Keystone logo
Stockholm School of Economics in Riga

Stockholm School of Economics in Riga

Stockholm School of Economics in Riga

Įvadas

Vienas geriausių Europoje verslo mokykloms

Jūs neturite eiti toli nuo namų studijuoti vienoje iš geriausių Verslo mokyklų Europoje, Iš REA misija yra teikti state-of-the-art švietimo ekonomikos ir verslo, kuri prisideda prie ekonominės ir socialinės plėtros regione, ypač Baltijos šalyse.

Pirmos klasės mokinių buvo leista REA 1994 Nuo tada daugiau nei 1800 studentų įvedėte per mokyklos Art Nouveau pastate Strelnieku iela 4a durų.

"Kadangi tai suteikia išsilavinimą, kuris yra konkurencingas Europos lygiu, SSE Ryga suteikia talentingiems Baltijos studentams galimybę gyveni" namuose ", o ne eiti į užsienį studijuoti. Kitaip, vienas talentingiausių gali palikti regioną ir kai jie padarė, kad tai bus sunku suvilioti juos atgal ", sako Anders Paalzow, SSE Ryga rektorius.

Misija

Iš REA misija buvo, nuo pat jo įkūrimo 1994 metais, pateikti state-of-the-art švietimo verslo ir ekonomikos, kuri prisideda prie ekonominės ir socialinės plėtros regione, ypač Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje.

Misija taip pat apima mokslinius tyrimus, ir SSE Ryga turi gaminti state-of-the-art mokslinių tyrimų, kurie svarbūs įgyvendinant Baltijos šalyse, o mokykla turi aktyviai dalyvauti ir skatinti viešas diskusijas savo kompetencijos srityse.

Steigimas

Stokholmo ekonomikos mokykla Rygoje (SSE Riga) buvo įkurta 1994 Stokholmo ekonomikos mokyklos (SSE) su Švedijos vyriausybės paramos ir Latvijos švietimo ministerijos vardu Latvijos.

Nuo 2010 SSE Ryga priklauso fondui nustatyta SSE, Latvijos universiteto ir SSE Riga Alumni Association. Iš REA operacijos reglamentuoja asociacijos REA fondo straipsnius, kurie buvo priimti remdamasi visų steigėjų ir viena iš svarbiausių uždavinių naujo pamato yra surinkti lėšų mokyklos.

Pagrindinis SSE Ryga pastatas įsikūręs kalibro iela 4a. Statybos yra puikus struktūra ir architektūros paminklas valstybinės reikšmės Rygos Jugendstil (Art Nouveau) rajono širdyje. R yra išvardytos kaip UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Pirma SSE Ryga prezidentas

Iš REA įkūrimas buvo didele dalimi vieno žmogaus vizija - Staffan Burenstam Linder (1930-2000). Jis tarnavo kaip prezidentas SSE ir, būdamas vyras regėjimo, jis buvo įkūrėjo SSE Riga.

1990-ųjų pradžioje, kai Baltijos šalys (Estija, Latvija ir Lietuva) atgavo nepriklausomybę po beveik 50 metų sovietų valdžiai, Staffan Burenstam Linder, buvęs Švedijos parlamento narys ir prekybos ministras ėjo Prezidento SSE. Jis pastūmėjo idėją, kad turi būti nustatyta Ekonomikos mokykla, tarnauja Baltijos šalis ir suteikti intensyvią mokymo naujos kartos Baltijos vadovų, kuriems anglų mokomąja kalba. Švedijos vyriausybė palaikė idėją ir taip ir padarė, Latvijos valdžios. Tarpvyriausybinis susitarimas buvo pasirašytas 1993 tarp SSE, veikiantis Švedijos Vyriausybės ir Latvijos švietimo ministerijos. Staffan Burenstam Linder fondas buvo įsteigtas šeimos ir draugų 2001 įamžinti REA įkūrėjas ir geradarį. Kasmet du stipendijas iki 100.000 SEK (maždaug 7000 eurų) yra skiriama paremti REA absolventai, kurie ketina Šiaurės šalių tolesnių magistro ar doktorantūros studijų tyrimai.

Pirmaisiais metais

Liepos 11 1994 Pirmoji klasė BSc. studentai sveikino mokyklos pirmo rektorius Janas Erikas Vahlne. Renovacijos darbai mokyklos pastato Strelnieku iela 4a nebuvo baigtas, todėl pirmaisiais mėnesiais buvo praleistas Latvijos universiteto geografijos fakultetą. Lapkričio 8 d 1994 Mokyklos pastatas kalibro iela buvo atidarytas į HM King Carl XVI Gustaf Švedijos ir Prezidentės Guntis Ulmanis, Latvijos akivaizdoje.

Pirmos klasės sudarė 56 studentai, visi jie iš Latvijos. Metai po veikė studentų iš visų trijų Baltijos šalių ir klasės dydžio išsiplėtė iki 100, o po kelerių metų į 115. BSc. Paleidus programą, kaip dviejų metų programą, klasės prasideda liepos pradžioje ir tęsiasi beveik be jokių pertraukų. 1998 BSc. programa buvo išplėsta į trejų metų programą, kad šiandien kas atitinka Europos Sąjungos Bolonijos aukštojo mokslo sistemoje.

Plėtra

Lygiagrečiai su BPK plėtrai. programa, mokykla plėtojo savo vykdomosios švietimo padalinį. Nuo pat pradžių, vienetas tarnavo švietimo poreikius, Latvijos ir Švedijos verslo bendruomenių, taip pat Latvijos Vyriausybei verslo, vadybos ir ekonomikos srityse.

Pirmąjį dešimtmetį 21-ojo amžiaus pusėje paskatino svarbius pokyčius skaičių: iš SSE Ryga MBA programos 2003, kuris atvėrė REA patirtį į naują grupę studentų pradžią; Baltijos šalių įstojimas į Europos Sąjungą, kad žymiai padidėjo studentų mainų galimybes per programą "Erasmus"; padidėjo mokslinių tyrimų veikla mokykloje ir nepriklausomos tyrimų centro BICEPS (Baltic International ekonominės politikos centro studijų), su kuria mokykla glaudžiai bendradarbiauja tiek mokslinių tyrimų ir fakulteto paskyrimus steigimas. Be to, mokyklos tyrimas pajėgumai buvo toliau stiprinami 2004 metais, kai "TeliaSonera institutas REA buvo įkurta. 2009 mokykla įsteigė žiniasklaidos studijų centro SSE Riga. Tvaraus verslo centras prie REA buvo įkurta 2012 metais.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Riga

    Strelnieku iela 4a, LV 1010, Riga

    Klausimai