Keystone logo
College of Charleston School of Business Master of Business Administration
College of Charleston School of Business

Master of Business Administration

Charleston, Jungtinės Amerikos Valstijos

1 Years

Anglų kalba

Dieninės

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Master of Business Administration

&nbsp

Charleston verslo mokyklos MBA programa College siūlo puikiai besimokančių studentų unikalų, pagreitintą akademinę patirtį, skirtą vietą mūsų absolventų karjeros galimybes pasaulinėje rinkoje. 13 mėnesių pasaulio MBA programa, akredituota AACSB International ", pastatytas aplink novatorišką mąstymą, agresyvų gyvenimą, ir realaus pasaulio patirtimi pagrindas. Su sluoksnių, politinių mokslų, biologijos, komunikacijos, istorijos, sporto valdymo, teisės, verslo ir kitų aukštojo mokslo baigimo ir absolventų įgytų laipsnių pažangiausi studentai mokosi mūsų programoje.


Mūsų Fulltime, dieną MBA yra pirmasis tokio pobūdžio Pietų Karolinoje, pietryčių Jungtinių Valstijų University Campus, įsikūręs ant Atlanto vandenyno pakrantėje.Visame pasaulyje sutelktas mokymasis ir pagreitinta programa yra patraukli, jei jūs neseniai gavo bakalauro laipsnį arba jeigu jūs ieškote pereiti pradėti arba iš naujo savo profesines ambicijas. Mūsų MBA yra trys sritys, pasirinkti iš įskaitant finansų, rinkodaros ir svetingumo pajamų valdymą. Su greitesniu keliu iki baigimo, tai reiškia, jūs galite pradėti savo karjeros anksčiau.

&nbsp

Programa prasideda reikalaujama šešias savaites vasarą "Boot Camp ", kuriame numatyta, panirti į funkcinių verslo sričių, pavyzdžiui, apskaitos, finansų ir ryšių.

 • Kohortos pagrįsta mokymosi pradžios ir užbaigti programą kartu su bendraamžiais;
 • Kursai pristatė šešių savaičių modulių;
 • Kelionės studiją 2-3 savaites, Azijoje, Europoje ar Lotynų Amerikos šalyse;
 • Integruota Capstone kursą užbaigti programos turinį, po kelionės studiją.

&nbsp

&nbsp

MBA Focus ", Finansų

Fokusavimo zonos finansų kreipiasi į tuos, kurie domisi finansų sektorių, įskaitant investicinės bankininkystės, komercinės bankininkystės, investicijų valdymo, įmonių finansų ir nekilnojamojo turto. Jei svarsto karjerą kaip valdytojo, įmonių iždininkas, mažmeninės prekybos bankininkai ar vartotojas skolintojas, tuomet su finansų dėmesį, MBA yra už jus teisingame kelyje.

&nbsp

Temos, kuriems finansuoti kursus pažangias vertinimo ir įgyvendinamumo analizę, investicijų ir finansų modeliavimas ir tarptautinį finansavimą ir rizikos valdymo prognozavom. Su šiais taikomų mokymosi kursų absolventai teisę, valdymo konsultacijų ir sąskaitų valdymo pozicijas keliose pramonės šakose.Mokymosi tikslai sutelkti dėmesį į jūsų sugebėjimo kokybiškai ir kiekybiškai įvertinti tvirtą našumą iš kelių skirtingų aspektų.

&nbsp

&nbsp

Rinkodara MBA Focus "

&nbsp

Rinkodaros fokusavimo zona sukurta siekiant suteikti ateities rinkodaros direktoriai, produktų ir prekių vadybininkų bei pardavimų ir rinkodaros viceprezidentas gilesnį supratimą apie pagrindinių disciplinų vartotojų strategijos ir pozicionavimo, kokybinius ir kiekybinius mokslinius tyrimus ir analizę, ir sprendimų priėmimo. Kartu su kūrybiškumo ir naujovių, pasaulio įmonės ir kitų reikalingų programų kursus, trys fokusavimo sekos kursai suteikia tvirtą pagrindą kandidatų domina rinkodaros karjeros pasaulio pasekmes.

&nbsp

&nbsp

Hospitality Pajamos managemen - Grow Už viešbučio operacijos

Būkite dalis iš sparčiausiai augančių, labai vertinamų pasaulio svetingumo ir turizmo pramonės srityje. Uždirbkite savo MBZ su svetingumo įplaukų valdymo, dėmesio į unikalią poziciją savo karjerą ir tobulėti pramonėje.


Unikali programa Savybės ir privalumai

1. Specialistai, kurie supranta pajamų valdymo strategijas yra didelė paklausa pasaulio svetingumo ir turizmo sektorius. Pardavimų ir rinkodaros direktoriai, savininkai, operatoriai, ir bendri vadovai vis labiau išnaudojant vertė ir įplaukų valdymo kompetencija.

Remiantis darbdavių apklausos ir darbo paskirstymas vidutinio lygio vadovai ir analitikai, pradedant atlyginimų svyruoja nuo $ 50 iki $ 80k, priklausomai nuo vietos ir pramonės. Mūsų MBA įplaukų valdymo, dėmesio bus pasiruošti valdymo lygio galimybėmis, kelionėmis susijusių bendrovių visame pasaulyje.

2. Gyventi ir mokytis į Čarlstonas, JAV balsavo # 1 vietą mieste Conde Nast Traveler Magazine "skaitytojų. Mūsų aukščiausio paskirties miesto ir santykiai su regiono svetingumo ir turizmo sektorius pasitarnauti kaip mokymosi aplinką kuriant savo pajamų valdymo įgūdžius.

3. Sukurkite savo analitinis požiūris, prognozavimas, pardavimo ir kainodaros panardinant save į naujausias technologijas pramonei.Sužinokite, kaip naudotis socialinės pardavimas, geografinės rinkodaros, flash pardavimo, valdymo reputaciją ir paskirstymo kanalai, suprojektuoti ir sukurti pajamų strategiją, kuri pasinaudos šių priemonių.Paskirtis Švietimas

Pagal Conde Naste Traveler Magazine "ir" Charleston Visitor 's biuro, mūsų miestas yra pripažintas kaip viena iš pirmaujančių paskirties nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. Fakulteto patirtis ir santykiai su svetingumo ir turizmo sektorius suteikia galimybę plėtoti ir gilinti pajamų valdymo įgūdžius, studijų metu. Šie įgūdžiai padidinti reikalaujamą studijų užsienyje komponento.

&nbsp


Karjera

Pajamos valdymo analitikai yra viena iš didžiausių paklausos pozicijas svetingumo ir turizmo.Remiantis apklausos duomenimis, darbdavių ir darbo siuntimo į užsienį dirbti pradžios atlyginimus pramonės analitikai diapazone nuo $ 50k $ 80k, priklausomai nuo vietos ir pramonės. Mūsų MBA įplaukų valdymo, dėmesio bus pasiruošti valdymo lygio galimybėmis, kelionėmis susijusių bendrovių visame pasaulyje.

&nbsp

&nbsp

Taikymo kriterijai

 • Prašymo pateikimo terminas: JAV studentai dėl gegužės 1. Tarptautiniai studentai, nes balandžio 1.
 • Konkursinis balas GMAT, GRE arba patvirtintos pakopos kvalifikacijos egzaminu
 • Konkurencinis bakalauro VPS, 3,0 minimalus
 • Du rekomendacinius laiškus - vienas turi būti atskaitos akademiniais
 • Tikslas pareiškimas (daugiausia 300 žodis)
 • Tarptautinių studentų: anglų kalba. Akreditavimas TOEFL 83 arba IELTS 6.5

&nbsp

&nbsp

Mėgaukitės su Didybės


Studentai mentored ir turėti priėjimą prie vyresniųjų įmonių vadovai apie mūsų Valdytojų taryboje, kurie aktyviai užsiima su MBA ir klasėje kohortos. Populiarus Mind Your Business garsiakalbių serija yra aukščiausios lyderių iš Boeing Pietų Karolinoje, Mercedes-Benz, Booz Allen Hamilton ", BMW, Intertech grupė," Lacoste ", Pietų Karolina Uostai tarnyba ir kt.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

 • Verslo administravimo magistras - rinkodara
  • Rock Hill, Jungtinės Amerikos Valstijos
 • 1 metų MBA (skaitmeninė transformacija, finansai, skaitmeninė rinkodara)
  • Online Switzerland
 • Rinkodaros magistro laipsnis
  • South Orange, Jungtinės Amerikos Valstijos