Keystone logo
Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

Įvadas

Verslo švietimo istorija Šanchajaus universiteto Finansų ir ekonomikos (SUFE) gali būti atsekti iki 1917, kai komercijos programa buvo įsteigta Nanjing Aukštojo Normalus mokyklos. Yang Xingfo, gerai žinomas visuomenės veikėjas ir patriotinio demokratinė personažas, buvo programų direktorius. 1921, programa buvo perkelta į rytus iki Šanchajaus ir tapo Šanchajaus universitetas Commerce. Šio universiteto buvo pirmasis komercijos universitetas Kinijos švietimo istorija. GUO Bingwen, garsus pedagogas, buvo pirmasis kancleris. MA Yinchu, garsus ekonomistas, tapo pirmąja direktorius akademinių reikalų.

Kaip Kinijos pirmoji aukštosios mokyklos verslo studijas, SUFE pasiūlė, nes ji buvo įsteigta "ugdyti ir tuos talentus, kurie turi orientavimo ir organizacinius gebėjimus ir gali išsiveržti į pramonės ir prekybos švino." Laikantis šios tradicijos ir dvasia, SUFE anketa kelios kartos puikių pedagogų buvo įsipareigojant verslo mokslinius tyrimus, ištirti tiesą ir prisidėti prie visuomenės su savo mokslinių tyrimų ir švietimo pasiekimus formuojant glaudžius partnerystės ryšius su visuomene.

Po kelių kartų Verslo ugdytojų atkaklus pastangas, SUFE tapo tarpdisciplininis universitetas, kuri orientuota į taikomosios ekonomikos ir vadybos mokslo ir palaiko koordinuotą plėtrą finansų, ekonomikos, vadybos, teisės ir mokslo. 1981 SUFE tapo pirmąja finansų universitetas apdovanotas teisę suteikti daktaro laipsnius. 1992 SUFE buvo tarp pirmųjų mokyklų nustatyti judriųjų stočių. 1996 SUFE prisijungė prie "211 projektui", programą statyti 100 pagrindinius universitetus. 2000 ir 2007 metais, SUFE gavo "Outstanding" bakalauro mokymo įvertinti iš Švietimo ministerijos. Universitetas įstojo į nacionalinių aukšto lygio universitetų programas (985 projektų) 2007.

Universitetas šiuo metu turi 3 nacionalinių pagrindinių disciplinų - Apskaita, finansai ir istorija ekonominės minties, 1 nacionalinis raktas puoselėjant disciplina - Finansai, 4 pagrindinės disciplinos finansų ministerijos ir 6 Shanghai pagrindinių disciplinų. Universiteto namai 3 nacionaliniai pagrindai, kurie yra mokymo bazė nacionalinių ekonomikos talentų, nacionalinė kultūros kokybės švietimo bazė studentai, ir pagrindinių mokslinių tyrimų bazė ir humanitarinių socialinių Švietimo ministerijos mokslai - Apskaitos ir finansų institutas. SUFE dabar turi 4 doktorantūros studijų programų pirmo lygio disciplinų, kurios yra teoriniai Ekonomika, taikomosios ekonomikos, verslo administravimo ir vadybos mokslas ir inžinerija, 3 mobiliojo ryšio stotys doktorantūros mokslinių tyrimų teorinės ekonomikos, taikomosios ekonomikos ir verslo administravimo atitinkamai 44 daktaro studijų programos antrojo lygio disciplinų, 6 Antrosios pakopos programos pirmojo lygmens disciplinomis, 74 magistro studijų programos antrojo lygio disciplinomis, ir 36 bakalauro programas.

Pasak universiteto plėtros orientacijos "būdamas tarpdisciplininis mokslinių tyrimų universitetų su skiriamųjų finansinių funkcijų", bendras tikslas "kurti pirmos klasės socialistinę universitetą pagal atnaujintą, internacionalizuotoje ir informationized plėtros programą", atvirų durų koncepciją, ir tarptautinio verslo mokslo tendencijas, SUFE atnaujintas kolegijos Verslo ir 2011 metų pradžioje integruoti disciplinų "stiprybės ir privalumus, sukurti pavyzdinę projekto verslo švietimą, gerinti verslo mokymo turinį ir kokybę, ir įsipareigoti aukšto lygio ir novatoriškų verslo lyderių "auginimas Kinijoje ir visame pasaulyje. Mes tikime, kad artimiausioje ateityje, kolegijos Verslo, Šanchajus universiteto Finansų ir ekonomikos bus puikus jėga prisidėti Kinijos augimo ir integracijos į pasaulio ekonomiką.

Vizija verslo kolegija

Kaip vienas iš labiausiai pažengusių institucijų verslo studijas Kinijoje ir unikaliai įsikūrusi Šanchajuje, iš tautos komercijos ir transporto centras, taip pat finansų centru Rytų Azijoje, verslo kolegija, Šanchajaus universiteto Finansų ir ekonomikos siekia visiškai pasinaudoti savo viršininką vietą, tarnauti kaip verslo laboratoriją ir prisidėti prie visuomenės su savo mokslinių tyrimų ir švietimo pasiekimus formuojant glaudžius partnerystės ryšius su visuomene ir papildyti vienas kitą.

Misija verslo kolegija

Verslo Kolegija, Šanchajus universiteto Finansų ir ekonomikos, yra įsipareigojusi, su pasaulio viziją, plėtoti verslo talentą, įmonės inovacinį verslo tyrimus, pagrindinis verslo lyderius, skatinti verslo civilizacijos.

Vietos

  • Shanghai

    369 North Zhongshan 1 Road, Shanghai, 200083 People's Republic of China , 200083, Shanghai

    Klausimai