Keystone logo
Tongji University, School of Economics and Management

Tongji University, School of Economics and Management

Tongji University, School of Economics and Management

Įvadas

Tongji universitete prasidėjo programas Ekonomikos ir vadybos 1956, ir buvo vienas iš pirmųjų universitetų Kinijoje pradėti tokią programas. Ekonominės vadybos mokykla buvo įkurta 1984 metais, ir susijungė su verslo mokykla tapo Ekonomikos ir vadybos mokykla (toliau SEM) 1998 m. Šiuo metu, SEM apima pagrindinius disciplinas ekonomikos ir vadybos per vadybos mokslo ir inžinerijos, statybos valdymo ir nekilnojamas turtas, verslo administravimo, apskaitos, Viešojo administravimo katedros departamento departamento departamento departamento ir departamentui ekonomikos ir finansų. Atitinkamos mokslo institutai ir laboratorijos, taip pat buvo įsteigta antroji lygio disciplinų.

Po daugiau nei penkiasdešimt metų plėtros, SEM turi palaipsniui kuriama inovacijų, auginimo misiją ir paslaugas su tarptautiškumo tikslą ir stiprią mokslinių tyrimų orientacijos.

SEM metu gali pasigirti 210 fakulteto nariai, tarp kurių 60 yra profesoriai, 74 docentai yra. Šiuo metu yra daugiau nei 1500 registruotų studentai, daugiau nei 4000 magistrantai (įskaitant akademinių magistrantams ir magistrantams profesinės laipsnių, pavyzdžiui, MBA, magistro Viešojo administravimo magistras Inžinerinės vadybos EMBA) ir doktorantams. Po maždaug 30 metų plėtrą, SEM turi auginami tūkstančius profesionalių vadybos talentus, kurie dabar žaidžiančių svarbius vaidmenis nacionalinės ekonomikos plėtrai.

Moksliniai tyrimai, tiek akademinę ir taikomas, yra pagrindinis mokyklos plėtros. Sutelkiant dėmesį į realius poreikius drausmės statybos ir ekonominės plėtros, SEM sujungia mokymą ir mokslinius tyrimus. SEM aktyviai įsipareigoja mokslinių tyrimų programas nacionaliniu lygmeniu, dirbant su suinteresuotų ministerijų, komisijų bei įmonių. Tuo tarpu, tarptautinių bendradarbiavimo programų buvo sukurta su daugeliu užsienio mokslinių tyrimų įstaigų, kolegijų ir universitetų JAV, Vokietijoje, Šveicarijoje ir tt Bendras mokslinių tyrimų lygis yra tarp į verslo mokyklų Kinijoje viršuje.

Tarptautinis bendradarbiavimas ir keitimasis informacija yra vienas iš SEM reikšmingą funkcijų ir privalumų. SEM turi bendradarbiavo bakalauro ir magistro programų ESCP Europe Business School ir ESSEC verslo mokykla, MBA dvigubo laipsnio programa su "Manchester Business School, An EMBA dukart studijų programą su universiteto Mannheim, MBA ir finansų programos su Case Western Reserve University, o Simba programa su ENPC mokyklos Tarptautinės vadybos. Šiuo metu, SEM sukūrė bendradarbiavimo partnerystę su daugiau nei 70 žinomų verslo mokyklų ir universitetų 26 šalių pagal fakulteto mainų, mokslinių tyrimų ir studentų mainus.

SEM turėjo daug pasiekimus tarptautinio augimo ir drausminės plėtrai. Šiuo metu, SEM yra oficialus narys AACSB, AMBA EFMD ir PRME.It buvo apdovanotas AMBA akreditacija, EQUIS akreditavimo ir AACSB akreditacija. 2014, SEM užėmė septintą tarp pirmaujančių verslo mokyklų žemyninės Kinijos EdUniversal Pasauliniai verslo mokyklos Reitingas, ir ji taip pat buvo pagerbtas įtakingiausių Gamintojas MBA programoje "Forbes", Kinijos. 2016, SEM magistrantūros vadybos buvo visame pasaulyje užėmė 50-Financial Times ". Ateityje Tongji-SEM tęs savo pastangas vystyti tarptautiniu mastu žinomų mokyklos ekonomikos ir vadybos.

Vietos

  • Shanghai

    Tongji Building A, Siping Road 1500, 200092, Shanghai

    Klausimai