Keystone logo
© Eva Dang
The School of Management and Research

The School of Management and Research

The School of Management and Research

Įvadas

APIE MUS

Vadybos ir mokslinių tyrimų mokykla (TSMR) didžiuojasi savo įsipareigojimu siekti kompetencijos. Šis įsipareigojimas atspindi TSMR misiją - pasiūlyti studentams kokybiškas programas, teikti išskirtines paslaugas bendruomenėms, ir pažangiausius tyrimus, kurie informuoja apie politiką ir praktiką. TSMR taip pat yra įsipareigojusi kurti partnerystes su įvairiomis švietimo, paslaugų ir verslo subjektais, siekdama paskatinti mokslinius tyrimus ir naujovių praktiką įvairiose profesijose ir bendruomenėse.

TSMR yra unikali, derindama akademines ir profesines programas, kurios rengia žmones įvairioms pramonės šakoms. TSMR ne tik rengia aukštos kvalifikacijos studentus, bet ir specialistus, kurie turi įdomių ir reikalingų valdymo sričių. Raginame jus pažvelgti į mūsų akademines programas, kad galėtumėte sužinoti apie įvairias siūlomų galimybių spektrą.

Mūsų programos vadovaujasi TSMR koncepciniu pagrindu, kuriame aprašoma studentų kaip Inquirer-Professionals plėtra. Inquirer-Professionals teigiamai veikia studentų mokymosi patirtį, suprasdami ir taikydami profesines žinias, mokymo procesus, ugdymo kontekstą, mokinių mokymąsi, bendravimo įgūdžius ir profesinius santykius. Mes tikime, kad Inquirier-Professionals yra labai pasirengę patenkinti įdomius šiandieninio mokymo ir mokymosi poreikius, be mūsų aukštos kokybės akademinių programų. TSMR taip pat siekia įtraukti įvairią veiklą studentus, absolventus ir bendruomenę. Kaip studentas, galite dalyvauti daugybėje profesinių organizacijų, kurios teikia ilgalaikes draugystes su studentais, kurie dalijasi savo interesais ir profesine aistra.

Tikimės, kad jums patinka studijuoti TSMR. Mes laukiame galimybės pasidalinti su jumis savo įsipareigojimą siekti kompetencijos.

66458_image1.jpg

MŪSŲ MISIJA

Londono vadybos ir mokslinių tyrimų mokyklos misija yra pasiūlyti nacionaliniu lygmeniu konkurencingas ir tarptautiniu mastu pripažintas galimybes mokytis ir įvairioms mokiniams dalyvauti realiame pasaulyje. Londono vadybos ir mokslinių tyrimų mokykla, kaip žinių visuomenė, kuria partnerystes su kitomis švietimo įstaigomis, bendruomenių organizacijomis, vyriausybinėmis agentūromis ir privačiu sektoriumi, siekdama tarnauti regionams, kuriuos ji teikia ir daro įtaką pasauliui.

MŪSŲ VIZIJA

Londono mokslinių tyrimų vadybos mokykla (TSMR) siekia būti akademiniu lyderiu, pripažįstančiu naujoves ir kokybę, mokymą ir mokymąsi, tarptautinį statusą ir įsipareigojimą teikti paslaugas bendruomenėms ir visuomenėms, kurioms ji tarnauja.

MŪSŲ PAGRINDINĖS VERTĖS

TSMR šiuos rodiklius vertina kaip savo viziją:

  • Sąžiningumas. Mes laikome aukštus asmens charakterio ir vientisumo standartus kaip pagrindus, kuriais sukuriama TSMR.
  • Kompetencija: mes siekiame meistriškumo TSMR bendruomenėje, nes pasiekiame mokymo, mokslinių tyrimų, stipendijų, kūrybinės veiklos ir paslaugų.
  • Mokymosi centre: ugdome intelektinį lankstumą, žinias ir įgūdžius, integruodami mokymą, mokslinius tyrimus, vertinimą ir mokymąsi, kad skatintume nuolatinį mūsų mokslinės bendruomenės tobulėjimą.
  • Studentų centras: Mes esame įsipareigoję švietimui, tyrinėjimui ir tarnybai, kad atitiktų studentų kintančius poreikius. Mes skatiname visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, pilietinę ir socialinę atsakomybę, lyderystę, individualų bei karjeros augimą.
  • Įvairovė: mes atsižvelgiame į įvairovę visais aspektais, suvokdami, kad abipusė pagarba individualybei ir visų įtrauktis yra gyvybiškai svarbios tiek asmeninei, tiek institucinei sėkmei.
  • Paslauga: palaikome ir pripažįstame paslaugas visais TSMR lygmenimis. Mes stengiamės prisidėti prie TSMR ir pasaulio naudos.

Vietos

  • Cardiff

    292 North Road, Cardiff, Wales, CF14 3BN, Cardiff

Klausimai