Keystone logo
San Diego State University

San Diego State University

San Diego State University

Įvadas

Remiantis kompetencijos tradiciją

Jau beveik 60 metų verslo administravimo kolegija San Diego valstybinio universiteto įsitvirtino kaip lyderis ir novatorius verslo išsilavinimą. Su įspūdingų vertintojų sąrašą absolventai, plačiai gerbiamas fakulteto ir novatorišką mokymo programą, kolegija ir toliau šviesti talentingus vadovus, kurie yra su teorinių žinių ir realaus pasaulio patirtį.

Verslo administravimo kolegijos buvo reitinguojami naujausioje JAV News & World Report apklausos, kaip vieną iš dešimties geriausių verslo mokyklų Kalifornijoje ir tarp 50 geriausių viešųjų verslo mokyklų JAV.

SDSU turi tik MBA programą San Diego rajone, kuris yra reitinguojami tarp geriausių tautos Forbes, "US News & World Report", ir BusinessWeek. Jis taip pat yra vienintelis valstybės remiama MBA programa Pietų Kalifornijoje, kuri yra reitinguojami tarp geriausių tautą karo Times ". (Reitingai ir pagyrimo) Per konsultavimo lentos, kuravimo programas ir švietimo centrų serijos, kolegija sukūrė ilgalaikius ryšius su verslo bendruomene, teikia mums realaus pasaulio įžvalgos apie įgūdžius ir išsilavinimą, reikalingus mūsų absolventų tapti vertinga per pasaulinėje rinkoje. Žemiau yra keletas naujovių išteklių ir programų siūlomų SDSU studentų sąrašą:

Su daug studentų išreikšti talentą verslumo, nacionaliniu mastu pripažintų Lavin Verslumo centro ir neseniai to pasiūlo visiems studentams nepriklausomai nuo dur verslumo nepilnamečio suteikia studentams švietimo pagrindą jiems reikia sukurti sėkmingą verslą. Kaip vienas iš pirmųjų tokio pobūdžio dėl Vakarų kranto, "Wells Fargo" Finansų rinkų laboratorija siūlo verslo studentai ir dėstytojai įrankius tyrimams, apdoroti ir analizuoti realaus laiko ekonominius ir finansinius duomenis. Profesionalus pardavimas ir pardavimų valdymo specializacija buvo sukurta su 3M Company reaguojant į didėjančią pasaulinę paklausą kolegijų absolventams su pardavimų ir valdymo įgūdžius. SDSU yra vienas iš tik dviejų universitetų Kalifornijos valstijoje pasiūlyti pardavimai specializacijos programą į studentams.

Šie ištekliai ir programos sudaro tik nedidelę dalį turtingas aukos prieinamų SDSU anketa studentams.

Mūsų išskirtinis tyrimai, apdovanojimai dėstytojai ir atsidavimas į besivystančias klasių ir kursinių skirtos atitiktų šiandienos verslo aplinkoje vietoje SDSU Kolegijos Verslo administravimo tarp elito verslo mokyklų iš viso pasaulio iššūkius.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • San Diego

    5500 Campanile Drive San Diego, CA 92182-8230 , 92182-8230, San Diego

    Klausimai