Keystone logo
The University of Greenwich

The University of Greenwich

The University of Greenwich

Įvadas

The University of Greenwich skatina „be ribų“ etosas. Mūsų pagrindinė vizija – suteikti kiekvienam galimybę tyrinėti naujas galimybes, nesusijusias su įprastine išmintimi ir dirbtinėmis ribomis. Taikydami šį metodą siekiame įkvėpti naujų būdų bendrauti, užmegzti ryšį ir išreikšti savo asmeninę ir kolektyvinę tapatybę.

Taip pat esame vienas iš nedaugelio Londono universitetų, kuriame viskas, ko jums reikia, yra vienoje vietoje. Mokymo, socialinės, sporto ir gyvenamosios erdvės yra miestelyje arba netoliese.

Grinvičo bendruomenė

Grinvičas yra daugiau nei atskirų studentų ir darbuotojų rinkinys, tai žmonių bendruomenė, kurią vienija jų aistra mokytis. Buvimas universiteto bendruomenės nariu reiškia pasididžiavimo jausmą ir atsakomybę gyventi pagal aukštus ankstesnių kartų studentų standartus. Tai taip pat reiškia, kad pasitikite kitais, kurie padės jums tapti geriausiu mokiniu. Yra daug galimybių susirasti draugų, išbandyti naujus dalykus ir atrasti tai, ką mokate kartu su kitais bendraminčiais. Visi laukiami ir gali rasti būdą, kaip tilpti Grinviče.

Mėgaukitės mokymusi

Svarbu, kad jums patiktų studijuoti Grinviče ir turėtumėte galimybę tobulėti. Mūsų kursai yra sukurti kartu su verslu ir pramone ir naudoja naujausias moksliniais tyrimais pagrįstas mokymo programas. Palaikysime ir skatinsime siekti geriausio įmanomo rezultato.

Technologijos vaidina svarbų vaidmenį mūsų mokyme. To pavyzdys yra paskaitų fiksavimas, leidžiantis pakartotinai peržiūrėti paskaitas internetu ir pagal pareikalavimą. Mūsų darbuotojai turi pakankamai išteklių, kad multimedija taptų pagrindine jūsų mokymosi patirties dalimi.

Mes specializuojamės dalykų, kurie paruošia jus kitam karjeros etapui. Daugelis mūsų studentų turi išorinius mentorius ir stažuojasi, kad įgytų darbdavių vertinamus darbo įgūdžius ir patirtį. Tai yra sėkmės formulė, nes 90% mūsų absolventų pradeda dirbti arba toliau mokytis per šešis mėnesius nuo kurso baigimo (2018 m. DLHE apklausa).

Mokė aistringi žmonės

Pas mus dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę dėstytojai, kurių dauguma turi formalią pedagoginę kvalifikaciją. Daugelis mūsų akademikų taip pat anksčiau dirbo verslo ar pramonės srityse. Tai leidžia mums teikti naujausius ir su pramone susijusius kursus, kuriuos akreditavo profesinės organizacijos.

Mūsų dėstytojai taip pat aistringai dalijasi žiniomis, kaip ir apie savo dalykus. Jie yra idealioje vietoje, kad padėtų jums išnaudoti savo potencialą. Mūsų studentai dažnai pastebi, kaip mūsų akademikai padarys viską, kad padėtų jiems tobulėti pasirinktame dalyke.

Dėl šių principų 2017 m. gavome Nacionalinės mokymo tobulumo sistemos (TEF) sidabrinį įvertinimą ir aukštojo mokslo akademijos nacionalines mokymo stipendijas daugeliui mūsų dėstytojų.

Paramos paslaugos

Visiems mūsų studentams siūlome platų pagalbos paslaugų spektrą. Kiekvienam studentui yra paskirtas asmeninis dėstytojas, kuris padės jums mokytis Grinvičo metu. Mūsų studentų akademinių paslaugų komanda gali padėti išspręsti apgyvendinimo, pinigų reikalus, patarimus ir konsultacijas bei negalios poreikius. Grinvičo studentų sąjunga yra universiteto širdyje ir siūlo daugybę socialinių, sporto ir paramos galimybių visiems bakalauro ir magistrantūros studentams.

Įranga formuoti savo ateitį

Nuo 2013 m. į laboratorijas, mokymo patalpas ir studentų patalpas investavome daugiau nei 150 mln. GBP. Tai apima naują studentų centrą Medway miestelyje ir Dreadnought pastatą Grinviče.

Dreadnought yra naujas centrinis visos studentų akademinės ir socialinės veiklos centras. Be mokymo ir skaičiavimo sričių, rasite kavinę, restoraną, sporto salę ir koncertų bei renginių vietą. Čia galite mokytis socialiniuose tinkluose, naudotis studentų paslaugomis, dalyvauti studentų veikloje ir leisti laiką su draugais.

Taip pat gausite naudos iš puikių studijų galimybių, įskaitant aukščiausios klasės pažangias mokslo ir inžinerijos dalykų laboratorijas ir tris universiteto miestelio bibliotekas su specialiais akademinių paslaugų bibliotekininkais.

Žinių tobulinimas Grinviče

Mūsų tyrimai sprendžia kai kurias sudėtingiausias pasaulio problemas – nuo pasaulinės sveikatos iki visuomenės saugumo.

Dabartiniai tyrimai apima uodų pernešamas ligas, tokias kaip maliarija ir Zikos virusas, ir 3D spausdintuvų naudojimą medicininiams implantams. Kiti projektai apima gyvybes gelbstinčius tyrimus, kaip evakuoti sudėtingas aplinkas, pavyzdžiui, daugiaaukščių statybų aikšteles, ir suprasti politikos ir ekonomikos ryšius.

Ši patirtis tiesiogiai įtraukiama į mūsų mokymą. Jūsų pamokos yra informuojamos iš pažangiausių mokslinių tyrimų ir dėsto pirmaujančių mokslininkų, kurie patys peržengia žinių ribas.

Taip pat sveikiname naujos kartos magistrantūros tyrėjus, kurie atliks pirmaujančius mokslinius tyrimus naudodami mūsų pasaulinio lygio įrangą. Jus padės priežiūros komanda, kuri padės ugdyti įgūdžius, reikalingus karjerai akademinėje, mokslinių tyrimų ir pramonės srityse.

Statistika

 • Tarptautiniai studentai:

  14%

 • 00

Universiteto ypatybės

The University of Greenwich turi du Londono miestelius ir vieną Medway mieste Kente. Derinkite miesto gyvenimo būdą su ramia aplinka, kad gautumėte unikalią studijų patirtį.

 • Grinvičo miestelis, Londonas
 • Avery Hill miestelis, Londonas
 • Medway miestelis, Kentas

Apie Grinvičo miestelį

Mūsų paupio Grinvičo miestelis yra apsuptas Greenwich parko žalumos ir yra netoli Londono centro.

Grinvičo miestelis yra Pasaulio paveldo sąraše ir yra Grinvičo centre, pietryčių Londone. Kaimynystėje tvyro gyva atmosfera, tačiau ji yra atokiau nuo miesto šurmulio, todėl tai ideali vieta studijoms.

Miestelį supa istorinės lankytinos vietos, Grinvičo parkas ir įvairūs barai bei restoranai. Daugelis vietų aplink miestelį buvo naudojamos kaip filmavimo aikštelės, pavyzdžiui, „Karaliaus kalba“, „Vargdieniai“, „Keturios vestuvės ir laidotuvės“ ir „Karalienė“.

Apie Avery Hill miestelį

Žaliųjų erdvių apsuptas „Avery Hill Campus“ yra Eltame mieste, pietryčių Londone. Jame yra aukščiausios klasės mokymo ir sporto patalpos, taip pat studentų apgyvendinimas.

Avery Hill yra ideali vieta studentams, norintiems studijuoti Londone. Čia ne tik vyrauja universiteto atmosfera su mokymo ir gyvenamąja erdve, bet ir vos 30 minučių kelio traukiniu nuo Londono centro.

Apie Medway Campus

Į ateitį žvelgiantis universitetas istorinėje aplinkoje. Sužinokite daugiau apie studentų gyvenimą ir studijų patirtį Medway Campus Chatham Maritime mieste, Kente. Kur pasirinkti studijuoti yra tikrai svarbus sprendimas, ir mes džiaugiamės galėdami pasveikinti jus mūsų istoriniame Medway miestelyje Chatham mieste, Kente.

Medway Campus turi turtingą laivyno istoriją. Jos raudonų plytų pastatai anksčiau buvo Karališkojo laivyno bazė. Nelsono flagmanas HMS Victory buvo pastatytas Chatham istorinėje laivų statykloje.

Universitete taip pat yra nuostabių kavinių ir barų, įskaitant esančius Pembroke ir Pilkington pastatuose. Patraukli aikštės stiliaus zona su lauko kėdėmis puikiai tinka renginiams. Taip pat yra daug žalių erdvių su teniso kortu.

Mes siūlome savo studentams palankią aplinką studijoms ir pagalbą, kurios jiems reikia norint užsitikrinti absolventų darbą Londone, Pietryčiuose ir toliau.

  Priėmimai

  Visi toliau nurodyti dokumentai turi būti įkelti į paraiškos formos skyrių „Kvalifikacija“. Paraiškos, neturinčios reikiamų dokumentų, gali būti nesvarstomos.

  1. Nuskaitytos jūsų sertifikatų ir (arba) nuorašų kopijos, atitinkančios įstojimo į programą reikalavimus.
  2. Norėdami sužinoti stojimo reikalavimus, žr. mūsų prašymą dėl magistrantūros studijų laipsnio.
  3. Jei taikoma, nuskaityta paso ir leidimo gyventi (-ų) kopija.
  4. Gyvenimo aprašymas (CV), įskaitant dviejų teisėjų pavardes (rašytinės rekomendacijos taip pat gali būti pateikiamos naudojant nuorodos formą).
  5. Išsamus maždaug 1500 žodžių tyrimo pasiūlymas (dėl paraiškų dėl stipendijų žr. konkrečias instrukcijas skelbime ir įtraukite stipendijos nuorodą į asmeninio pareiškimo skyrių).
  6. Jūsų anglų kalbos mokėjimo įrodymas kandidatams, kurių gimtoji kalba nėra anglų. Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei galite įrodyti, kad esate vienos iš toliau nurodytų šalių pilietis arba įgijote bakalauro ar magistro kvalifikaciją JK arba vienoje iš šių šalių.

  Pareiškėjai, neatitinkantys šio kriterijaus, turės pateikti IELTS sertifikatą, kiekvienoje srityje pasiekusį 6,5, arba priimtiną, įrodomą jam ekvivalentą.

  Kas nutinka po to, kai pateikiate paraišką?

  Studentų įdarbinimo procesas fakultetuose skiriasi, tačiau visos internetinės paraiškos iš pradžių registruojamos fakulteto biure, todėl jei turite klausimų, pirmiausia susisiekite su jais. Fakultetas / katedra susisieks su jumis tiesiogiai ir susitars dėl pokalbio, jei norės toliau nagrinėti jūsų paraišką.

  Jums bus pranešta, jei jūsų paraiška bus nesėkminga. Jei jums pasiseks, gausite magistrantūros studijų priėmimo pasiūlymą, jei reikia, atlikus UKVI patikrinimus ir pateikus įrodymus, kad atitinkate įstojimo į programą reikalavimus. Atkreipkite dėmesį, kad įdarbinimo procesas gali trukti nuo šešių iki aštuonių savaičių. Jei sprendimas reikalingas anksčiau dėl finansavimo termino, informuokite fakultetą ir aiškiai nurodykite tai savo paraiškos formos asmeninio pareiškimo skiltyje.

  Priėmimo procesas

  Atsakymas priimti pasiūlymą

  • Turite atsakyti į stojimo pasiūlymą per 30 dienų arba iki nurodytos programos pradžios datos, atsižvelgiant į tai, kuri data yra ankstesnė. Jei neatsakysite, manysime, kad nenorite priimti pasiūlymo, ir pasiūlymas bus atšauktas. Norėdami patvirtinti, kad sutinkate su pasiūlymu, turite pasirašyti ir nurodyti priėmimo pasiūlymą bei grąžinti jį kartu su kitais reikalingais dokumentais, kaip nurodyta jūsų pasiūlymo laiške.
  • Jūsų pradžios data bus nurodyta jūsų priėmimo pasiūlyme. Atminkite, kad turite įvykdyti visas pasiūlymo sąlygas iki programos pradžios datos.
  • Informacijos apie indėlio sumokėjimą, rėmėjo laiško pateikimą ir studijų mokesčio sumokėjimą rasite mūsų studentų finansų puslapiuose.
  • Išsami informacija apie mokestį už mokslą
  • Jei esate tarptautinis studentas arba jums reikia ATAS, skaitykite mūsų tarptautinių studentų puslapiuose esančias rekomendacijas.

  Pradedant studijas

  Pirmąją studijų dieną turėsite užpildyti registraciją Studentų centre ir dalyvauti fakultete. Pavėluotai atvykę asmenys turi pranešti magistrantūros studijoms ir jų fakultetui apie siūlomą atvykimo datą.

  Reikalavimai vizoms

  Pateikdami prašymą studento vizai turėsite pateikti konkrečius dokumentus, įrodančius, kad atitinkate kriterijus

  Dokumentų pateikimas kartu su studento vizos paraiška

  Dokumentai, kuriuos turite pateikti kartu su prašymu išduoti vizą, priklauso nuo jūsų aplinkybių. Kai kurie dokumentai yra privalomi, o kiti turi būti pateikti, atsižvelgiant į aplinkybes ir tai, ką sako jūsų CAS. Šis sąrašas turėtų padėti išsiaiškinti, kokius dokumentus turėsite pateikti. Svarbu pateikti visus reikalingus dokumentus, nes to nepadarius gali būti atsisakyta išduoti vizą.

  Studento vizų dokumentų sąrašas

  Dabartinis pasas

  Galiojantis pasas arba kitas galiojantis kelionės dokumentas.

  Jūsų CAS nurodyta kvalifikacija.

  Visos kvalifikacijos, nurodytos jūsų CAS. Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad jei jūsų CAS nenurodyta kvalifikacija, jos pateikti neprivalote.

  Anglų kalbos įrodymai.

  UKVI prašo jūsų anglų kalbos žinių patvirtinimo. Universitetai gali pasirinkti, kaip vertina studento anglų kalbos žinias. Jūsų CAS patvirtins, kaip universitetas įvertino jūsų anglų kalbos įgūdžius. Jei jį įvertinote pateikdami sertifikatą ar kvalifikaciją, tai bus nurodyta jūsų CAS ir jūs turite pateikti nurodytą sertifikatą. Jei jūsų CAS nėra anglų kalbos kvalifikacijų, jums nereikės jų pateikti kartu su paraiška.

  Vertimai.

  Jei kuris nors dokumentas yra ne anglų kalba, prie originalo turi būti pridėtas visas vertimas. Vertime turi būti:

  • Vertėjo patvirtinimas, kad tai tikslus originalaus dokumento vertimas
  • Vertimų įmonės kontaktiniai duomenys
  • Vertimo data

  Finansų įrodymas.

  Turite pateikti įrodymus, kad turite tam tikrą pinigų sumą už mokslą ir pragyvenimo išlaidas JK. Peržiūrėkite mūsų informaciją apie finansinius reikalavimus, kad sužinotumėte, kaip patikrinti šią sumą.

  Dokumentai, kuriuos galite pateikti savo finansams įrodyti, yra šie:

  • Asmeniniai banko išrašai arba pastatų bendrijos išrašai
  • Banko laiškai
  • Oficialūs paskolos laiškai
  • Oficialūs finansinio rėmimo laiškai

  Peržiūrėkite mūsų informaciją ir rekomendacijas dėl finansinių dokumentų puslapyje „Finansų demonstravimas“. Atkreipkite dėmesį, kad norint išvengti vizos atsisakymo, svarbu pateikti reikalavimus atitinkančius finansinius dokumentus.

  Vyriausybės rėmėjo sutikimo raštas.

  Jei per praėjusius metus gavote kokį nors oficialų finansinį rėmimą iš vyriausybės, turite pateikti šio rėmėjo laišką, patvirtinantį rėmėjo sutikimą pateikti studento vizos paraišką.

  Jūsų santykių su savo tėvais ar globėju įrodymas.

  Jei rodomos lėšos yra saugomos vieno iš tėvų vardu, turite įrodyti savo ryšį su savo tėvais (-iais). Priimami gimimo liudijimai arba įvaikinimo liudijimai.

  Laiškas nuo tėvų / globėjų.

  Jei lėšos laikomos vieno iš tėvų vardu, jums taip pat reikalingas jūsų tėvų ar teisėtų globėjų (-ių) laiškas, kuriame būtų patvirtintas jūsų sutikimas naudoti pinigus. Laiškas nebūtinai turi būti griežto formato, tačiau jis turi būti pasirašytas ir nurodyta data.

  Tėvų ar kito teisėto globėjo sutikimo įrodymas, jei esate jaunesnis nei 18 metų.

  Jei pradėdami studijas esate jaunesnis nei 18 metų, turėsite pateikti savo tėvų ar teisėtų globėjų (-ių) laišką ir gimimo liudijimą arba įvaikinimo liudijimą. Jei reikia, susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos ir patarimo.

  Jūsų tuberkuliozės tyrimo rezultatai

  Jei esate iš šalies, kurioje turite laikyti testą. Atkreipkite dėmesį, kad jei pastaruosius šešis mėnesius gyvenote šalyje, kurioje tuberkuliozės testas nereikalingas, jums to pateikti nereikės (jei gyvenote JK šešis ar daugiau mėnesių, tada jums nereikės). reikia atlikti TB testą.) Peržiūrėkite UKVI informaciją apie TB testus, kad patikrintumėte, ar tai tinka jums.

  ATAS sertifikatas (Academic Technology Approval Scheme Certificate).

  Tai sertifikatas, kurio reikalauja kai kurie magistrantūros studentai. (Jis netaikomas bakalauro studijų programų studentams.) Atkreipkite dėmesį, kad ATAS pažymėjimas išduodamas maždaug per mėnesį. Jūsų CAS patvirtins, ar jums reikia ATAS sertifikato. Norėdami gauti daugiau patarimų, žr. mūsų ATAS informaciją.

  Stipendijos ir finansavimas

  Mūsų stipendijos ir stipendijos svyruoja nuo stipendijų slaugą palikusiems asmenims ir studentams, kuriems reikia finansinių poreikių, iki apdovanojimų už magistrantūros studijas. Su mūsų ES stipendija nauji studentai, nuolat gyvenantys ES, gali gauti sumažintą pirmųjų metų studijų mokestį.

  Stipendijos ir stipendijos 2023–2024 m

  Apgyvendinimo stipendija

  Grinvičo universiteto apgyvendinimo stipendija, skirta naujiems namų ar namų bakalauro studijų studentams, turintiems mažas namų ūkio pajamas.

  Dirbtinio intelekto ir duomenų mokslo magistrantūros stipendija

  Stipendija yra 10 000 svarų sterlingų grynųjų pinigų stipendija arba atleidimas nuo mokesčio už duomenų mokslo magistrantūros studijas ir jos taikomųjų programų kursą The University of Greenwich .

  Aziz fondo stipendija

  Aziz fondo stipendija padengs 100% magistrantūros studijų mokesčių, skirtų remti britų musulmonus, siekiančius studijuoti The University of Greenwich .

  Slaugos palikėjo stipendija

  „Care Leaver Bursary“ suteikia 1500 svarų sterlingų per metus bakalauro studijų studentams, kurie įstoja į universitetą tiesiogiai iš vietos valdžios institucijų priežiūros.

  Priemiesčio stipendija

  Mūsų važinėjimo į darbą ir atgal stipendijos remia studentus iš mažas pajamas gaunančių namų ūkių, kurie susiduria su sudėtingomis kelionės išlaidomis studijuoti universitete.

  David Fussey choro parodos stipendija 2023/2024 m

  David Fussey choro parodos stipendija yra verta 1000 svarų sterlingų per metus studentams, atrinktiems prisijungti prie The University of Greenwich choro.

  Skaitmeninės prieigos stipendija

  Nauji bakalauro ar antrosios pakopos studijų studentai, kurių namų ūkio pajamos yra mažos, gali kreiptis dėl finansinės pagalbos įrangos, skirtos mokymuisi internetu paremti.

  ES stipendija

  ES gyvenantys ES studentai, turintys pasiūlymą studijuoti pas mus, 2023/24 mokslo metais gali gauti didelę studijų mokesčio nuolaidą už pirmuosius studijų metus.

  Maisto kuponai

  Jei išgyvenate netikėtą finansinę krizę ir dėl to negalite nusipirkti maisto, tualeto reikmenų ar kitų būtiniausių prekių, galite pretenduoti į maisto kuponą.

  Puikių įgūdžių stipendija

  Mes visi apie PUIKUS įgūdžius! Jei studentai dalyvauja mūsų informavimo veikloje prieš prisijungdami prie mūsų universiteto, jie gali pretenduoti į 2 000 svarų sterlingų vertės stipendiją.

  Grinvičo progreso stipendija

  Nauja 3 000 svarų sterlingų stipendija ir darbo stažuotės programa, skirta namų mokesčius mokantiems studentams ir absolventams.

  Tarptautinis sunkumų fondas

  Šis fondas skirtas ES studentams be išlaikymo paskolos ir tarptautiniams studentams, kurie patyrė netikėtų trumpalaikių išlaidų.

  Tarptautinių stipendijų apdovanojimas

  Tarptautiniai studentai, turintys pasiūlymą studijuoti The University of Greenwich pirmaisiais metais gali gauti studijų mokesčio nuolaidą iki 3000 svarų sterlingų.

  Mister Gees fondo stipendija

  Ši stipendija yra verta 5000 svarų sterlingų antrosios pakopos studentui, studijuojančiam vandens, atliekų ir aplinkos inžinerijos magistrantūros studijų programą, ir gali pasiūlyti 5000 svarų sterlingų studijų metu.

  Slaugos memorialinis apeliacinis skundas, bičiulis

  Daugeliui studentų stoti į universitetą gali būti sunkus ir bauginantis sprendimas. Finansinės kliūtys gali apriboti studentų potencialą.

  Roberto Holmano stipendija

  Šis apdovanojimas yra vertas 1000 svarų sterlingų dabartiniams studentams, studijuojantiems apskaitos ir finansų kursus iš Grinvičo, Lewisham ir Southwark.

  Karališkojo laivyno ir Karališkojo jūrų laivyno stipendija

  Ši stipendija suteikia iki 3 000 svarų sterlingų per metus bakalauro studijų studentams, kurie tarnavo Karališkajame jūrų laivyne ar Karališkajame jūrų pėstininkų jūrų pėstininkų arba kurių tėvai turi tarnybos įrašus.

  RPS Karen Roberts stipendija

  Šis apdovanojimas yra vertas 5000 svarų sterlingų bakalauro studentui, įstojusiam į BA kraštovaizdžio architektūros studijas, ir gali pasiūlyti 5000 svarų sterlingų per pirmuosius studijų metus.

  RSK stipendija

  Stipendija yra 5000 svarų sterlingų piniginė stipendija pirmo kurso bakalauro studentui, įstojančiam į konkrečias inžinerijos ir architektūros programas.

  sero Williamo Boremano fondas

  Jei esate nuolatinis Grinvičo arba Lewisham rajono gyventojas, galite gauti sero Williamo Boremano fondo stipendiją savo pragyvenimo išlaidoms padengti.

  Stepheno Lawrence'o stipendija (architektūra)

  Stipendija yra 18 500 svarų sterlingų grynųjų pinigų stipendija arba atleidimas nuo mokesčio už architektūros studijas kovo 2 d The University of Greenwich .

  Mokytojų rengimo stipendijos ir paskolos

  Norite tapti mokytoju?

  Pasaulinė Grinvičo stipendija

  Global Mobility Team ir The Fees and Funding komanda norėtų bendradarbiauti ir pasiūlyti specialią stipendiją, kuri padėtų studentams iš nepalankių šeimų gauti studijų užsienyje ir stažuotis.

  Grinvičo stipendija

  Grinvičo stipendija yra verta 700 svarų sterlingų naujiems bakalauro studijų studentams, turintiems mažas namų ūkio pajamas.

  Šventyklos stipendija

  Ši stipendija skirta pasiūlymo turėtojui, ieškančiam prieglobsčio arba turinčiam pabėgėlio statusą Jungtinėje Karalystėje. Ji padengia studijų ir apgyvendinimo išlaidas bei išlaikymo pašalpą.

  Vizionieriaus stipendija

  Šis apdovanojimas yra vertas £5 000 studentams, kurie įveikė sunkumus, bendradarbiavo su mumis mokyklos / kolegijos ar dabartinių studijų metu ir buvo paskirti mokytojo ar patarėjo iš savo institucijos.

  William Hills stipendija

  William Hills stipendija šešiems studentams kasmet siūlo 2000 svarų sterlingų už 4 metų MEng mechanikos inžinerijos laipsnį. Du papildomi apdovanojimai galimi dviem studentams antraisiais BEng mechanikos inžinerijos studijų metais.

  Vietos

  • London

   University of Greenwich Old Royal Naval College Park Row Greenwich London , SE10 9LS, London

  Klausimai