Keystone logo
Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Southern Illinois University, Carbondale - College of Business

Įvadas

Nuo savo Kuklus pradžia kaip valstybės antras mokytojams kolegijoje - įkurta 1869 su keliolika akademinių padalinių ir steigiamojo klasės 143 - Pietų Ilinojaus universiteto Carbondale dabar yra tarp Ilinojaus "labiausiai išsamią valstybinių universitetų. Kiekvienais metais mes sveikiname studentus iš visų 50 valstybių ir daugiau kaip 100 šalių, kurie naudojasi negrąžintų akademinių programų, nes jie siekia padėjėją, bakalauro, magistro, daktaro ir profesinius laipsnius teisės ir medicinoje.

Pagalvokite apie specialybę ir šansai yra gerai, siūlome bakalauro laipsnį šiuo klausimu. Absolventų programos apima teisės, medicinos, ir dar daugiau.

Misija ir taikymo sritis

SIU apima unikalią tradiciją prieinamumo ir galimybių, imtinai kompetencijos, inovacijų mokslinių tyrimų ir kūrybiškumą, o išskirtinis mokymas sutelktas į puoselėti mokinių sėkmę. Kaip nacionaliniu reitingą viešojo mokslinių tyrimų universitetų ir regioninio ekonomikos katalizatorius, mes sukuriame ir keitimasis žiniomis formuoti ateities lyderių, pagerinti mūsų bendruomenes ir transformuoti gyvenimą.

Vietos

  • Carbondale

    Southern Illinois University Carbondale

    Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai