Keystone logo
Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Steinbeis School Of International Business And Entrepreneurship (SIBE)

Įvadas

115513_SIBE_Verbundlogo_2019_schwarz_transparent.png

2013 m. liepos mėn. Vokietijos rektorių konferencija užregistravo 392 oficialiai pripažintas aukštojo mokslo institucijas Vokietijoje, iš kurių 110 turi teisę suteikti daktaro laipsnį. laipsnių. Ir nors dauguma šių įstaigų yra valstybinės, tik 11 yra privačios. Steinbeis universitetas yra vienas iš šių 11. (Hochschulrektorenkonferenz (HRK), Hochschulkompass 2013) Ji buvo įkurta 1998 m., veikiama Europos Bolonijos proceso ir supranta save kaip bakalauro, magistro ir antrosios pakopos kvalifikacijos teikėją dirbantiems specialistams. Ir nors kai kurie žmonės siekia įperkamų, ne visą darbo dieną turimų laipsnių, kurie kuo mažiau trukdo darbo grafikui ir asmeniniams įsipareigojimams, kiti nori skirti daugiau laiko ir pastangų, kad galėtų giliau pasinerti į dalyką ir įgyti labiau žinomus laipsnius. , kurios optimaliai sukelia karjeros postūmį, pateisinantį didesnes kainas.

SUB šias skirtingas grupes aptarnauja skirtingos mokyklos. Tarptautinio verslo ir verslumo mokykla ( SIBE ) yra SUB lyderystės ir vadybos fakulteto absolventų mokykla, vykdanti studijų programas reikliems, ambicingiems, mobiliems dirbantiems specialistams, norintiems turėti galimybę geriau prisidėti prie verslo sėkmės. savo darbdavius ar savo įmones ir būti apdovanoti už geresnes karjeros galimybes ir sėkmę.

Kas suteikia akreditavimo antspaudą SIBE magistrantūros programai?

Tarptautinio verslo administravimo akreditavimo fondas (FIBAA) reguliariai peržiūri ir vertina SIBE studijų programas įprasto akreditavimo metu. FIBAA yra Europos, tarptautiniu mastu orientuota aukštojo mokslo kokybės užtikrinimo ir kokybės tobulinimo agentūra. Vertinimo kriterijai ir metodai, kuriuos FIBAA taiko studijų ir mokymo įstaigų kursams vertinti, sertifikuoti ir akredituoti, yra parengti tarptautinių komitetų. FIBAA palaiko pasaulinį tinklą ir glaudžiai bendradarbiauja su tarptautinėmis institucijomis tokiais klausimais kaip kokybės standartų palyginamumas ir kokybės valdymo procedūros. Nuo 2003 m. FIBAA stebi ir vertina SIBE kursus. Kursai kelis kartus viršijo FIBAA reikalavimus magistrantūros programoms. Už temą „Universiteto kokybės užtikrinimas ir plėtra“ FIBAA suteikė „Puikus“ antspaudą. 2015 m. gegužės 13 d. pirmą kartą buvo paskelbti SIBE bendrosios vadybos magistro ir magistrantūros kursai. Tarptautinio valdymo srityje buvo apdovanoti Premium antspaudu. Taigi, SIBE programos yra dvi iš 3 % magistrantūros studijų su aukščiausios kokybės akreditacija.

Vietos

Vietos
  • Kalkofenstr. 53

Klausimai