Keystone logo
The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

The University of Manchester Middle East Centre

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba Mančesterio universitetas Artimuosiuose Rytuose centro atidarytas Dubajaus žinių parke 2006 metais ir rėmė daugiau nei 2000 darbo laiką MBA studentams. Tai yra didžiausia ir sparčiausiai auganti centras Universiteto tarptautinio tinklo.

Verslo mokykla nuo Mančesterio universitetas yra vienas iš geriausių pasaulio verslo mokyklų reitingą ir Mančesterio universitetas Artimuosiuose Rytuose centro Dubajuje yra didžiausia ir sparčiausiai auganti vykdomosios centras Universiteto tarptautinio tinklo, kurio teikiamą paramą daugiau nei 2000 Global Part-time MBA studentams visame regione.

Verslo mokykla taip pat turi regioninę bendruomenę aplink 2500 absolventai ir aktyviai veikia kurti profesionalias tinklų galimybių, siekiant padėti praturtinti platesnį verslo bendruomenę.

Artimuosiuose Rytuose, Mančesterio universitetas siūlo savo pasaulinio lygio dalis-time MBA patyrusiems darbo profesionalai, be to, MSC asortimentą ir vykdomosios švietimo programas, mokslinių tyrimų ir konsultavimo projektų vadovauja universiteto dėstytojų.

Universitetas veikia iš bendradarbiavimą su profesinėmis organizacijomis, pavyzdžiui, CIMA, ACCA, IMA ir PMI, taip pat Jungtinės Karalystės organizacijų, įskaitant UKTI, Britų verslo grupės ir britų centrų veiklos sritis. Be to, Mančesterio universiteto užmezgė daug partnerysčių spektrą su viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms per savo Strateginis Talentų partnerystės programą.

Kartu jos akademinių programų, Mančesterio universiteto šeimininkai meistriškumo apimančias verslo susijusiomis temomis asortimentą, kaip dalį savo "Svečių Speaker Series", vadovaujama viršų fakulteto, laisvą ir atvirą visuomenei.

Verslo mokykla Mančesterio universiteto pradėjo pirmojo regiono mokslinių tyrimų į kūrybiškumo ir inovacijų GCC, pažymėti Artimuosiuose Rytuose centro 10-ąsias 2016 m.

Ekonomikos augimas plotas

Dubajus ir regionas tebėra ekonomikos augimo sritis, tvirtą verslo infrastruktūros, sveikos ir besivystančio verslo aplinkos, teritorijų, įgūdžius, kurie palaiko vyriausybės ir įmonių, kurios susiduria su palaikant ekonomikos augimą iššūkius per laikotarpį ekonominių pokyčių.

Robert-Bock-87041

Dinamiškas ir energingas miestas

Dubajus akcijos daug panašumų su Manchester; abu yra dinamiškas ir energingas miestų, kurie transformuoti save padaryti didelę įtaką pasaulyje. Mančesteris buvo pirmosios pramoninės revoliucijos širdį ir dar šiandien mokslinių tyrimų, inovacijų ir mokymosi centras; ir Dubajus yra iš naujosios bangos 21-ajame amžiuje, žiniomis grindžiamos ekonomikos priešakyje.

Vykdomosios mokymo įstaigos

Vidurio Rytai centras, įsikūrusi Block 2B ne žinių centru, Dubajaus žinių parke, siūlo studijų, biblioteka ir klasėje įrenginius studentams ir Lankymūsi fakulteto iš Mančesterio universiteto, taip pat turi patalpas už "Manchester regiono komanda universitete, kuris koordinuoja ir remia visas studentų veiklą, įskaitant labai interaktyvių ir intensyvių praktinių seminarų atliktų Lankymūsi fakultetas iš universiteto. Neseniai plėtra centre taip pat padidino įrenginių prieinama studentams asortimentą.

Mūsų absolventai ir absolventai

Mes džiaugiamės, kad MBA absolventų iš Artimųjų Rytų regione. Kadangi mūsų pirmoji partija baigė 2009 metais jie pradėjo Mančesterio Alumni asociacijos-Artimuosiuose Rytuose universitetas.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • Dubai

    The University of Manchester Middle East Centre Office F116 , Block 2B, Dubai Knowledge Park, PO Box 502907, , Dubai

    Klausimai