Keystone logo
Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration

Įvadas

Administravimo mokyklos ekonomikos ir verslo rengia studentų sudėtinga ir įdomi karjera, švietimo kontekste baudos laisvųjų menų. Laikantis kolegijos katalikų ir Lasallian krikščionių Brolio paveldą, sąžiningumo ir etikos sąmonės reikšmės. &nbsp Ekonomikos ir verslo administravimo mokykla siūlo skirti bakalauro studijų programos, pavyzdžiui, bakalauro, Apskaita, mokslo bakalauro laipsnį verslo administravimo, ir menų ar mokslų bakalauro bakalauras Ekonomikos pasirinkimas. &nbsp Mūsų programos parengti studentus sudėtinga ir įdomi karjera, o baudos laisvųjų menų mokslo kontekste teikiama visiems Saint Mary's studentams. Svarbu tiek profesiniame, tiek liberalusis ugdymas yra stiprūs tarpasmeniniai pajėgumus, įskaitant žodinius ir rašytinius pranešimus ir pasitikėjimą bei gebėjimą spręsti techninių ir žmogiškųjų matmenų organizacinių gyvenimą. Laikantis kolegijos katalikų ir Lasallian krikščionių Brolio paveldą, sąžiningumo ir etikos sąmonės reikšmės. &nbsp Universiteto verslo, kaip apibrėžta Ekonomikos ir verslo administravimo Saint Mary's College Mokyklos departamentas, numato ne visą darbo laiką programų, kurių šaknys intelektinės tyrimą ir teorijos pagrindu koncepcijų taikymo įvairovė. Magistras Verslo įkurta 1975 metais su Executive MBA programa inauguraciją. 1984 m. Professional MBA programa buvo pradėta, o 2004 m. tvarka laipsnių Verslo pradėjo VN Finansų analizė ir investicijų valdymo (MS-Faim) programa. &nbsp Daugelis mūsų studentų jau dirba profesionalai. Saint Mary's numato taikų, vaizdingas ir saugus prieglobstis nuo darbo rutinos, kuri leidžia sutelkti visą dėmesį į akademinių ir profesinių tikslų siekimas. Vidutinis klasės dydis yra 20, su aukšto lygio studentų ir dėstytojų bendravimas, o pas mus dirba apie seminarą ir atvejo tyrimo formatų kombinacija.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Moraga

    Saint Mary's College of California School of Economics and Business Administration 1928 Saint Mary's Road PO Box 4240,

    Klausimai