Keystone logo
Southern States University

Southern States University

Southern States University

Įvadas

Pietų Amerikos Valstijos universitetas (SSU) tampa vykdomosios verslo švietimo lyderis, teikiant savo studentus su įgūdžių, reikalingų valdyti nedidelį verslą ar plečiant į vyresniųjų vadovų pareigas didelėje kompanijoje. Nesvarbu, ar jūsų interesai yra technologijų, sveikatos priežiūros, vyriausybės, mažmeninės prekybos ar ne pelno verslo, SSU bus išmokyti jus įgūdžių, reikalingų norint pasiekti sėkmę šiandieninėje konkurencingoje rinkoje.

SSU turi miesteliai kai kurie iš gražiausių vietų Jungtinėse Amerikos Valstijose - nuo pasaulinės klasės South Coast Plaza į Ramiojo vandenyno paplūdimiai su savo kvapą gniaužiančiais saulėlydžiais. Mūsų miesteliu Newport Beach rajone iš Orange County ("OC) yra netoli pirminis valgomasis, prekybos ir pramogų vietų Pietų Kalifornijos. Disneilendas, Universal Studios, Hollywood ir kitos pagrindinės vertybės yra tik trumpas kelio automobiliu.

2010, Pietų Amerikos Valstijos universitetas gavo nacionalinę akreditacijos akreditavimo taryba Nepriklausomų kolegijų ir mokyklų (ACICS). Mūsų akreditacija leidžia SSU pasiūlyti visas studijų programas (BBA & MBA) ir Intensyvus anglų kalbos programą visų SSU vietose - mados Valley, Newport Beach ir La Jolla.

Pietų Amerikos Valstijos universitetas taip pat yra licencijuotas naudoti Kalifornijos biuro Asmeninis povidurinio švietimo (BPPE).

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

 • Newport Beach

  1601 Dove Street, Suite 105 Newport Beach

  • San Diego

   3252 Holiday Court, Suite 111 La Jolla

   • San Diego

    123 Camino de la Reina Suite 100 East San Diego

    Klausimai