Keystone logo
The German University In Cairo

The German University In Cairo

The German University In Cairo

Įvadas

The German University In Cairo , GUC, yra Egipto privatus universitetas, įkurtas prezidento dekretu 27/2002 pagal įstatymą Nr. 101/1992 ir jo vykdomąjį reglamentą Nr. 355/1996.

Vokietijos universitetas Kaire / Deutsche Universität Kaire buvo įkurtas 2002 m. Bendradarbiaujant su Ulmo ir Štutgarto valstybiniais universitetais, globojami Egipto aukštojo mokslo ministerijos, Mokslo, tyrimų ir meno ministerijos, Badeno-Viurtembergo valstijos. , Vokietija, ir remia Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD), Vokietijos ambasada Kaire, Arabų / Vokietijos pramonės ir prekybos rūmai (AHK), Federalinė švietimo ir tyrimų ministerija, Vokietija, Tiubingeno valstybinis universitetas, Valstybinis Manheimo universitetas ir Leipcigo dailės akademija.

The German University In Cairo yra nepriklausoma, ne pelno siekianti Egipto privati įstaiga, kuriai vadovauja vokiečių ir egiptiečių konsorciumas, turėdamas viziją sukurti pagrindinį mokymo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centrą, kuris veiksmingai prisidėtų prie bendros gerovės nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. siekti mokslinio, techninio, ekonominio ir kultūrinio Egipto ir Vokietijos bendradarbiavimo.

Vietos

  • ثالث القاهرة الجديدة

    ثالث القاهرة الجديدة, Egiptas

    Klausimai