • meistriškumas planuojant, eksploatuojant ir aptarnaujant
 • Pagarba aplinkai ir gamtai
 • žmogaus ir estetinio jautrumo skatinimas

„Buro Millennial“ / „Pexels“

128393_pexels-photo-1438072.jpeg

Mūsų rektorius

Davidas Méndez Pagán, dabartinis Ana G. Méndez universiteto Gurabo universiteto rektorius, yra pedagogas, turintis daugiau nei 20 metų įvairios patirties aukštojo mokslo administravimo, tarptautinių reikalų, studentų palaikymo tarnybų, bakalauro studijų ir Magistrantūra, programų kūrimas ir koordinavimas, ryšių palaikymas ir išorinių išteklių finansuojamų programų valdymas.

Jis pasidalino šia patirtimi per pranešimus keliose nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose, tokiose kaip: Pasaulio lyginamojo švietimo kongresas; Lotynų Amerikos kolegijos švietimo kongresas; Ispanų kolegijų ir universitetų asociacija, nacionalinės ir tarptautinės konferencijos; Ispanijos nacionalinių pasiekimų apdovanojimų konferencija; Priežiūros ir ugdymo programų rengimo asociacija; ir Skaitmeninė biblioteka disertacijų ir disertacijų tinkle.

Kaip aukštojo mokslo administratorius, Dr. Méndez vaidino svarbų vaidmenį kuriant novatoriškas programas valstybiniuose ir privačiuose JAV universitetuose, tokiuose kaip: Niujorko universitetas, Rutgers universitetas, Teksaso universitetas Austine ir universitetas. iš Prinstono. Ši patirtis leido jam tapti pirmuoju doktorantūros dekanu Turabo universitete (UT), šiandien Ana G. Méndez universitete, Gurabo miestelyje.

Jis įgijo vienerių metų sabatą, kad galėtų dirbti publikacijų disertacijos vadovu Proquest UMI. Galimybė užmegzti ryšius su daugiau nei 600 universitetų visame pasaulyje. Grįžęs jis buvo paskirtas TT tarptautinių reikalų kancleriu, vėliau - Ana G. Mendenzo universiteto sistemos (SUAGM), Puerto Riko, tarptautinių reikalų viceprezidentu. Vienas iš jos prioritetų buvo tarptautiniai santykiai sisteminiu požiūriu ir parengti išsamų internacionalizacijos planą, kuris paremtų visuotinę SUAGM plėtrą.

Nuo 2013 m. Jis buvo pasirinktas tapti Jungtinių Tautų akademinio poveikio (UNAI) pasaulinio pilietybės iniciatyvos visuotinio centro atstovu ir koordinatoriumi. Kur daugiau nei 1200 universitetų visame pasaulyje plėtoja bendradarbiavimo projektus, kuriais remiami dešimt Jungtinių Tautų, kaip pasaulinės pilietybės, principų.

2014 m. Amerikos švietimo tarybos Internacionalizacijos lyderių institutas ir Tarptautinio švietimo administratorių asociacija jį paskelbė vienu iš 30 pirmaujančių aukštųjų mokyklų internacionalizacijos lyderių.

Pastaruosius 16 metų jis išlaiko pedagogą ir yra UAGM-Gurabo švietimo mokyklos profesorius.

Dr. Méndez įgijo edukologijos daktaro laipsnį Niujorko universitete ir bakalauro laipsnį Puerto Riko universitete, Mayagüez miestelyje. Gimęs San Chuane, Puerto Rike, laisvą laiką praleidžia keliaudamas ir atsidavęs vaizduojamajam menui bei muzikai. Jo, kaip menininko, darbai buvo pristatyti universitetuose, kuriuose jis dirbo, ir per pastaruosius dešimt metų Puerto Riko kultūros instituto menų festivalyje San Sebastián, kur jis laimėjo pirmąją vietą originaliojo meno skyriuje.

Kaip atvykti

Iš didmiesčio

Važiuokite Luis A. Ferré PR-52 greitkeliu Ponce kryptimi. Važiavę maždaug 20 minučių, išvažiuokite dešinėje prie išvažiavimo 14, kuris veda į PR-1 ir PR-30. Laikykitės dešinės juostos, eikite po tiltu ir šiek tiek pasukite į dešinę, kad važiuotumėte „Cruz Ortiz Stella PR-30 express“. Prijunkite prie PR-30. Važiuokite maždaug tris minutes. Pasirinkite 4 išvažiavimą dešinėje link kelio PR-189. Pasukite į dešinę, kad galėtumėte susisiekti keliu PR-189. Ana G. Méndez universiteto Gurabo miestelis vėliau bus kairėje pusėje.

Iš rytų srities

Važiuokite „Cruz Ortiz Stella PR-30 express“ link Gurabo. Važiavę maždaug 25 minutes, 4 išvažiavime pasukite į dešinę link PR-189. Pasukite į kairę, kad prisijungtumėte prie kelio PR-189. Ana G. Méndez universiteto Gurabo miestelis bus keli žingsniai kairėje.

Iš pietų pusės

Važiuokite Luis A. Ferré PR-52 greitkeliu San Chuano kryptimi. Važiavę maždaug 40 minučių, išvažiuokite dešinėje link „Cruz Ortiz Stella PR-30 express“. Važiuokite maždaug tris minutes. Pasirinkite 4 išvažiavimą dešinėje link kelio PR-189. Pasukite į dešinę, kad prisijungtumėte PR-189 keliu. Ana G. Méndez universiteto Gurabo miestelis bus kairėje.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

 • Gurabo

  Universidad Ana G. Méndez, Navarro, Gurabo 00725, , Gurabo

Klausimai