Keystone logo
© Asian Institute of Hospitality Management
Thammasat Business School

Thammasat Business School

Thammasat Business School

Įvadas

Apie mus

Thammasat Business School yra įsikūrusi Bankoko metropolijos centre, žinomame kaip "Angelų miestas". Bankokas yra verslo ir investicijų centras Pietryčių Azijoje. Miestas yra puikus Tailos tradicijos, kultūros ir šiuolaikiško gyvenimo stiliaus derinys technologijų amžiuje. Lankytojai iš viso pasaulio traukia Bangkoko gyventojų spalvingą gyvenimo būdą kartu su miesto istoriniu paveldu. Be to, žinių tinklai iš viso pasaulio yra susietos per sudėtingus informacinius tinklus šiame Tailande vykusiame aukštojo mokslo centre. Žmonės iš visų gyvenimo sričių atvyksta į Bankoką, kad ištirtų ir išmoktų kažką naujo.

Pradinis Prekybos ir apskaitos fakulteto tikslas buvo pasiūlyti bakalauro programas įvairiose funkcinėse verslo srityse tajų. Jos palikimo aspektas yra tas, kad Thammasat universitetas yra valstybinis universitetas, kuriame administracinė struktūra, politika, procedūros ir biudžetas yra labiau panašūs į valstybės tarnybą kaip XXI a. Tarptautinė aukštoji mokykla.

Mokymasis energetikos atmosferoje

Thammasat Business School siūlo akademines programas Tha Prachan ir Rangsit universitetuose. Šios programos vykdomos atmosferoje, kuri skatina aktyvų mokymąsi. Tha Prachan miestelyje studentai yra arti verslo sektoriaus, nes šis universitetas yra įsikūręs pačiame Bankoko centre. Jį supa mažos ir didelės įmonės. Rangsito universitetas yra Bankoko šiauriniame priemiestyje. Universitetas yra gerai prijungtas prie centrinio Bankoko patogiu transportu. Rangsito miesteliu yra didelis gamtos apsuptas kompleksas. Universiteto mieste yra bendrabučių, sporto centrų ir įvairių akademinių objektų, kurie taip pat yra netoli Azijos technologijų instituto (AIT) ir Tailando mokslo parko. Kartu šios trys organizacijos sudarė aukštą kokybišką švietimo klasterį su puikiu edukacine atmosfera.

VISION

"Naujoviško verslo vadybos ir apskaitos vadovė"

MISIJA

Tobulinti vadovavimo kompetenciją ir "Thammasat Spirit" lyderiams, vadovams ir verslininkams.

VERTYBĖS

"Thammasat" universitetas prasidėjo kaip Liaudies universitetas, tvirtai įsipareigojęs demokratijai. Tai yra senosios " Thammasat Business School (TBS) akcijos. Mokykla pabrėžia gerą valdymą, socialinę atsakomybę ir etišką elgesį. TBS prisiima novatoriškas programas, kurios yra pridėtinės vertės, tvarios ir teigiamos verslo ir socialinės reikšmės. TBS absolventai yra pripažįstami už jų nepriklausomybę, kūrybiškumą ir įsipareigojimą atsakingam valdymui.

77056_Skjermbilde2018-05-27kl.23.22.37.png

EFMD EQUIS IR AACSB AKREDITUOTAS

EQUIS siekia aukšto akademinės kokybės pusiausvyros ir profesinės svarbos, kurią užtikrina glaudus bendradarbiavimas su verslo pasauliu. Todėl tvirta sąsaja su verslo pasauliu yra tiek pat reikalavimas, kiek stipraus mokslinių tyrimų potencialo. EQUIS teikia ypatingą reikšmę kuriant veiksmingą mokymosi aplinką, skatinančią studentų valdymo ir verslumo įgūdžių ugdymą, ir skatina jų bendrą atsakomybės jausmą. Jame taip pat siekiama naujovių visais atžvilgiais, įskaitant programų kūrimą ir pedagogiką. Institucijos, kurias akredituoja EQUIS, turi parodyti ne tik aukštą bendrą kokybę visose jų veiklos srityse, bet ir aukštą internacionalizacijos lygį. Visose šalyse dirbančios įmonės, kurių studentai pasirenka mokytis už savo gimtosios šalies ribų, o mokyklos kuria aljansus tarp šalių ir žemynų, yra didėjanti jų poreikis, kad jie galėtų identifikuoti tas institucijas kitose šalyse, teikiančiose aukštos kokybės tarptautinio valdymo švietimas.

AACSB International - asociacija, skirta išanalizuoti kolegines verslo mokyklas (AACSB), jungia pedagogus, studentus ir verslus, siekdama bendro tikslo: sukurti naujos kartos puikių lyderių.

Nuo 1916 m. Aukščiausių kompetencijos standartų stengiasi, AACSB teikia kokybės užtikrinimo, verslo švietimo žvalgybos ir profesinio tobulėjimo paslaugas daugiau kaip 1600 narių organizacijoms ir daugiau kaip 800 akredituotų verslo mokyklų visame pasaulyje.

Kai švietimo, profesinės ir verslo organizacijos tampa AACSB verslo švietimo aljanso nariais, jie yra judėjimo dalis, kurios tikslas - pagerinti verslo švietimo kokybę visame pasaulyje. AACSB jungia, dalijasi ir įkvepia naujoves bei kokybę visoje tinklo narėje, taip pat verslo bendruomenei. Organizacijos kolektyvinė jėga pagrįsta įvairiomis perspektyvomis, pasauliniu požiūriu ir įsipareigojimu daryti įtaką.

Vietos

  • Bangkok

    Thammasat Business School, THAMMASAT UNIVERSITY 2 Prachan Road, Pranakorn, 10200, Bangkok

  • Rangsit

    Thammasat Business School THAMMASAT UNIVERSITY (Rangsit Campus) 99 Moo 18 Paholyothin Road, Klong Luang, 12121, Rangsit

    Klausimai