Keystone logo
Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Stockholm School of Economics Russia

Įvadas

Stokholmo ekonomikos mokykla Rusijoje (SSE Russia) buvo įkurta 1997 metais. SSE Russia veiklos pradžia buvo prisidėti prie tvaraus verslo plėtros Rusijoje, skatinant siekti patikimo, ilgalaikio, teisingo ir socialiai atsakingo siekio. verslo praktika.

Šiandien SSE Russia yra vienintelė tarptautinė verslo mokykla, kuri yra akredituota dėstyti Rusijos teritorijoje ir siūlo pilną Europos vykdomosios MBA studijų programą patyrusiems vadovams, atviras programas įvairaus lygio vadovams ir specialiai pritaikytas programas tiek rusų, tiek tarptautiniams. įmonės. Tai reiškia unikalią galimybę Rusijos viduje įgyti kokybišką Europos išsilavinimą iš tarptautinių fakultetų, kuris yra konkurencingas tiek vidaus, tiek pasaulio rinkose.

Turėdami pasaulinį tinklą, kuriame yra daugiau nei 500 užsienio ir Rusijos fakulteto narių, besispecializuojančių skirtingose mokslo ir verslo srityse, kiekvienam kursui mes pasikliaujame geriausiai tinkančiais ir svarbiausiais ekspertais. Pedagogai, pasitelkę savo programas, turi akademinio pasaulio patirties, daugelis yra patyrę verslo vadovai ar konsultantai.

SSE Russia kasmet tampa vis populiaresnis tarp tarptautinių studentų iš Vakarų Europos ir NVS šalių: Kazachstano, Baltarusijos, Azerbaidžano, Ukrainos. Mes mokome juos susitarti dėl priimtino bendro sprendimo bet kurioje situacijoje, pasiekti sutarimo ir iš anksto nustatytų tikslų.

Glaudus bendradarbiavimas su mūsų studentais ir absolventais-visų ekonomikos sektorių įmonių vadovais ir žmogiškųjų išteklių specialistais užtikrina, kad mes pateikėme naujausias ir kokybiškas švietimo programas, skirtas jūsų tikslams pasiekti ir sėkmingai dirbti šiuolaikiniame pasaulyje.

Apie 1300 absolventų iki 2021 m. Yra mūsų patikimas šaltinis, kurį sudaro žmonės, studijuojantys Stokholmo ekonomikos mokykloje Rusijoje, tapę tramplinu tolesniam augimui.

Misija

„ Stockholm School of Economics Russia tikslas yra būti abipusiai turtinga verslo švietimo kultūrinė aplinka, kuri įkvepia žmones mokytis, sukuria galimybes augti ir gali prisidėti prie ilgalaikio tvaraus visuomenės vystymosi.

Vizija

Stockholm School of Economics Russia “ vizija yra tinkamiausias pasirinkimas visiems, siekiantiems vadovo išsilavinimo unikaliame intelektualiame kultūrų ryšyje, realizuojančiame kitų neatrastas galimybes, tokiu būdu atgaminant verslo lyderio formavimą, kuris konstruktyviai meta iššūkį savo laikui.

Vertybės

„ Stockholm School of Economics Russia siekia būti bendruomene, kurią vienija abipusis pasitikėjimas, o kartu siekti meistriškumo gerbiant kitus skaidria visuma.

Edukacinė misija - NEMOKAMA

SSE pagrindiniai švietimo tikslai yra išeities taškas, kad sėkmingas ateities sprendimų priėmėjas su smalsumu ir pasitikėjimu žvelgs į pasaulį ir kuris, kaip filosofas Ingemaras Hedenius sakė: „yra laisvas ir gyvas nežinomybės atžvilgiu“. Dirbtinis intelektas, robotai ar mašinos gali tą sprendimų priėmėją geriau pažinti. Tačiau pagrindinė žmonių kompetencija yra būti žmogumi, o SSE švietimo tikslai atitinka šį teiginį. Sėkmingas sprendimų priėmėjas ateityje maksimaliai padidins buvimo žmogumi galimybes. Taigi SSE suformulavo savo pagrindinius švietimo tikslus per akronimą NEMOKAMAI. Tai reiškia:

  • Faktai ir mokslu pagrįsta mąstysena
  • Apmąstymas ir savimonė
  • Empatija ir kultūrinis raštingumas
  • Verslumas ir atsakomybė, kurią lyderiai turi savo bendruomenėms

Vietos

  • Saint Petersburg

    1/3 Malaya Konyushennaya st., Entrance on Shvedsky lane, Business Centre Sweden House, office B 11, 191186, Saint Petersburg

    Klausimai