Keystone logo
UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

UC Irvine - Merage School of Business

Įvadas

Aukščiausi pramonės vadovai nuolat teikia Merage School informaciją apie tai, kaip jie mato, kaip jų atitinkamos pramonės šakos keičiasi dėl technologijų poveikio. Mūsų pakeistos mokymo programos atspindi naujus verslo poreikius šiuolaikiniame pasaulyje, daugiausia dėmesio skiriant įgyvendinamoms idėjoms ir naujų, skaitmeniniam amžiui tinkamų kompetencijų rinkiniui. Patirtimi pagrįsti sprendimų priėmimo įgūdžiai yra integruoti į mokymo programą, o priešakyje – duomenimis pagrįstas sprendimų priėmimas. Patirties mokymosi komponentai ir toliau teikia realų išsilavinimą, leidžiantį studentų komandoms pasinerti į vertingus projektus su rajono įmonėmis.

Orindžo apygardos „Tech Coast“ širdyje įsikūrusią Merage mokyklą supa pažangiausių įmonių tinklas besivystančioje technologijų įmonių, įskaitant „Amazon“, „Google“ ir „Western Digital“, taip pat skaitmeniniu požiūriu išmanančių įmonių, įskaitant „Capital Group“, ekosistemoje. „Disney“, „Experian“, „Hyundai“, „Pacific Life“ ir „Taco Bell“. Būtent tokioje aplinkoje Merage School ruošia mokinius žlugdančioms technologijų jėgoms, su kuriomis jie susidurs kaip būsimi verslo lyderiai.

Strateginis planas

Judrumas yra raktas į išlikimą mūsų greitai besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje. Paul Merage verslo mokykla plėtoja ir aprūpina lyderius svarbiais verslo ir vadovavimo įgūdžiais, reikalingais sėkmingai įgyvendinant programas, kurios nuolat pritaikomos siekiant spręsti nuolat kintančias socialines, technologines ir ekonomines galimybes ir iššūkius mūsų skaitmeniniame pasaulyje. Siūlome tris dinamines MBA programas: profesinės apskaitos magistro, finansų magistro, inovacijų ir verslumo magistro, verslo analitikos magistro, biotechnologijų vadybos magistro, inžinerijos vadybos magistro, doktorantūros ir verslo bakalauro laipsnius, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas kūrybiškumui ir kritiškumui. mąstymo įgūdžiai, strateginių sprendimų priėmimas, lyderystė, naujovės ir bendradarbiavimas per patirtį klasėje ir vietoje su realiomis verslo problemomis. Nors Merage School yra palyginti jauna (įkurta 1965 m.), ji greitai išaugo ir nuolat patenka tarp 5% geriausių AACSB akredituotų programų dėl išskirtinio studentų įdarbinimo, pasaulinio lygio dėstytojų, stipraus alumnų tinklo ir glaudžių santykių su abiem. individualių įmonių vadovai ir pasaulinės korporacijos. Mes sujungiame Kalifornijos universiteto akademines stiprybes, įvairovę ir geriausias tradicijas su pažangiausia Orindžo apygardos verslumo dvasia Pietų Kalifornijos Tech Coast širdyje.

Vizija

Būti švietimo ir mokslinių tyrimų priešakyje tarp pasaulyje žinomų verslo mokyklų.

Misija

Sukurkite pasauliniu mastu konkurencingus transformacinius lyderius įvairiapusėje, bendradarbiaujančioje, į studentus orientuotoje bendruomenėje, kurioje susilieja akademinė kompetencija ir praktinis pritaikymas.

Mūsų strateginė tapatybė

Esame verslo mokykla, pasiryžusi aptarnauti savo studentus, absolventus, verslo partnerius ir akademines bendruomenes. Kartu mes vienijame pagrindinę strateginę tapatybę.

  • Kas mes esame: Esame ambicingi. Esame intelektualiai alkani. Esame pašaukti siekti tobulumo ugdymo srityje, vertinant įvairovę, bendradarbiavimą, įtraukumą ir pagarbą. Mes švenčiame tiek Kalifornijos universiteto akademines tradicijas, tiek novatorišką dvasią kaip vieną iš jauniausių universiteto miestelių.
  • Ką mes darome: mes teikiame mąstymo lyderystę ir mokome specialistus, kurie visą gyvenimą kurtų vertę – verslo ir visuomenės ateičiai vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.
  • Kur mes tai darome: esame Orindžo apygardos, Kalifornijos, verslo bendruomenės širdis; gyvybinga ekosistema su pasauliniu mastu. Esame išskirtinėje padėtyje, kad pritrauktume mokslininkus, studentus ir partnerius tiek šalies viduje, tiek tarptautiniu mastu.
  • Kaip mes tai darome: skatiname bendradarbiavimą tarp mūsų studentų, dėstytojų, universiteto ir bendruomenės. Mes tobulėjame suteikdami prieigą prie savo programų, dėstytojų ir personalo ir augdami juose. Siekdami užtikrinti, kad greitai kintančiame pasaulyje išliktume aktualūs ir ekonomiškai efektyvūs, diegiame naujoves.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • Irvine

    Irvine, CA 92697-3125, 92697, Irvine

    Klausimai