Keystone logo
Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Transcontinental Institution Of Higher Education

Įvadas

KAS MES ESAME?

Šią instituciją sukūrė pasaulinė pedagogų grupė, turinti patirties visame pasaulyje. Pastebėję nuolatinius verslo pasaulio pokyčius ir tradicinio švietimo pagrindinę priežastį, nusprendėme veikti. Šią instituciją sukūrė ir vadovavo aistringi pedagogai, turintys patirties iš aukščiausiųjų universitetų visame pasaulyje, kaip antai Stanfordo ir Pace universiteto JAV, Liverpulio universiteto ir Londono verslo ir finansų mokyklos Didžiojoje Britanijoje, Tarptautinio verslo ir ekonomikos universitete bei Pekino universitete Prancūzijoje, Grenoblio verslo mokykloje, U21 globaliniame universitete Singapūre, Ganos profesinių studijų universitete, Chulalongkorn universitete Tailande ir daugeliu kitų aukštųjų įstaigų atitinkamuose regionuose.


Individualus visapusiškas vystymasis

TRANSCONTINENTINIS AUKŠTOJO MOKSLO INSTITUTAS

Mes integruojame savo mokomąją kelionę su individualiu plėtros planu . Tai prasideda nuo pradinio besimokančiojo įtraukimo į mūsų instituciją ir nuolat vystosi per kiekvieną modulį. Kai kurie sąmoningi pokyčiai apima emocinį intelektą, pasitikėjimą ir naujovių galimybes. Prieš pradėdami modulį, jūsų profesoriai, prieš pradėdami į pirmąją klasę, integruos jūsų asmeninius raidos poreikius į mokymosi procesą. Jūs niekada neprasidedate kaip nežinomas asmuo, kuris yra studentų sąrašo dalis. Mūsų integruotas individualaus holistinio vystymosi sistema pagreitina jūsų vystymosi pagreitį, kai jūs einate per kiekvieną modulį.

VS.

KITI UNIVERSITETAI

Daugumoje universitetų studentų integruotas vystymasis yra daug mažesnis, nei vientisas. Profesoriai pradeda kiekvieną modulį matydami studentus kaip "tuščią šiferį" , nežinodami jokių kiekvieno studento neišsivystymo poreikių ar tikslų. Jūsų plėtra paprastai prasideda nuo "0" kiekvieną semestrą.


Straipsniai ir leidiniai

Efektyviai plėtoti tinkamus įgūdžius
Kaip galėtum viršyti savo potencialą?
Trys būdai, kaip pasiekti darbuotojų lojalumą ir išlaikyti geriausius atlikėjus iš palikimo

Vietos

  • Mosta

    Transcontinental Institution of Higher Education 145, ‘Hodon Ward’, Triq il-Waqqafa, il-Mosta, MST4492 Malta, , Mosta

Klausimai