Keystone logo
Stanton University

Stanton University

Stanton University

Įvadas

Universitetas

Stanton University (SU) buvo įkurtas 1996 m. Kaip akademinė aukštojo mokslo įstaiga, orientuota į aukštojo mokslo metodus, kurie lemia studentų sėkmę. Siekdamas patenkinti savo studentų poreikius, Universitetas yra organizuojamas į švietimo sistemą, grindžiamą demokratiniu procesu, kuriame studentas yra pagrindinis rūpestis. Siekdami akademinės kokybės, Universitetas įsipareigoja didinti ir stiprinti mokymo kokybę klasėje, išbandydamas įvairius mokymo modelius, kruopščiai vertindamas ir grįždamas į atsiliepimus.

Stanton University yra privati, ne pelno siekianti, viešosios naudos švietimo įstaiga, teikianti paslaugas, padedančias mokiniams sekti akademiniu, profesiniu ir asmeniniu požiūriu. Siekdamas vykdyti savo misiją, Universitetas siekia suteikti aukštos kokybės kompetenciją pasamdydamas gerai parengtus ir patyrusius dėstytojus ir darbuotojus; išlaikant atnaujintą priemonę, kuri skatina švietimo augimą malonioje ir saugioje aplinkoje su šiuolaikine klasių įranga ir bibliotekos įranga; ir teikiant puikias akademines konsultavimo paslaugas, padedančias studentams sėkmingai užbaigti studijų programas.

Campus bendruomenė

Stanton University pagrindinis universitetas yra Kalifornijos Orange County širdyje, sodo giros mieste, kuriame gyvena įvairūs daugiatautiai ir daugiakultūriai gyventojai. Universitetas yra už kelių minučių nuo Disneilendo, „Disney California Adventure“, „Knott's Berry Farm“, profesionalaus beisbolo ir ledo ritulio bei daugybė pramogų, meno, teatro ir pramogų. Artumas prie Santa Ana greitkelio, Hwy 5; San Diego Fwy, Hwy 405; „Garden Grove Freeway“, Hwy 22; „Costa Mesa Fwy“, „Hwy 57“ ir „Orange Fwy“, „Hwy 55“ - tai galimybė lengvai pasiekti daugumą „Orange“ ir „Los Angeles“ apskričių.

Be pagrindinio universiteto, esančio 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Universitetas taip pat siūlo pamokas universiteto palydovinės klasės patalpose (pagalbinėse klasėse / mokymosi vietose), esančiame 3700 Wilshire bulvaro, Suite 100, , Los Andželas, CA 90010.

Mūsų vizija

Stanton University bus pirmaujanti vidurinio ugdymo įstaiga Kalifornijoje, teikianti profesinio rengimo mokymus ir tikslingą, rūpestingą ir skatinančią aplinką, kurioje visi mokiniai atpažins ir pasieks visą savo potencialą, ruošdamiesi kuo geriau prisidėti prie visuomenės.

Mūsų misija

Stanton University misija yra suteikti studentams prieinamą ir kokybišką išsilavinimą kultūriniu požiūriu įvairialypėje aplinkoje, kad padėtų jiems kurti žinias ir įgūdžius, kurie padidintų jų sėkmės potencialą dabartinėje ir būsimoje karjeroje.

Švietimo filosofija

Stanton University švietimo patirties kokybę skatina glaudūs žmogiškieji ir intelektiniai santykiai tarp studentų ir dėstytojų bei atviras keitimasis idėjomis. Universitetas yra įsipareigojęs į studentą orientuotą požiūrį į mokymąsi, kuris skatina viso asmens vystymąsi. Mes iššūkis mūsų studentams siekti vadovavimo ir tarnybos gyvenimo, suteikiant jiems mokymo programas, kurios yra svarbios, individualizuotos ir remiančios, kad būtų išlaikyta mokymosi visą gyvenimą meilė ir asmeniškai naudinga karjera.

Tikslai

 • Remti programų vertinimo planų, kurie apibrėžia, vertina ir vertina studentų mokymosi tikslus ir rezultatus, kūrimą ir įgyvendinimą.
 • Pateikite atitinkamus įrenginius ir įrangą.
 • Suteikti išskirtinius dėstytojus, skirtus mokymui, stipendijoms ir kūrybiniams pastatams, ir teikti paslaugas Universitetui ir jo bendruomenei.
 • Skatinti savidiscipliną ir motyvaciją, kad studentai galėtų sėkmingai dirbti savo profesinėje karjeroje.
 • Skatinti ir remti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi ir bendruomenės dalyvavimą kaip pagrindinį profesinės sėkmės elementą.
 • Siūlo studentams prieinamą ir kokybišką bakalauro programą, teikiančią visapusišką bendrąjį išsilavinimą, taip pat specializuotą karjeros pasirengimą vis labiau įvairialypei pasaulio ekonomikai.
 • Suteikite mokiniams greitas, mandagus ir pagarbus aptarnavimas

Universiteto ypatybės

Stanton UniversityPagrindinis universiteto miestelis yra Garden Grove mieste, šiaurinėje Orindžo apygardos dalyje, Kalifornijoje, kur gyvena įvairūs daugiataučiai ir daugiakultūriai gyventojai. Universitetas yra kelios minutės nuo Disneilendo, Knott's Berry Farm ir sporto arenų. Netoli Santa Ana greitkelio, Hwy 5; San Diego Fwy, Hwy 405; Garden Grove greitkelis, Hwy 22; Costa Mesa Fwy, Hwy 57, ir Orange Fwy, Hwy 55 reiškia greitą priėjimą prie daugumos Orange ir Los Andželo apygardų.

Be pagrindinio miestelio, esančio adresu 9618 Garden Grove Blvd., Suite 201, Garden Grove, CA 92844. Universitetas taip pat siūlo pamokas universiteto palydovinėse klasėse (pagalbinėse klasėse / mokymosi vietose), esančiose adresu 3700 Wilshire Boulevard, Suite #100, Los Andželas, CA 90010.

  Vietos

  • Garden Grove

   Garden Grove Boulevard,9618, 92844, Garden Grove

  Klausimai