Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Įvadas

Stokholmo ekonomikos mokykla Rusijoje (SSE Russia) buvo įkurta 1997 metais. SSE Russia veiklos pradžia buvo prisidėti prie tvaraus verslo plėtros Rusijoje, skatinant siekti patikimo, ilgalaikio, teisingo ir socialiai atsakingo siekio. verslo praktika.

Šiandien SSE Russia yra vienintelė tarptautinė verslo mokykla, kuri yra akredituota dėstyti Rusijos teritorijoje ir siūlo pilną Europos vykdomosios MBA studijų programą patyrusiems vadovams, atviras programas įvairaus lygio vadovams ir specialiai pritaikytas programas tiek rusų, tiek tarptautiniams. įmonės. Tai reiškia unikalią galimybę Rusijos viduje įgyti kokybišką Europos išsilavinimą iš tarptautinių fakultetų, kuris yra konkurencingas tiek vidaus, tiek pasaulio rinkose.

Turėdami pasaulinį tinklą, kuriame yra daugiau nei 500 užsienio ir Rusijos fakulteto narių, besispecializuojančių skirtingose mokslo ir verslo srityse, kiekvienam kursui mes pasikliaujame geriausiai tinkančiais ir svarbiausiais ekspertais. Pedagogai, pasitelkę savo programas, turi akademinio pasaulio patirties, daugelis yra patyrę verslo vadovai ar konsultantai.

SSE Russia kasmet tampa vis populiaresnis tarp tarptautinių studentų iš Vakarų Europos ir NVS šalių: Kazachstano, Baltarusijos, Azerbaidžano, Ukrainos. Mes mokome juos susitarti dėl priimtino bendro sprendimo bet kurioje situacijoje, pasiekti sutarimo ir iš anksto nustatytų tikslų.

Glaudus bendradarbiavimas su mūsų studentais ir absolventais-visų ekonomikos sektorių įmonių vadovais ir žmogiškųjų išteklių specialistais užtikrina, kad mes pateikėme naujausias ir kokybiškas švietimo programas, skirtas jūsų tikslams pasiekti ir sėkmingai dirbti šiuolaikiniame pasaulyje.

Apie 1300 absolventų iki 2021 m. Yra mūsų patikimas šaltinis, kurį sudaro žmonės, studijuojantys Stokholmo ekonomikos mokykloje Rusijoje, tapę tramplinu tolesniam augimui.

Misija

„ Stockholm School of Economics Russia tikslas yra būti abipusiai turtinga verslo švietimo kultūrinė aplinka, kuri įkvepia žmones mokytis, sukuria galimybes augti ir gali prisidėti prie ilgalaikio tvaraus visuomenės vystymosi.

Vizija

Stockholm School of Economics Russia “ vizija yra tinkamiausias pasirinkimas visiems, siekiantiems vadovo išsilavinimo unikaliame intelektualiame kultūrų ryšyje, realizuojančiame kitų neatrastas galimybes, tokiu būdu atgaminant verslo lyderio formavimą, kuris konstruktyviai meta iššūkį savo laikui.

Vertybės

„ Stockholm School of Economics Russia siekia būti bendruomene, kurią vienija abipusis pasitikėjimas, o kartu siekti meistriškumo gerbiant kitus skaidria visuma.

Edukacinė misija - NEMOKAMA

SSE pagrindiniai švietimo tikslai yra išeities taškas, kad sėkmingas ateities sprendimų priėmėjas su smalsumu ir pasitikėjimu žvelgs į pasaulį ir kuris, kaip filosofas Ingemaras Hedenius sakė: „yra laisvas ir gyvas nežinomybės atžvilgiu“. Dirbtinis intelektas, robotai ar mašinos gali tą sprendimų priėmėją geriau pažinti. Tačiau pagrindinė žmonių kompetencija yra būti žmogumi, o SSE švietimo tikslai atitinka šį teiginį. Sėkmingas sprendimų priėmėjas ateityje maksimaliai padidins buvimo žmogumi galimybes. Taigi SSE suformulavo savo pagrindinius švietimo tikslus per akronimą NEMOKAMAI. Tai reiškia:

 • Faktai ir mokslu pagrįsta mąstysena
 • Apmąstymas ir savimonė
 • Empatija ir kultūrinis raštingumas
 • Verslumas ir atsakomybė, kurią lyderiai turi savo bendruomenėms

Reitingai

Remiantis „The Financial Times“ metiniais reitingais, Švedijoje, Suomijoje, Rusijoje ir Baltijos regione atstovaujama Stokholmo ekonomikos mokykla (SSE) yra viena iš pirmaujančių verslo mokyklų Europoje. Esame pripažinti pirmaujančia verslo mokykla Šiaurės ir Baltijos šalyse ir išliekame lydere vadybos ir lyderystės ugdymo srityje.

Tarptautinis FT 2020 reitingas:

 • Stokholmo ekonomikos mokykla (SSE) pažengė į priekį 2020 m. „Financial Times“ Europos verslo mokyklų reitinge ir išlieka pirmaujanti verslo mokykla Šiaurės šalyse. SSE reitinge pirmauja pastaruosius 17 metų.
 • Europos verslo mokyklos įvertinimas (Europos verslo mokyklų reitingai 2020 m.) – 21 iš 90
 • Vadovų MBA (Executive MBA reitingas 2020 m.) – 60 iš 100
 • Įmonių programa (Executive Customised Programs) – 30 iš 85
 • Atviros programos (Executive Open Programs) – 17 iš 75

Akreditacijos

Nuo 1999 m. SSE buvo akredituota Europos kokybės gerinimo sistemos (EQUIS), o tai reiškia, kad visa veikla – visos programos ir tyrimai – įrodė kompetenciją tarptautiniu lygiu.

EQUIS – tai tarptautinė verslo aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo sistema, kurios tikslas – kelti vadybos išsilavinimo lygį visame pasaulyje. EQUIS valdo Europos vadybos plėtros fondas (EFMD), kuris yra nepriklausoma ne pelno siekianti tinklo organizacija, atvira įmonėms ir universitetams. Stokholmo ekonomikos mokykla buvo viena iš EFMD įkūrėjų.

EQUIS akreditacija taikoma visai mokyklai, ne tik atskiroms programoms. EQUIS akreditavimo procese apžvelgiama apie 100 skirtingų kokybės rodiklių. Vienas iš tokių rodiklių, kurie turi didelę reikšmę priimant sprendimus dėl akreditacijos, yra internacionalizacija - būtent tai, kiek mokykla pažengė į priekį internacionalizacijos procese. Kiti svarbūs veiksniai yra platus bendradarbiavimas su verslo pasauliu, išskirtinė mokslinių tyrimų veikla ir buvimas priešakyje etikos, atsakomybės ir tvarumo srityse.

Kadangi EQUIS akreditacija yra tarptautiniu mastu pripažintas ir gerbiamas kokybės antspaudas, mūsų tikslas yra, kad Stokholmo ekonomikos mokykla taptų dar patrauklesnė studentams, doktorantūros tyrėjams ir dėstytojams per šią akreditaciją. Akreditacija reiškia, kad verslo mokyklos veikla yra periodiškai ir sistemingai tikrinama, todėl EQUIS taip pat yra gyvybiškai svarbi Stokholmo ekonomikos mokyklos vykdomų kokybės kontrolės priemonių priemonė.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“

Vietos

 • Saint Petersburg

  1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

  Klausimai