Keystone logo
Spark Training and Development

Spark Training and Development

Spark Training and Development

Įvadas

Kas mes esame

Kumpis Egipte mokymui ir plėtrai

Mokymas yra ne tik kursas ar informacijos dalis, bet plūduriuojanti plėtros ir stiprinimo upė siekia išgelbėti protą, išgelbėti savo ateitį ir numalšinti troškulį. Žmonės skiriasi ir skiriasi pagal skonį ir mentalitetą. Tačiau "Spark" rūpinasi savo klientais ir patenkina jo klientų poreikius pagal savo būsimus reikalavimus, pasitelkdamas gerai apmokytus darbuotojus. Dabar

Mūsų tikslas yra kurti įmones ir įmones, klientui rūpintis ir jo būsimiems mokymo poreikiams. Siekdama sukurti naują epochą valdyme, "Spark for Training & Development", "Cambridge International College" filialas, suteikia žinias, įgūdžius ir patirtį Artimųjų Rytų verslo pasaulyje.

Mūsų teisinė stiprioji forma (akcinė bendrovė specializuojasi mokymo ir švietimo paslaugų srityje) leidžia "Spark" nuo 2000 m. Padėti gerbiamiems kandidatams ir organizacijoms arabų pasaulyje.

Nuo 2003 m. "Kibiras" buvo apdovanotas išskirtiniu "Cambridge Int College" verslo mokyklos verslo mokykla, kuri nuo 2003 m. Prisidėjo ir padėjo tūkstančiams arabų pasaulio šalių, studentų ir stažuotojų, ypač Afrikos, ypač Nigerijos, per pastaruosius 15 metų.

Mūsų vizija

Mūsų vizija - įgyvendinti tvarius mokymus ir žmogiškųjų išteklių plėtros programas, kurios pagerintų ir ugdytų žmonių įgūdžius, gebėjimus, ištvermę, pasitikėjimą savimi ir pagarbą, be to, pasiektų pažangos visais gyvenimo aspektais.

Mūsų misija

"SPARK" labai atkreipia dėmesį į atvaizdą, kurį palieka po to, kai baigėsi mokymo kursas. "SPARK" misija yra ne vien tik mokymo kursai, kurie tęsiasi tik vieną kartą. Tačiau mes labai rūpinamės, kad tęsime ryšį su ilgalaikiais santykiais su savo klientais. "SPARK" yra laikoma viena iš aukščiausių mokymo organizacijų, žinodama, kad tai nėra lengva užduotis, tačiau mes rūpinamės, kad išlaikytume aukščiausią lygį, kaip ir dabar. Todėl mūsų darbuotojai yra ne tik visi doktorantų turėtojai, bet ir jie kasmet keliauja į įvairias šalis, kad atnaujintų savo žinias lankydamiesi mokymo kursuose ir žinodami naujausius įrankius, kad galėtų skaityti literatūrą realiame gyvenime. Pagrindinis "SPARK" misija yra patenkinti kiekvieną klientą, jam / ji gauna geriausią kokybę, kurią jie nusipelno, ir tai, kas iš tikrųjų daro "SPARK" unikalią ir kitokią. Mes vertiname ir labai rūpinamės klientais, nes mes labai rūpinamės, kad "SPARK" palaikytų savo viršuje, kaip anksčiau būdavo ir visada išliks. Mes sakome, ką mes tiksliai darome, nes mes esame priklausomi nuo veiksmų, o ne vien tik žodžius. "SPARK" misija yra didinti ir padidinti vietos ir bendruosius sektorius, taip pat masinius visuomenės, Saudo Arabijos verslo organizacijas:

1) valdymo būdų kūrimas.
2) Modernizuoti ir išplėsti aukščiausio lygio vadovavimo filosofijas ir kalbų įgūdžius.
3) Didžiausios žinios valdymo lygmenyje, kurios turi būti nurodytos:

 • Plėsti ir išplėsti žinias apie aukščiausio lygio vadovus, kurie pagerins jo mąstymo lygį ir pakeis savo instituto gerovę.
 • Palengvinti ir padėti sprendimų priėmėjams iš visų Saudo Arabijos institutų tiksliai žinoti, kaip spręsti įvairias problemas ir jas išspręsti
 • Aukščiausio lygio vadovų atnaujinimas naujausiais klausimais, susijusiais su valdymo diskusijomis, kuriose yra panašių problemų rinkoje
 • Atnaujinkite švietimo lygį aukščiausio lygio vadovaujančioms pareigoms mūsų visuomenėje, kad galėtumėte geriau apdrausti darbo vietas diplomams, magistrams ir doktorantams

Unikalūs išskirtiniai tikslai

Kreipdamiesi į skirtingus klientus, "SPARK" daugiau sutelkia dėmesį į šiuos dalykus:

 • Užbaigti pareigas dirbti pagal tas pačias švietimo sistemas, kurios kiekvienam institutui nustatomos jų mokymo skyriuje
 • Pateikite geriausius įrankius ir geriausius valdymo metodus ir išvengkite standartinių būdų
 • Pritaikykite kiekvieną konkrečiai organizacijai pateiktą paketą, kad jis atitiktų tikslius reikalavimus, kad juos kuo labiau patenkintų
 • Visiškas dalyvavimas kiekvienam klientui visais lygmenimis, pateikiant bet kokią mokymo programą, kuri yra skirta geresnei ateities perspektyvai
 • Mums rūpi didžiausias klientų pasitenkinimas, siūlant tai, ką mes, SPARK, tiksliai žada daryti
 • Mūsų misija yra ta, kad klientų aptarnavimas vis tiek suteikiamas, o sėkmingai praktikuojantis procesas vyksta giliau, užtikrinant, kad kiekvienas atvejis būtų teisingai manipuliuotas, kad gautų geriausią rezultatą
 • Valdymo konsultacijos ir mokymai yra mūsų pagrindinė misija

Kodėl kibirkštis?

1) SPARK rengia registracijos dokumentus ir siunčia juos Cambridge International College.

2) "SPARK" pasirūpina ir moka UPS ar DHL siunčiamų krovinių į Cambridge International College išlaidas.

3) "SPARK" organizuoja verslo, administravimo ir kitų dalykų specialistų studijų priežiūrą.

4) SPARK nustato profesinio mokymo planą kiekvienam užsiregistravusiam nariui pagal savo Kembridžo tarptautinės kolegijos programą.

5) Jei reikia, "SPARK" gali organizuoti kai kurias individualias arba grupines pamokų klases, paaiškinti daugiau apie dalykus ir padėti atlikti egzaminų strategijas.

6) "SPARK" yra išskirtinė iniciatyva visiems Egipto Kembridžo tarptautinės kolegijos programoms.

7) "SPARK" yra išskirtinis įgaliotas Egipto Kembridžo tarptautinės koledžo mokymo centras.

8) "SPARK" organizuoja ir koordinuoja kiekvieno Kembridžo tarptautinio koledžo egzamino laiką ir datą pagal Kembridžo tarptautinę koledžą pagal narių reikalavimus.

9) "SPARK" teikia išskirtinę "Cambridge International College" egzaminų arabų kalbos vertimo sistemą ir studijų medžiagos santraukas.

10) "SPARK" organizuoja DHL arba UPS egzamino atsakymų į Cambridge International College siuntimą įvertinimui ir ženklinimui.

12) "SPARK" praneša nariams apie jo rezultatus, kai juos paleidžia "Cambridge International College".

13) "SPARK" pateikia nariams pastabas dėl egzaminų, kurių metu jie buvo sėkmingi, kai jie buvo gauti iš Kembridžo tarptautinio koledžo, arba konsultuoti ir persiunčiuoti dokumentus, kai reikalinga pakartotinė sesija.

14) "SPARK" pateikia Kembridžo tarptautinės kolegijos išduotus apdovanojimus, kai narys baigia visus "Cambridge International College" reikalavimus.

15) "SPARK" yra atsakinga už papildomų štampavimo paslaugų teikimą savo komandoje per Jungtinės Karalystės valdžios institucijas, jei to reikalauja įregistruotas narys. Narys turėtų sumokėti su šia paslauga susijusias išlaidas.

16) SPARK pasirūpina visomis įmokomis. Mokestis mokamas per savo banko sąskaitas tiesiai į Cambridge International College Jersey, Britaniją.

17) SPARK kviečia visus savo narius dalyvauti kasmetinėse aukštojo mokslo ceremonijose.

18) "SPARK" yra labai profesionali ir labai patyrusi institucija, teikianti aukščiausius paslaugų ir paslaugų lygius, o "SPARK" yra išskirtinė "Cambridge International College" filialas Egipte.

Vietos

 • Giza

  80 Mossadak St.، Ad Doqi, Giza, Giza Governorate, , Giza

  Programos

  Klausimai