Keystone logo
UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

UCD Michael Smurfit Graduate Business School

Įvadas

UCD Michael Smurfit Graduate Business School yra pirmaujanti Airijos verslo mokykla ir tyrimų centras. Mes siūlome platų antrosios pakopos verslo programų asortimentą, kuris suteikia studentams galimybę tapti ateities verslo lyderiais.

Mūsų sėkmė priklauso nuo nenutrūkstamo atsidavimo meistriškumui. Mes esame viena iš mažiau nei 90 mokyklų visame pasaulyje, turinti trigubą JAV, Europos ir JK akreditavimo įstaigų akreditaciją.

Kas mes esame

UCD „Smurfit“ mokyklos sėkmė siejama su nepajudinamu atsidavimu meistriškumui. Mes esame pasaulio reitinge ir turime prestižinę trigubą JAV, Europos ir JK akreditavimo įstaigų akreditaciją.

Vienas iš mūsų, kaip vienos iš pirmaujančių pasaulyje verslo mokyklų, reputacijos kertinių akmenų yra mūsų fakulteto kokybė ir kompetencija. „UCD Smurfit“ mokykloje mes įdarbiname pirmaujančius akademikus iš viso pasaulio, kurdami įvairią ir skatinančią mokymo ir mokslinių tyrimų aplinką. Mes turime geriausią studentų, dėstytojų ir profesionalių darbuotojų derinį, kad kuo geriau įkvėptume jūsų vaizduotę ir paskatintume jūsų kūrybiškumą.

Kodėl „Smurfit“?

UCD Michael Smurfit Graduate Business School yra dinamiška švietimo ir mokslinių tyrimų bendruomenė, kurioje dalyvauja visame pasaulyje žinomi akademikai, darbuotojai ir studentai iš viso pasaulio, prisidedantys prie gyvybingos Airijos prekybos sostinės Dubline. Nuo įtakos tarptautinei verslo politikai iki novatoriškų algoritmų kūrimo, kad kasdienė bankininkystė būtų saugesnė, mūsų dėstytojai ir tyrėjai yra verslo inovacijų priešakyje.

Vienas iš pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti tiriant verslo mokyklą, yra kokybė. Kokybę liudija UCD „Smurfit“ mokykla tokiose srityse kaip mūsų akreditacijos, tarptautiniai reitingai, absolventų įsidarbinimas, dėstytojai, moksliniai tyrimai, absolventai ir mūsų studentų organizacija. Mes įdarbiname aukščiausios kokybės studentus iš viso pasaulio, kurie yra mūsų bendruomenės branduolys ir paremia įdomią edukacinę kelionę UCD Smurfit mokykloje.

Pasaulio reitingas

„Financial Times“ ir „The Economist Intelligence Unit“ mūsų programos yra nuolat reitinguojamos 100 geriausių pasaulyje. Šie reitingai mus lygina su pasaulio elito verslo mokyklomis ir prisideda prie išskirtinės akademikų, darbdavių ir verslo lyderių tarptautinės reputacijos.

Trivietis akredituotas

Mes esame vienintelė verslo mokykla Airijoje ir viena iš elitinės mokyklų grupės visame pasaulyje, turinti trigubą trijų verslo ir akademinės kompetencijos centrų - AACSB (JAV), AMBA (Didžioji Britanija) ir EQUIS (Europa) - akreditacijos vainiką. Mažiau nei 1% verslo mokyklų visame pasaulyje yra trigubai akredituotos. Mūsų akreditacijos yra nepriklausomų tarptautinių bendraamžių kokybės ženklas ir garantija, kad studentai gaus aukščiausios kokybės, tarptautiniu mastu pripažintą laipsnį.

Akademinė kompetencija

Vienas iš mūsų reputacijos kertinių akmenų yra kokybė ir kompetencija mūsų 100 žmonių turinčiame fakultete, kurį sudaro pagrindiniai mokymo specialistai dalykuose, apimančiuose pagrindines verslo ir vadybos disciplinas, įdarbinti iš viso pasaulio. Jų įtakingi balsai ir patirtis yra paklausūs, o mūsų fakultetas reguliariai prisideda prie nacionalinių ir tarptautinių žiniasklaidos priemonių. Jie yra tarptautiniai lyderiai, 20% mūsų dėstytojų yra paskelbti FT50 žurnaluose, o 10% - tris kartus ar daugiau FT50 žurnaluose. Be to, nors 30% mūsų dėstytojų yra moterys, jos yra atsakingos už 65% visų leidinių.

Mūsų žmonės

Turėdami įvairią daugiau nei 1100 studentų kohortą iš daugiau nei 70 šalių, mes siūlome savo studentams galimybę dirbti ir mokytis iš geriausių ir ryškiausių iš viso pasaulio. Mūsų atsidavę darbuotojai teikia paramą ir patarimus studentams, užtikrindami, kad jų mokymosi kelionė būtų turtinga ir turininga.

Globalus absolventų tinklas

Dalyvaudami pastangose, viena iš geriausių pasaulio verslo mokyklų absolventų bendruomenių, turinti daugiau kaip 98 000 profesionalų visame pasaulyje, daugiau nei 40 tarptautinių skyrių, aktyviai dalyvauja mūsų studentuose ir programose. Daugelis mūsų absolventų yra verslo lyderiai ne tik savo bendruomenėje, bet ir visame pasaulyje geriausiose pasaulio įmonėse. Mūsų absolventai naudojasi įvairiais mūsų atsidavusių absolventų komandos ištekliais ir parama bei turi galimybę sukurti savo pasaulinį tinklą su kitais alumnais ir platesne verslo bendruomene.

Karjeros poveikis

Mūsų absolventai yra labai paklausūs - vidutiniškai 84% mūsų magistrantūros studentų dirba per 6 mėnesius nuo baigimo (šaltinis: Pirmosios paskirties ataskaita), o 86% visų dieninių MBA absolventų buvo įdarbinti per 3 mėnesius nuo baigimo. (Šaltinis: „FT Global MBA Ranking 2020“). MBA programą baigusių asmenų atlyginimai per trejus metus nuo MBA baigimo padidėjo vidutiniškai 68% (Šaltinis: „FT Global MBA Ranking 2020“).

Mūsų gražus miestelis

„UCD Smurfit School“ įsikūrusi šalia pajūrio Blackrock kaimo, mažiau nei 10 km į pietus nuo Dublino centro. Mūsų unikalus ir gražus miestelis siūlo aukščiausios klasės paslaugas mūsų studentams mokytis, atsipalaiduoti ir bendrauti nuostabaus laikotarpio dvaro apylinkėse.

Programų asortimentas

Būdami pirmaujančia Airijos verslo mokykla ir tyrimų centru, mes siūlome MBA laipsnį visame pasaulyje, platų specializuotų verslo magistrų asortimentą, pirmaujančią doktorantūros programą ir tarptautiniu mastu pripažintų vykdomosios plėtros programų rinkinį. Mes nuolat vertiname savo programas, kad patenkintume greitai besikeičiančio pasaulio poreikius.

Mokymas ir mokymasis

Mes stengiamės suteikti savo studentams holistinį išsilavinimą, įskiepydami jiems norą mokytis ir kurti, kvestionuoti ir svarstyti, kurti naujoves ir prisidėti prie visuomenės visais lygmenimis. Mes ugdome informuotus, judrius, kritiškus ir etiškus mąstytojus ir veikėjus ir sukuriame galimybes mokytis iš įvairių perspektyvų įvairiose aplinkose, pasitelkdami gausybę programų, mokymo ir mokslinių tyrimų. Tokiu būdu mes įgaliname mokinius mokytis transformacijos būdu.

Pasaulio dėmesys ir tarptautinė įvairovė

30 verslo mokyklų, įskaitant Jeilio, INSEAD ir LSE, „Global Network of Advanced Management“ (GNAM) tinklo narys, UCD „Smurfit School“ siūlo studentams unikalią pasaulinę perspektyvą. Maždaug 50% mūsų studentų yra tarptautiniai, atstovaujantys daugiau nei 70 pasaulio šalių, pridedant sveikinamą ir svarbų tarpkultūrinį aspektą gyvenimui ir mokymuisi UCD Smurfit mokykloje.

Dublinas, Airija

Airija yra globaliai orientuota, atvira ekonomika. Mūsų angliškai kalbantys, draugiški ir gerai išsilavinę gyventojai pritraukė pasaulines IRT, socialinės žiniasklaidos, farmacijos ir finansų įmones, įskaitant tokias įmones kaip „Google“, „Facebook“, „Intel“, „Apple“ ir „Microsoft“, kurios bendradarbiauja su mumis ir įdarbina mūsų absolventus. Mes didžiuojamės turėdami vieną geriausių švietimo sistemų pasaulyje ir tarptautiniu mastu pripažintą akademinės kokybės reputaciją.

148202_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg

Mūsų misija ir vizija

Labai aktyviai dalyvaujanti vietos, šalies ir tarptautiniu mastu, UCD vizija turi būti žinoma visame pasaulyje kaip Airijos pasaulinis universitetas; kalbant apie visapusišką disciplinų spektrą, mūsų mokslinių tyrimų ir inovacijų pasiekiamumą ir poveikį, holistinę švietimo patirtį, bendruomenės įvairovę ir bendradarbiavimą su visais visuomenės sektoriais ir visais pasaulio regionais.

Mūsų misija: šviesti, palaikyti ir įkvėpti

  • Remti Airijos ir tarptautinės visuomenės plėtrą, mokant būsimus verslo lyderius pagal aukščiausios kokybės tarptautinius standartus.
  • Įkvėpti ir palengvinti studentus, kad jie išnaudotų visą savo potencialą ir kuo labiau padidintų jų teigiamą indėlį į verslą ir visuomenę tiek Airijoje, tiek visame pasaulyje.
  • Teikiant novatoriškus ir veiksmingus tyrimus, padėti verslui geriau tarnauti visuomenei visame pasaulyje.

Mūsų vizija - ateitis pasaulinėje arenoje

  • Būti pasauliniu verslo švietimo ir mokslinių tyrimų lyderiu, nuolat kelti aukščiausius tarptautinius kokybės standartus ir būti pripažintam viena iš 50 geriausių pasaulio verslo mokyklų.
  • Siekti išskirtinių tarptautinių pranašumų ir diegti naujoves visame pasaulyje aktualiose srityse, tokiose kaip skaitmeninis verslas ir finansinių paslaugų ateitis.
  • Nuolat iš naujo apibrėžti, kaip mokoma ir mokoma verslo, įkvėpti naujos kartos lyderių pasaulyje ir pasauliui.

Reitingai ir akreditacijos

„UCD Smurfit School“ yra vienintelė verslo mokykla Airijoje ir viena iš elito grupių mokyklų visame pasaulyje, turinti trijų verslo ir akademinės kompetencijos centrų, EQU IS, AACSB ir AMBA, akreditacijos „trigubą karūną“. Pastaruosius penkiolika metų mūsų programos buvo nuolat reitinguojamos prestižiniuose pasauliniuose „Top 1. Financial Times“ ir „Economist Rankings“.

Mūsų reitingai ir akreditacija yra kokybės įrodymas ir palygina mus su geriausiomis verslo mokyklomis pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Carysfort Avenue, , Blackrock

Klausimai