Keystone logo
University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

University of Strathclyde Business School - Swiss Centre

Įvadas

Strathclyde MBA Šveicarijoje

Nuo 1996 m. Strathclyde universitetas pasiūlė Strathclyde MBA kaip MBA MBA savo studijų centre Šveicarijoje.

Trivietis akredituotas AACSB , AMBA ir EQUIS , mūsų tarptautiniu mastu pripažinta MBA programa reiškia tolesnį išsilavinimą verslo aukščiausiu lygiu. Mūsų dėmesys sutelktas į strateginį įmonių valdymą , mes pastaruoju metu užėmė 10 geriausių visame pasaulyje veikiančių magistrantūrų verslo strategijos srityje per pastaruosius kelerius metus.

EMBA, kuri yra lanksčiai suprojektuota kaip ne visą darbo dieną vykdoma programa per 2 metus, gali būti visiškai lankoma Ciuriche arba dalis programos gali būti baigtos 7 kitose Azijos, Persijos įlankos regiono ir Europos studijų centruose ir pagrindinė kampanija Glazge. Kaip leidžia jūsų asmeninis tvarkaraštis.

Mes tikimės, kad lydėsime Jus mokomojoje kelionėje!

Trivietis karūnos akreditavimas

EQUIS akreditacija

EQUIS yra pirmaujanti tarptautinė aukštojo mokslo įstaigų kokybės vertinimo, tobulinimo ir akreditavimo sistema valdymo ir verslo administravimo srityse. Tai naujausias iš 3 didelių akreditavimo įstaigų ir turi mažiausiai narystės. Ji buvo sukurta siekiant išspręsti Europos nacionalinių problemų, susijusių su įvairiomis nacionalinėmis akreditavimo sistemomis, problemą, tačiau užaugo už Europos ribų.

AMBA akreditacija

Jungtinės Karalystės kilmės magistrantūros asociacija yra vienintelė iš trijų pagrindinių įstaigų, kurios akredituoja MBA kursus, o ne priimančias institucijas.

AACSB akreditacija

Advokatų kolegijų verslo asociacija yra žinomiausia JAV akreditacijos įstaiga. Nepaisant labai narystės JAV (nedaugelis verslo mokyklų už JAV ribų, šis apdovanojimas išlieka), bet visoms verslo mokykloms, turinčioms pasaulinio lygio ambicijas, lieka kitemark. Akredituotos tik 5 Šveicarijoje veikiančios mokyklos, IMD, Univ. Sankt Galleno, Univ. Ciuricho ir Strathclyde verslo mokyklos.

114984_Strathclyde.jpeg

Atsiliepimai

„Kaip Strathclyde MBA studentas Šveicarijos centre, man patiko dėstytojai savo patirtimi ir įvairiomis aplinkybėmis. Buvau supažindintas su naujomis idėjomis ir koncepcijomis bei praktinėmis verslo žiniomis.

Aš patyriau studentų kūną kaip labai įvairią etninę, socialinę, profesionalią ir kultūrinę. Tai davė man įžvalgų apie save ir apie kitus, tai padarė mano pasaulį didesnį ir visuotinį.

Man patiko programos lankstumas, o Šveicarijos centro administracijos parama - kaip aš vykdau savo verslą - yra didelis privalumas. “

Violeta Naydenova

Poushe AG - Poushe Strudels įkūrėjas

"Strathclyde MBA buvo puikus papildymas mano moksliniu pagrindu ir sustiprino savo karjerą, kad vadovaučiau visame pasaulyje veikiančiai farmacijos kompanijai."

Dr. Peter Kaufmann

Generalinis direktorius

Selectchemie AG

„Strathclyde Executive MBA buvo intensyvi, kompaktiška, praktinė ir man labai vertinga, kai žvelgiu į strateginius iššūkius iš pasaulinės perspektyvos“.

Urs Brütsch

Vykdomasis direktorius Flugplatz Dübendorf AG

114983_shutterstock_1024092049.jpg

Vietos

  • Zürich

    Prime Center 1 South, 8060, Zürich

    Klausimai