Keystone logo
Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

Swiss School of Business and Management

DBA mėnuo! 30% nuolaida mūsų internetinėms DBA programoms!

Nelaukite! Pasinaudokite galimybe gauti 30% studijų mokesčio nuolaidą SSBM Geneva internetinėse DBA programose!

Įvadas

Apie SSBM

134569_Artboard1-100.jpg

SSBM yra pasaulinė, novatoriška ir unikali mokykla, kurioje mokosi studentai iš viso pasaulio. Mūsų programos buvo sukurtos kartu su daugiau nei 30 pramonės partnerių. Garantuojame Šveicarijos kokybės išsilavinimą ir kompetenciją.

180847_acbsp_full_logo_stacked.jpg

SSBM Geneva yra ACBSP akredituota ir EduQua sertifikuota. ACBSP (Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba) yra pirmaujanti specializuota verslo švietimo akreditavimo įstaiga ir laikoma viena geriausių verslo mokyklų akreditacijų.

EduQua yra Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas tolesnio mokymo įstaigoms (EduQua) (vokiškai: Schweizerisches Qualitätszertifikat für Weiterbildungsinstitutionen „EduQua“), yra Šveicarijos nacionalinė kokybės užtikrinimo įstaiga ir pirmasis Šveicarijos kokybės ženklas, skirtas suaugusiųjų tęstiniam mokymuisi. EduQua yra akreditavimo įstaiga , pripažinta ir remiama Šveicarijos Konfederacijos vyriausybės; tai pirmasis Šveicarijos valstybinių ir privačių švietimo įstaigų kokybės sertifikatas. EduQua yra pirmaujanti kokybės užtikrinimo įstaigos tęstinio mokymosi akreditavimo sistema. Šveicarijos kantonų švietimo ministrų konferencija (EDK) patvirtina eduQua kaip oficialiai pripažintą kokybės užtikrinimo schemą.

EduQua kokybės ženklą gali gauti tik Šveicarijos akreditavimo biuras SAS (Schweizerischen Akkreditierungsstelle SAS) prie Šveicarijos ekonomikos reikalų valstybės sekretoriato SECO, kuris yra Federalinio ekonomikos reikalų, švietimo ir tyrimų departamento dalis, pripažintoje tikrinimo įstaigoje.

134561_eduqua_logo_notxt_mit_Schutzraum_cmyk.jpg

Mūsų vizija

Mūsų VIZIJA – būti unikalia, novatoriška ir tarptautine verslo ir vadybos mokykla, siūlančia aukščiausios kokybės mokslinius tyrimus, praktiką ir švietimą.

Mūsų misija

Esame įsipareigoję nuolat teikti aukščiausios kokybės išsilavinimą ir savo patirtį verslo švietimo srityje, naudodamiesi naujoviškomis pažangiausiomis technologijomis ir aukštos kokybės mokymosi patirtimi, paremta atitinkamais tyrimais. Mes skatiname įvairovę ir pasaulinį ryšį tarp mūsų studentų, dėstytojų ir verslo partnerių, kartu skirdami didelę reikšmę naudai, kurią mūsų verslas gali duoti visuomenei ir aplinkai.

Atitinkamas išsilavinimas

SSBM padės įgyti apmąstymų ir kritinio mąstymo įpročių, kurie yra labai svarbūs norint suprasti šiandieninę visuomenę. Pripažindami, kad individuali sėkmė yra persipynusi su didesniu pasauliu, skatiname studentus įsitraukti į savo kritinio mąstymo tobulinimą.

Kodėl verta rinktis SSBM?

 • SSBM yra tikrai novatoriška ir pirmaujanti verslo ir vadybos mokykla, kurios tikslas – pakelti išsilavinimą į naują lygį!
 • Siekiame suteikti aukščiausios kokybės mokymosi patirtį , kuri turės tiesioginės įtakos jūsų profesiniam tobulėjimui.
 • Su mūsų unikaliomis programomis sustiprinsite savo strateginę viziją, efektyvumą ir lyderystę , kad galėtumėte valdyti šiandienines organizacijas.

134557_Promo5.png

Mūsų programos

Mūsų programos buvo kuriamos bendradarbiaujant su daugiau nei 30 tarptautinių kompanijų!

Manome, kad žinios kyla iš tvirtų ryšių su pramonės lyderiais. Štai kodėl mes bendradarbiaujame su kai kuriomis pirmaujančiomis tarptautinėmis kompanijomis kurdami programas, pritaikytas verslo realybei.

134549_DSC_0272-Small.jpg

Mūsų fakultetas

Mūsų fakultetas yra žinomas visame pasaulyje ir vidutiniškai daugumą jų daugiau nei 15 metų dirba įvairiose tarptautinėse įmonėse. Šis faktas padeda mums siekti aukščiausios kokybės mokymosi patirties , kuri turės tiesioginės įtakos jūsų profesiniam tobulėjimui.

Įsikūręs Ženevoje, Šveicarijoje

Swiss School of Business and Management yra pačiame verslo centre gyvybingame Ženevos mieste, Šveicarijoje. Ženeva, įsikūrusi palei Ženevos ežero krantus, Alpių papėdėje, yra vienas gražiausių Europos miestų.

Ženeva yra pasaulinis miestas, finansų centras ir pasaulinis diplomatijos centras dėl daugybės tarptautinių organizacijų, įskaitant daugelio įmonių ir tarptautinių agentūrų būstines.

Verslopartneriai

SSBM dėstytojai ir bendradarbiai teikė konsultavimo, mokymo ir projektų paslaugas daugiau nei 70 tarptautinių ir nacionalinių kompanijų.

Manome, kad akademinės žinios turi būti glaudžiai susijusios su pramone, kuri yra geresnių žinių varomoji jėga šiandieninėje greitai kintančioje aplinkoje.

134567_20-1-10_SSBM_1200x628px_facebook-4.jpg

Universiteto ypatybės

  Vietos

  Vietos
  • Rue de Chantepoulet 10, 1201, Geneva

  • Savska cesta 106, 10000, Zagreb

  Klausimai