Keystone logo
© The Emirates Academy of Hospitality Management
The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

The Emirates Academy of Hospitality Management

Įvadas

Misija ir vizija

Vizija

Būti pasauliniu lyderiu palengvinant universitetinį mokymąsi, stipendijas ir taikomuosius tyrimus turizmo ir svetingumo vadybos srityse.

Misija

Teikti pasaulinio lygio, novatorišką, pramonei aktualų švietimą ir mokslinius tyrimus šiuolaikinėje, daugiakultūrėje aplinkoje, kad naujos kartos svetingumo verslo lyderiai įgytų kompetencijos, kad galėtų sėkmingai veikti dinamiškame pasaulyje.

Institucinis tikslas ir uždaviniai

EAHM tikslas – skatinti akademinį meistriškumą profesiniame kontekste. Institucijos tikslai yra: 1. Programos, orientuotos į taikymą ir ugdančios svetingumo bei kelionių ir turizmo absolventus, galinčius teorijas pritaikyti praktikoje; 2. Taikomojo pobūdžio tyrimai, susiję su svetingumo ir turizmo sektorių pramonės, komercijos ir bendruomenės poreikiais; 3. Intelektualus ir visapusiškas svetingumo ir turizmo studentų ugdymas rūpestingoje aplinkoje; 4. Paskirta partnerystė su svetingumo, kelionių ir turizmo verslu, pramone ir kitais švietimo paslaugų teikėjais; 5. Ugdyti studentus į efektyvius ir mąstančius visą gyvenimą besimokančius asmenis.

Svetingumo širdyje

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) specializuojasi verslo vadybos laipsnių teikimo svetingumo srityje ir siekia tapti pirmaujančia pasaulyje svetingumo vadybos mokykla.

Turėdamas tarptautiniu mastu pripažintas studijų programas, labai gerbiamus fakulteto narius iš viso pasaulio, naujausią infrastruktūrą, modernias patalpas, tvirtą partnerystę svetingumo pramonėje ir arti EAHM su kai kuriais iš geriausių viešbučių pasaulyje, EAHM tikrai. yra svetingumo širdyje.

Pagrindiniai faktai

  • 10 geriausių svetingumo mokyklos
  • Pirmoji viešbučių mokykla Viduriniuose Rytuose
  • Daugiakultūris studentų organas
  • 53% moterys ir 47% vyrai
  • Trigubai pripažintas
  • Daugiau nei 100 svetingumo pramonės partnerių

Trys akreditavimo įstaigos

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM) pripažįsta JAE, JK ir Australijos aukštojo mokslo institucijos.

JAE Švietimo ministerija (MOE).

The Emirates Academy of Hospitality Management (EAHM), įsikūrusi Dubajuje, Jungtiniai Arabų Emyratai, Švietimo ministerijos akademinės akreditacijos komisijoje gavo akreditaciją šiems laipsniams: Verslo administravimo bakalauro laipsnis tarptautinio svetingumo vadybos srityje; Tarptautinio svetingumo vadybos verslo administravimo docentas; Tarptautinio svetingumo vadybos verslo administravimo magistras.

Svetingumo institutas

Jungtinėje Karalystėje įsikūręs IOH yra pasaulinis profesionalus institutas, propaguojantis aukštus standartus svetingumo pramonėje. Visos EAHM vykdomos akademinės programos yra akredituotos IOH pagal savo svetingumo sistemą.

Tarptautinis turizmo ir svetingumo švietimo kompetencijos centras

Australijoje įsikūrusi tarptautinė akreditavimo įstaiga THE-ICE įvertino mokymo programų kūrimo ir peržiūros procesą; mokymo ir mokymosi metodas; EAHM personalo išteklius ir patalpas ir nustatė, kad ji atitinka tarptautinius kompetencijos standartų etalonus. Būdamas akredituotas narys, EAHM prisijungė prie išskirtinės institucijų grupės, kurią sudaro valstybiniai universitetai, privačios viešbučių mokyklos ir profesinės kolegijos iš daugiau nei 10 šalių.

Pasaulinis pripažinimas

The Emirates Academy of Hospitality Management yra pripažintas daugelio pasaulinių institucijų, kurios užtikrina mūsų studentų mokymo kokybę ir standartą.

Koleginių verslo mokyklų tobulinimo asociacija

The Emirates Academy of Hospitality Management yra asociacijos „Asociacijos tobulinti kolegines verslo mokyklas“ (AACSB) narys. AACSB yra ne pelno siekianti pasaulinė asociacija, kurios tikslas – dalytis žiniomis ir gerąja patirtimi, siekiant tolesnio verslo išsilavinimo. EAHM studentai gali būti užtikrinti, kad įgytas išsilavinimas atitinka pasaulyje pirmaujančius metodus ir praktiką, kurią nustato ši pasaulinė institucija.

Kinijos mokslo mainų paslaugų centras

Kinijos švietimo ministerija per Kinijos mokslo mainų paslaugų centrą įtraukė EAHM į oficialų tarptautinio švietimo teikėjų sąrašą. Tai pripažįsta, kad EAHM yra patikima institucija Kinijos ir tarptautiniams studentams.

Tarptautinių mokyklų taryba

EAHM yra Tarptautinių mokyklų tarybos (CIS) narys. NVS yra pasaulinė mokyklų, kolegijų ir universitetų bendruomenė iš 116 šalių. CIS, kaip ne pelno siekianti organizacija, siekia padėti teikti aukštos kokybės išsilavinimą, sutelkiant dėmesį į tarptautines ir tarpkultūrines perspektyvas.

Hosco

„Hosco“ teikia narystę svetingumo ir kulinarijos institucijose visame pasaulyje, kurios tikslas – susieti mokyklas ir universitetus su pramone. EAHM studentams naudingas šis platus stažuočių ir karjeros galimybių tinklas.

Vietos

  • Dubai

    Building 69, Al Saqool Street, , Dubai

Chat with students

Klausimai