Keystone logo
The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

The Lisbon MBA

Įvadas

Lisabona

Dekano Sveiki žinutė

Tai su dideliu pasididžiavimu ir entuziazmo, kad mes kviečiame Jus į Lisabonos MBA.

Lisabonos MBA yra bendros įmonės tarp Católica-Lisabona ir Nova SBE - dviejų pirmaujančių verslo mokyklų Europoje.

Ši partnerystė apima dvejų metų vykdomąjį dalis-time MBA ir tarptautinė dieninių MBA, bendradarbiaujant su MIT Sloan prestižiniame School of Management.

Pagal 2017 "Financial Times" Top 100 Global MBA reitingą, Lisabonos MBA Tarptautinis Visas laikas yra 20. geriausias MBA programa Europoje. Mes taip pat matomas kaip 1 MBA Europoje Tarptautinio kursas patirtis, vienas iš pagrindinių mūsų prioritetų.

Lisabonos MBA Vykdomosios buvo laikomas 52-geriausią MBA Europoje, atsižvelgiant į 2016 m Financial Times "Europos verslo mokyklų reitingą.

Lisabonos MBA suteikia platformą, kurioje talentingi, ambicingi ir aukštos plaukioja studentų iš viso pasaulio gali susitikti ir įsitraukti į aktyvų mokymąsi, bendrauja su aukščiausios klasės dėstytojų.

Kodėl jums turėtų apsvarstyti Lisabonos MBA platformą kaip jūsų pasirinkimas MBA:

  • Abi programos turi prestižinį fakulteto kūną, apmokyti ne geriausių pasaulio mokyklų, giliai įsitraukęs į aukštos kokybės mokslinius tyrimus ir dera su naujausiais vadybos teorija ir praktika;
  • Abi programos yra aukščiausia reitingą Portugalų magistrų Financial Times MBA reitingą;
  • Abi programos vaizduoti novatorišką mokymo programą, skatinant griežtą analizę, emocinio intelekto įgūdžių panaudojimą, socialiai atsakingą elgesį ir praktinės mokymosi. Gyvenimo kad yra tiltas tarp mokslo ir verslo pasaulyje, tarp teorijos ir praktikos, tarp pelno ir žmonių, tarp kairės ir dešiniojo pusrutulių smegenų ir tarp pasaulio geografijos.
  • Mes užtikriname, tvirtus ryšius su verslo pasauliu, su didelių bendrovių aktyviai dalyvauti jos valdyme ir finansavimą teikiant stažuočių ir jungtys tinklą.
  • Abi programos yra siūlomi jaukioje ir dar kosmopolitiška aplinka graži ir malonus Lisabonoje. Čia studentai gali maišyti darbą ir malonumą, nes labai nedaugelio vietų pasaulyje.

Daniel Traça - dekanas Naujoji "SBE Francisco Veloso - dekanas Católica-Lisabonaverslas

Lisabonos MBA Privalumas

Jei esate svarsto darai Portugalijoje MBA, jūs tikriausiai skirta pagrindinius verslo mokyklų šalyje ir jūs suprato, kad Catolica Naujoji nebėra siūlo atskiras MBA programas.

Leiskite mums pasidalinti, kaip viskas prasidėjo ... Projektas prasidėjo 2006 metais, kai MIT Sloan School of Management aplankė Portugalija siekiant sukurti partnerystę ir pradėti tarptautinę MBA. Lisabonos MBA gimė 2007 m joint-venture tarp Católica-Lisabona ir Nova SBE, dviejų geriausių b-mokyklų Portugalijoje. Tiek prisijungė pastangas konkuruoti pasaulinėje rinkoje, pradedant siūlydami nevisą programą tais pačiais metais. Vėliau, 2009 metų sausio, Lisabonos MBA International ", su MIT Sloan partnerystės, sveikina savo pirmąją klasę.

Štai ką galite gauti iš Lisabonos MBA:

Kur Talentas ir rinkos Susipažinkite

Lisabonos MBA bus paversti jus, profesionaliai ir asmeniškai. Kai siekti Lisabonos MBA jums bus dalis dinamišką bendruomenę, kuri tiki darant teigiamą poveikį pasaulio per mąstantis vadovavimo ir novatoriškų idėjų. Mūsų MBA programos yra skirtos talentingiems specialistams, kurie nori žengti kitą žingsnį savo karjerą ir mes padėsime veda jus į jūsų karjeros ambicijas, nes mes esame įsipareigoję savo sėkmę.

Jūs prisijungti prie elito MBA programą

Mūsų bendros įmonės tarp dviejų pirmaujančių verslo mokyklų Portugalija - Naujoji SBE ir Católica-Lisabona - yra tarptautiniu mastu pripažinta ir mes elito grupės verslo mokyklų - mažiau nei 1% pasaulyje - kad turi triple akreditacijos (AACSB , EQUIS ir AMBA).

Lisabonos MBA Tarptautinis dieninių programa buvo laikoma viena iš geriausių MBA programas Europoje iki 2016 Financial Times "Top 100 Global MBA reitingą - 20 geriausių Europoje - ir 1. pasaulio kategorijoje" Tarptautinė kursai Experience ".

Jums bus pastebėtas ir kad dalis mūsų šeimos

Lisabonos MBA jums nebus "dar vienas sraigtelis mašinoje", - mūsų unikalus prabangus MBA koncepcija yra skirta padaryti jūsų MBA patirtį svaiginančius ir individualizuotas.

Klasės Lisabonos MBA yra dydžio, siekiant maksimaliai padidinti savo mokymosi patirtį, kuriant intymią klasėje aplinką, kurioje mokiniai galėtų bendrauti su geriausiu fakulteto ir sukurti gilus ryšys su bendraklasių, MBA darbuotojai ir svečiai mes suteikiame iš verslo Pasaulio mūsų klasėse ir renginius.

Mes suteikiame Jums praktišką ir atitinkamų žinių

Lisabonos MBA programos yra pastatytas bendradarbiaujant dviejų geriausių verslo mokyklų Portugalija - Católica-Lisabona ir Nova SBE - ir su MIT Sloan School of Management bendradarbiaujant -, suburiant prestižinį fakulteto kūno, apmokyti ne geriausių pasaulio mokyklų , su stipriais realaus pasaulio verslo sumanumo, siūlančių novatorišką, išsamią ir transformacijos švietimo, kad parengs jums sėkmės.

Jūs galės praktikuoti tai, ką jūs išmoksite su realaus verslo projektų, nes mes tikime, mūsų hands-on požiūris yra geriausias būdas įgyti naujų akademinių įgūdžių ir vis dar būti prijungtas prie verslo pasaulyje. Jūs taip pat bus veikiami kelių tarptautinių perspektyvas, įvairių pramonės šakų ir asmeniškai pripažinti savo transformacijos eigą, savo žinių kaupimą, analitinę patirtį ir kritinį argumentus per programos kursą.

Mes padaryti savo lyderių ugdymas novatoriškas ir asmens

Mes tikime lyderiai turėtų turi gilų supratimą apie save ir mes nuolat deda pastangas labiausiai naujoviškų, kūrybiškų ir įkvepiančių metodus, siekiant padėti jums sukurti pirmautų įgūdžių, kurie bus padaryti jums pavyks dabar ir ateityje. Koncentruoti ir personalizavimas yra svarbiausias, todėl mes glaudžiai bendradarbiaujame su jumis, siekiant padėti jums sukurti savo karjeros plėtros planą, padidinti savo savimonę, suvokti savo potencialą ir kaip jį pasiekti.

Mes palengvinti savo tinklą

Mes garantuojame Lisabonos MBA turi stiprius ryšius su verslo pasauliu ir tie ryšiai peržengia struktūrinio akivaizdoje įmonių tiesiogiai dalyvaujančių MBA programas. Mes pristatyti keletą išskirtinių vadovavimo sesijas su išorės svečiams, skatinti reguliarius renginius su verslininkų ir vadovų iš įvairių pramonės šakų, ir sukurti tinklų galimybes visiems Lisabonos MBA bendrijos - studentai, absolventai, dėstytojai ir darbuotojai.

Žmonės, kuriuos atitikti per savo MBA Lisabonos MBA turės didelę įtaką savo gyvenime, ir mes investuoti pasirinkę mūsų studentai iš įvairių profesinių, akademinių ir tarptautinių aplinkos, žmonių, kurie bus iššūkis jums ir leidžia vertingų peer-to-peer patirtimi.

Iš savo klasėje, Full Time International ir vykdomosios studentams kolegos, mūsų absolventai tinklas išplito visame pasaulyje ir dirba įvairiose pramonės šakose, mūsų fakulteto ir verslo santykiuose, mes suteiksime Jums su verslo ryšius tinklą, kuris padės jūs iš anksto į savo profesinį gyvenimą.

Mes sveikiname jus didelis miestas, džiaugtis ir būti įkvėptas

Lisabonos strategija yra priimančioji miestas tiek mūsų programų - jei jį žinote, tuomet jūs žinote, kaip svetingas jis yra, ir jei jūs neturite, mes iššūkis jums apsilankyti pas mus!

Nuo dinaminio ritmu šiuolaikinio miesto centro į įkvepiantį vibracijos mūsų istorinių paminklų, Lisabona yra miestas pilnas energijos ir įdomių galimybių, sutelkiant tradicijas iš Europos, Amerikos, Afrikos ir Azijos. Ir su daugiau nei 200 dienų saulės per metus ir minutės pėsčiomis nuo gražių paplūdimių ir vienas iš geriausių naršyti dėmės pasaulyje, nėra kita vieta Europoje, kaip Lisabonos! Tiesą sakant, Lisabonos MBA pasiekti pirmąją vietą už vietos, kokybės ir kainos patalpos į naujausią "Financial Times" alternatyva MBA apklausa.Kur jūsų tikslai gali priimti jus, Lisabona yra puiki aplinka pradėti uždirbti savo ateitį atsitikti!

Vietos

  • Lisbon

    Campus de Carcavelos Rua da Holanda, n.1 2775-405 Carcavelos, Portugal, , Lisbon

Klausimai