Keystone logo
Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Įvadas

1971 m. Įkurtas John L. Grove verslo kolegija yra viena iš pirmaujančių Vidurinės Atlanto regiono verslo mokyklų. Nuo 1981 m. Mūsų kolegiją tarptautiniu mastu akreditavo labiausiai prestižinė verslo akreditavimo agentūra AACSB International.

Shippensburgo universiteto "Grove College of Business" teikia aukštos kokybės ir didelės vertės išsamią mokymosi patirtį, kuri rengia jus išlikti kaip pagrindinis pasaulio verslo bendruomenės lyderis. "Shippensburg" verslo programos yra svarbios ir sudėtingos.

"Grove Hall" yra modernių klasių, suprojektuotų atsižvelgiant į XXI a. Mažos klasės leidžia fakultetui glaudžiai bendradarbiauti su jumis siekiant sukurti stiprią bendravimo, tarpasmeninio ir komandinio darbo įgūdžius, kurie yra gyvybiškai svarbūs šiandieniniame verslo pasaulyje.

Mes didžiuojamės teikiant tarptautines akredituotas verslo programas už nedidelę kainą. Be puikių akademinių programų, norėčiau pristatyti jus ir mūsų fakultetą , studentų organizacijas , paslaugas ir su studentais susijusias programas. Mes turime puikų dėstymą su įvairiais profesiniais, mokslinių tyrimų ir mokymo interesais. Kursai vyksta mažesnėmis aplinkybėmis, naudojant moderniausias priemones, kurios palaiko mūsų pastangas tarnauti savo švietimo poreikiams. Ištirkite mūsų nacionaliniu mastu pripažintą "Grove College of Business" galimybes, kai "mūsų tikslas yra tavo sėkmė!" ~ Dr. John Kooti, ​​dekanas

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
  • 1871 Old Main Drive, 17257, Shippensburg

  • 2986 North Second Street, 17110-1201, Harrisburg

Klausimai