Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

S P Jain School of Global Management Singapore - EMBA

Įvadas

Singapūro miestelyje vyrauja maloni aplinka. Sprawling miesteliu įsikūręs tarp sultingų žalumynų ir lapų yra keletas renovuotų paveldo pastatų, išsidėsčiusių per septyni akrų, ir yra netoli centro Singapūre. Lengvai pasiekiama keliais, su autobusų stotelė vos už miesteliu, ji yra arti kitų vietos mokyklų, medicinos įstaigų ir ligoninių, 24 val maisto parduotuvėse, pavyzdžiui, 7-11 ir didieji prekybos centrai, taip pat pramogų, prekybos ir verslo centrai. Ir programoms Singapūras miesteliu yra Global MBA, BBA, MGB ir MBA. Įvairios pastatų universiteto namas klasėse, mokymosi centrų, bibliotekos ir keletą kitų objektų. Kabinetai yra pakopinis ir įrengtos su state-of-the-art garso ir vaizdo equipment.There yra 7 paskaita salės (keturių yra 157 sq.mt., dvi yra 80 sq.mt. ir vienas 58 sq.mt.). Du seminarų salės (vienas iš 114,5 sq.mt. o kitas 75,5 sqmt) taip pat naudojami paskaitų retkarčiais. Kavinėje siūlanti tarptautinės virtuvės įvairovę sutalpinti į maisto reikalavimus studentui community.There taip pat Sandwich Bar nuo miesteliu greitai įkandimo. Po klases, studentai turi galimybę atnaujinti ir atjauninti naudodamasis tuo in-house salėje, mėgaujasi įvairių žaidimų, tokių kaip krepšinio ir stalo teniso ar tiesiog imtis ilgus pasivaikščiojimus aplink kampusie arba ant Mt. Faber "Sky Walk įsikūręs vos už miesteliu.

Eiliškumą ir pripažinimas

"The Economist" dabar užima SP Jain Full time MBA programa taip # 95. "Forbes" užėmė SP Jain Global MBA # 5 Azijoje: geriausios tarptautinės verslo mokyklos 2013 SP Jain "Global Management" mokyklos (SP Jain) "Global MBA" programa buvo įtraukta į "Top Forbes" geriausių verslo mokyklų (Tarptautinės) Reitingai 2013 m. SP Jain buvo reitinguojami # 11 pasaulio šalis "Geriausias tarptautinis 1 metų MBA programų kategorijai ir # 19 pasaulyje į" Geriausias tarptautinis MBA programų "kategoriją, kad gretas tiek vienerių ir dvejų metų MBA programas. Mūsų reitingas regionuose mes dirbame:

 • Azija: # 5
 • Indija: # 1 (Esame vienintelė mokykla Indijos kilmės, kad būtų sąraše)
 • JAE: # 1 (mes esame vienintelė mokykla būtų sąraše)
 • Singapūras: # 3 (INSEAD ir Singapūro nacionalinio universiteto lenkia mus)
 • Australija: # 1 (Universitetas Naujasis Pietų Velsas, tik kitas Australijos mokyklos yra # 24 sąraše)

Visi SP Jain anketa dieninio studentai gyvena ir studijuoja ne vienas, bet iš trijų skirtingų miestų minimumo. Kaip vykdote verslą Dubajus, kitaip nei jūs dirbate Singapūre, Australijoje ar net Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jums gali būti labai sėkmingas savo šalyje, bet varganas nepakankamumas kitą, jei nesupratote, kad verslo praktika, politinės sistemos ir vartotojų pageidavimų gali skirtis. Pagalba studentams ši suprasti yra kažkas, kad mes, ne SP Jain, tai vienareikšmiškai per mūsų kelių universiteto mokymosi modelį. Visi SP Jain anketa dieninio studentai gyvena ir studijuoja ne vienas, bet iš trijų skirtingų miestų minimumo. Mes turime miesteliai, esantys Dubajus, Mumbajus, Singapūre ir Sidnėjuje. Taigi, be mokymosi įvairias priemones verslo (kaip ir dauguma studentų), SP Jain mokiniams suprasti pasaulio prigimtį verslą Įdomiausi keliu - per faktinio sąlyčio su įvairių kultūrų, politinių įsitikinimų, tradicijų ir technologinių naujovių.

Akreditavimas

Aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūra, Australija SP Jain yra akredituota Aukštojo mokslo kokybės ir standartų agentūros (TEQSA), Australija. Tuo programos pabaigoje, studentai yra suteikiami su Australijos laipsnį. Tai labai pagerina tarptautinį pripažinimą laipsnis, taip suteikiant postūmį aukštojo mokslo ir karjeros, visame pasaulyje. Žinios ir žmogaus tobulėjimo valdymas (KHDA), Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai, SP Jain yra licencijuota Žinių ir žmogaus plėtros tarnybos (KHDA), Jungtinių Arabų Emyratų Dubajus vyriausybės. SP Jain suteiktos ir KHD sertifikuotos akademinės kvalifikacijos pripažįstamos Emyratu visų viešojo ir privataus subjektų visais tikslais.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Singapore

  Singapore, Singapūras

  Klausimai