Keystone logo
The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Įvadas

Šis Executive MBA priima paraiškas 2022 m. rudens priėmimui. Studijos Hanojuje ir HCMC, Vietname.

Havajų universiteto Šidlerio verslo kolegija pristatė savo pirmąją vietą vykdomosios programos "MBA" programą, kuri rengia, vadovauja ir rengia geriausius Vietnamo vadovus, kurie nori pakelti savo vadovavimo ir valdymo įgūdžius. Jis yra žinomas kaip " VEMBA" (" Vietnam Executive MBA" ). VEMBA Hanojus pradėjo savo pirmąją koorciją 2001 m. Ir išsiplėtė iki HCMC 2007 m.

Svetainė: href = "https://shidler.hawaii.edu/vemba

Ši 21 mėnesių trukmės vykdomosios formos programa leidžia dalyviams, gyvenantiems Hanojuje ar Ho Chi Minh mieste, Vietname, kad išlaikytų visą darbo dieną dirbančias pareigas, tuo pačiu uždirbant savo laipsnį. Studentai išmoks iš integruotos, modernios mokymo programos, apimančios pagrindines verslo disciplinas su naujausia verslo praktika, įskaitant: inovacijas ir verslumą, informacinių technologijų valdymą ir e. Verslą, tiekimo grandinės valdymą, turto valdymą ir prekės ženklą. Visos užsiėmimai vyksta Vietname su pasirinktu vasaros studija Havajai universitete Manoa, Honolulu, Havajai, JAV. Pagrindinis programos bruožas yra "Business Practicum" projektas, leidžiantis studentams dalyvauti realiame konsultacijose.

177776_Frame3.jpg

MBA vadovams Vietname programa jau pasirodė esanti nepaprastai sėkminga skatinant daugelio absolventų karjerą per pastaruosius 21 metus Vietname. Daugiau nei 900 absolventų, užimančių pagrindines verslo pozicijas visuose Vietnamo ir pasaulio ekonomikos sektoriuose, MBA vadovams Vietname siūlo vieną vertingiausių verslo tinklų.

Taigi, turėdami aukštąjį išsilavinimą iš Havajų universiteto, "Executive MBA" Vietnamo absolventams galės parodyti, kad jie turi pasitikėjimą ir įgūdžius konkuruoti aukščiausių vadovų pareigose ne tik Vietname, bet ir visame pasaulyje.

Tai vienintelė AACSB akredituota programa, siūloma Vietname. AACSB buvo įkurtas 1916 m. JAV, siekiant suteikti akreditaciją verslo mokykloms. Jos steigėjai yra Kolumbijos universitetas, Kornelio universitetas, Harvardo universitetas, Čikagos universitetas, Ilinojaus universitetas, Pensilvanijos universitetas, Jale universitetas ir kiti prestižiniai JAV universitetai. Yra žinoma, kad mažiau kaip 5% verslo mokyklų visame pasaulyje turi šią elito akreditaciją. Ne visi asociacijos nariai yra akredituojami.

Du Vietnamo mokymo vietos yra Hanojus ir Ho Chi Minas . Taip pat galite pasirinkti studijuoti du vasaros kursus Honolulu , Havajuose, JAV.

Hanojaus miestelis: „Suite 312“, 3 aukštas, biurų centras, „Tower C“, N04 - UDIC kompleksas, Hoang Dao Thuy gatvė, Hanojus, Vietnamas

Tel.: +84 24 7304 2688

Karštoji linija: +84 947 552 688

El. paštas: [email protected]

HCMC miestelis: 2nd Floor, 235 Pasteur St., Dist.3, HCMC, Vietnam

Tel.: +84 28 3933 3033

Karštoji linija: +84 918 515 301

El. paštas: [email protected]

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

  • Hanoi

    Hanoi, Vietnamas

  • Ho Chi Minh City

    Ho Chi Minh City, Vietnamas

    Klausimai