Keystone logo
Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Saarland University, European Institute for Advanced Behavioural Management (EIABM)

Įvadas

Moderni mokslinių tyrimų universitetų įsikūrę Saarbrücken, Iš Vokietijos valstybės kapitalo Saras, Ir Homburg, Ji buvo įkurta 1948 metais Homburg bendradarbiaujant su Prancūzija ir organizuojamas aštuonių fakultetų, kurie apima visas pagrindines sritis moksle. Tarptautiškumas buvo bruožas Saras universitetas Nuo tada, kai buvo įkurtas universitetas.

Universitetas yra įsikūręs Europos dalyje, kuri apibrėžia save bendrų sienų tarp Vokietijos, Prancūzijos, Liuksemburgo ir Belgijos. Šis regionas sudaro už glaudų tarptautinių ryšių, kad Universitetas turi pagrindą. Saras universitetas yra skirta skatinti ir plėsti savo tarptautinę veiklą akademinio mokymo, mokslinių tyrimų ir administravimo. Universitetas suteikia galimybę studentams ir dėstytojų ir mokslo darbuotojų praleisti laiką dirbant užsienyje, ir siūlo šiltai tarptautiniams studentams, mokslininkams ir tyrėjams iš viso pasaulio.

Graduate Management Admission Test arba Europa-Institut yra viena iš nedaugelio socialinių ir ekonominių mokslinių tyrimų centrų daugiausia dėmesio skirti Europos integracijai. Jos Europos teisė ir MBA Europos vadybos programų unikaliai sutelkti dėmesį į galimybes, susidarančio iš besiplečiančios ir labiau integruotą Europą.

MBA programa yra koordinuojami ir valdomi Ekonomikos skyriaus ne Saras universitetas"s Europa-Institut. Programa gali būti tiriamas arba ne visą darbo dieną ar visu etatu. Kursai yra dėstomi universiteto dėstytojų ar tarptautinių svečių dėstytojų. Kursų pasiūla diapazonas yra labai platus ir apima paskaitas, apimantis tokias sritis kaip "tarptautinės vadybos", "Europos ekonomikos" arba "Europos teisės" ir temas didžiosios aktualumą, pavyzdžiui, "Corporate Sustainability ir socialinė atsakomybė" arba "rinkodaros ir valdymo besivystančiose šalyse ".

Vizija Žmonės, rinkos ir moralinis!

sėkmingai valdyti su (ne) Europa yra mūsų vizija mūsų absolventų, kurie atvyksta iš viso pasaulio. Mūsų MBA programos todėl suteikia galimybę mokytis, be kitų dalykų, kaip elgtis su įvairių likusių nacionalinių skirtumų vieningoje Europoje ir konkrečių kultūrinių skirtumų. "Valdymas su (ne) Europoje" reiškia, viena vertus, visi operatyviniai ir strateginiai veiksmai, reikalingi įmonių, dirbančių Europoje. Kita vertus, ji yra susijusi su įmonėms už Europos ribų daryti verslą Europoje įspėtas.

Šiame fone vykstantis Europos integracija reiškia ir galimybę ir iššūkį vadovų: galimybė yra atrasti valstybių narių įvairovę ir būti žavisi jų konkrečios šalies atributais; iššūkis yra naudoti šiuos skirtumus sėkmingai verslumo tikslų fone. MBA programa "Europos valdymas" todėl yra įsitikinęs, kad moderni formavimas vadovams turėtų ne tik suteikti profesines žinias, bet ir kultūrinę įvairovę pagrindų reikalavimą. Žmonės visada turi būti laikoma kiekvieno komercinio atžvilgiu rūšies dizaineris. Todėl mūsų programa orientuota į tris aspektus žmonių, rinkų ir Moralas: - Žmonės, nes valdymo pasiūlymai su žmonėmis, su jų poreikiais ir jų kultūras. Be to, žmonės yra darbuotojai ir klientai.

  • rinkų, nes valdymo susijęs su rinkomis. Galų gale, rinka nusprendžia sėkmę ar nesėkmę.
  • Moralinis, nes valdymo pasiūlymai ir su atsakomybe tiek į aplinkos ir darbuotojų.

Pabaigoje mūsų absolventai yra pasirengę "valdymas su (ne) Europoje".

Vietos

  • Saarbrücken

    Saarland University EIABM / Europa-Institut; Campus, Building A5 4 1st floor, room 1.07, 66123, Saarbrücken

    Klausimai