Keystone logo
© SSBM Geneva
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Įvadas

Apie SSBM

SSBM yra pasaulinė , novatoriška ir unikali mokykla, kurioje mokiniai iš viso pasaulio. Mūsų programos buvo sukurtos per 30 pramonės partnerių . Mes garantuojame Šveicarijos švietimo kokybę ir meistriškumą.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva yra ACBSP akredituota ir EduQua sertifikuota. ACBSP (Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba) yra pirmaujanti specializuota verslo švietimo akreditavimo įstaiga ir laikoma viena geriausių verslo mokyklų akreditacijų.

EduQua yra Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas tolesnio mokymo įstaigoms (EduQua) (vokiškai: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua“), yra Šveicarijos nacionalinė kokybės užtikrinimo įstaiga ir pirmasis Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas suaugusiųjų tęstiniam mokymuisi. EduQua yra akreditavimo įstaiga , pripažinta ir remiama Šveicarijos Konfederacijos vyriausybės; tai pirmasis Šveicarijos valstybinių ir privačių švietimo įstaigų kokybės sertifikatas. EduQua yra pirmaujanti kokybės užtikrinimo įstaigos tęstinio mokymosi akreditavimo sistema. Šveicarijos kantonų švietimo ministrų konferencija (EDK) patvirtina eduQua kaip oficialiai pripažintą kokybės užtikrinimo schemą.

„EduQua“ kokybės ženklą gali gauti tik per pripažintą tikrinimo įstaigą Šveicarijos akreditacijos biuras SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS), vadovaujantį Šveicarijos valstybiniam ekonomikos reikalų sekretoriatui SECO, kuris yra federalinio ekonomikos, švietimo ir tyrimų departamento dalis.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Mūsų vizija

Mūsų VIZIJA – būti unikalia, novatoriška ir tarptautine verslo ir vadybos mokykla, siūlančia aukščiausios kokybės mokslinius tyrimus, praktiką ir išsilavinimą.

Mūsų misija

Esame įsipareigoję nuolat teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir savo patirtį verslo švietimo srityje, naudodamiesi naujoviškomis pažangiausiomis technologijomis ir aukštos kokybės mokymosi patirtimi, paremta atitinkamais tyrimais. Mes skatiname įvairovę ir pasaulinį ryšį tarp mūsų studentų, dėstytojų ir verslo partnerių, kartu skirdami didelę reikšmę naudai, kurią mūsų verslas gali duoti visuomenei ir aplinkai.

Aktualus išsilavinimas

SSBM padės jums įgyti refleksijos ir kritinio mąstymo įpročius, kurie yra labai svarbūs norint suprasti šiandieninę visuomenę. Pripažindami faktą, kad individuali sėkmė yra susipynusi su didesniu pasauliu, mes skatiname studentus įsitraukti į savo kritinio mąstymo tobulinimą.

Kodėl verta rinktis SSBM?

 • SSBM yra tikrai novatoriška ir pirmaujanti verslo ir vadybos mokykla, kurios tikslas - pakelti išsilavinimą į naują lygį!
 • Mes siekiame suteikti aukštesnę mokymosi patirtį , kuri turės tiesioginį poveikį jūsų profesiniam tobulėjimui.
 • Naudodamiesi unikaliomis programomis, sustiprinsite savo strateginę viziją, efektyvumą ir lyderystę valdydami šiandienos organizacijas.

134557_Promo5.png

Mūsų programos

Mūsų programos buvo sukurtos bendradarbiaujant su daugiau nei 30 tarptautinių kompanijų !

Mes tikime, kad žinios yra susijusios su ryšiais su pramonės lyderiais. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su kai kuriomis pirmaujančiomis tarptautinėmis kompanijomis kurdami programas, pritaikytas verslo realijoms.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Mūsų fakultetas

Mūsų fakultetas yra garsus pasaulyje ir vidutiniškai dauguma jų daugiau nei 15 metų dirbo įvairiose tarptautinėse kompanijose. Šis faktas padeda mums siekti tikslo - suteikti aukštesnę mokymosi patirtį , kuri turės tiesioginį poveikį jūsų profesiniam tobulėjimui .

Įsikūrusi Ženevoje, Šveicarijoje

Swiss School of Business and Management centre, gyvybingame Ženevos mieste, įsikūrusi Swiss School of Business and Management . Ženeva, įsikūrusi palei Ženevos ežero krantus Alpių papėdėje, yra viena iš gražiausių Europos miestų.

Ženeva yra globalus miestas, finansų centras ir pasaulinis diplomatijos centras, nes jame yra daugybė tarptautinių organizacijų, įskaitant daugelio kompanijų būstines ir tarptautines agentūras.

Verslo partn bo

SSBM fakultetas ir bendradarbiai teikė konsultavimo, mokymo ir projektavimo paslaugas daugiau nei 70 tarptautinių ir nacionalinių kompanijų.

Mes tikime, kad akademinės žinios turi būti glaudžiai susijusios su pramone, kuri yra varomoji jėga geresnėms žinioms šiandienos greitai kintančioje aplinkoje.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Vietos

 • Geneva

  Avenue des Morgines 12, 1213, Geneva

 • Petit-Lancy

  Avenue des Morgines,12, 1213, Petit-Lancy

  Klausimai