Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Southeast Missouri State University Harrison College of Business and Computing

Įvadas

Jūs esate pasirengęs kurti ir kurti naujoves, gilintis į duomenis ir tendencijas, pritaikyti skaičiavimo įgūdžius, kad išspręstumėte analitines problemas ir planuotumėte kitą svarbų dalyką. Mes tikime, kad suteikiame jums galimybių suteikti galimybę patobulinti savo įgūdžių rinkinį, reikalingą pasaulinėje rinkoje.

 • Vienintelė JAV komanda 2018 m. Pasaulinio tarptautinio verslo mokyklų tinklo konkurse.
 • Žmogiškųjų išteklių valdymo mokymo programa, patvirtinta Žmogiškųjų išteklių valdymo draugijos.
 • 6 kartus visos šalies Misūrio kolegialių kibernetinės gynybos varžybų čempionai.
 • Verslo fakultetas veda daugiau nei 30 studijų užsienio kelionių visame pasaulyje.
 • Mados specialybės keliauja į visame pasaulyje žinomas Niujorko mados rinkas kaip mokymo programos dalis.

Atlikite savo svajonių darbą prieš iškeldami svajonių darbą

Patirtinis mokymasis, aktyvus mokymasis, mokymasis darant. Pietryčių regione mes tikime, kad jūsų išsilavinimas pagerėja patiriant tai, ką jūsų disciplinos profesionalai žino ir ko tikimasi padaryti. Štai kodėl čia turėsite galimybių pradėti savo verslą, kurti ir kurti saugius programinės įrangos sprendimus, kurti interaktyvius AI žaidimus arba valdyti tikrąjį finansinį portfelį. Galite pasirinkti varžytis aukščiausio lygio konkursuose, bendradarbiauti su dėstytojais ir kolegomis studentais vykdydami mokslinių tyrimų projektą, kurti rinkodaros komunikacijos kampaniją arba dalyvauti pasaulinėje idėjų grupėje.

Nepaprastos karjeros pradžia

 • 92% mūsų verslo ir kompiuterijos absolventų yra įdarbinti arba baigia mokyklą praėjus metams po studijų.
 • Visame pasaulyje laukia daugiau nei 20 000 „Harrison Business & Computing College“ absolventų.
 • Daugiau nei 88% mūsų klasių studentų teigia, kad jų kursai suteikė jiems reikalingų įgūdžių/žinių.
 • Beveik 550 įmonių partnerystės, siūlančios darbą ir praktiką.
 • AACSB akreditaciją turi tik 5% institucijų, siūlančių verslo laipsnius visame pasaulyje.
120749_2013-CL-General-1028-014_full002.jpg

Mokymasis iš patyrusių ir novatoriškų fakultetų

Teorija yra svarbi mokymosi dalis, tačiau mūsų dėstytojai yra tokie puikūs, kad jie teoriją pritaikė praktikoje: savo versle, korporacijose, ne pelno organizacijose, realiame pasaulyje. Ir jie yra pasirengę su jumis pasidalinti savo bandymais, klaidomis ir sėkme. Jie išlieka svarbūs savo srityse, ieškodami pramonės partnerystės ir mokydamiesi geriausios praktikos. Vadovaukitės Pietryčių inovacijų iššūkio, startuolių konkurso ar dirbtinio intelekto hakatono fakulteto dėstytojais. Be to, kolegija bendradarbiauja su Sent Luise įsikūrusia įmonių patariamąja taryba ir rajono prekybos rūmų nariais, kad jos mokymo programa būtų atnaujinta. Kad ir kokį kelią pasirinktumėte, būsite kuratorius nuo to laiko, kai pradėsite dirbti su mumis, kol baigsite pamatinį projektą.

Pasaulinės klasės mokymosi erdvių kūrimas

Mūsų moderniausia „Dempster Hall“ suteikia jums prieigą prie dabartinių technologijų ir aplinkos, kad galėtumėte įsitraukti į gilesnį mokymosi lygį. Pastate gausu patyrusių mokymosi laboratorijų: pristatymo laboratorijų, pardavimo laboratorijų, tikslinių grupių tyrimų laboratorijų, taip pat kelių kompiuterių laboratorijų, įskaitant kibernetinio saugumo mokymo laboratoriją, palaikomą privačia debesų infrastruktūra. Šį rudenį pasirodys „Cyber Range“ - tai mokomoji virtualioji kompiuterių platforma, leidžianti studentams, dėstytojams ir tyrėjams naudotis skaičiavimo ištekliais daugybėje švietimo, eksperimentinių ir atsakomųjų struktūrų konfigūracijų. Visa tai skirta pasiruošti profesionaliam verslo pasauliui.

Netoli universiteto miestelio yra „Catapult Creative House“, kuris suteikia studentams ir dėstytojams įvairių disciplinų galimybes kurti verslo įmones arba pristatyti naują produktą ar paslaugą. Verslumo dvasia „Catapult“ yra gyva, ją ugdo programavimas ir konkursai, kuriuos remia Douglas C. Greene inovacijų ir verslumo centras.

Jūsų švietimo finansavimas

Čia yra jūsų esmė: Pietryčiai yra viena iš 2 geriausių Misūrio institucijų akreditacijose ir patenka į pigiausių valstijos universitetų penketuką! Tai reiškia, kad galite būti tikri, kad gausite kokybišką išsilavinimą už prieinamą kainą. Be to, mes kiekvienais metais skiriame 20 milijonų dolerių akademinių stipendijų ir 1 600 apdovanotų stipendijų, kad padėtų jums padengti jūsų studijų išlaidas. Kolegija gali būti sudėtinga, mes stengiamės palengvinti mokėjimą.

Pasaulinio tinklo kūrimas

Turime beveik 20 000 absolventų tinklą, dirbančius visame pasaulyje, kai kuriose didžiausiose pasaulio korporacijose ir kai kuriuose novatoriškiausiuose startuoliuose. Sužinokite daugiau apie tai, ką daro mūsų absolventai.

120753_2019-LOC-Dempster-Exterior-MP-0401-014_full004.jpg

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Cape Girardeau

  Southeast Missouri State University One University Plaza Cape Girardeau, MO 63701, , Cape Girardeau

Klausimai