Keystone logo
S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

S. P. Jain Institute of Management and Research (SPJIMR)

Įvadas

Mūsų filosofija

Mūsų kelrode Filosofija

Filosofinio ramsčiai, ant kurios stovi rūmas SPJIMR anketa švietimo pedagogikos ir vystymuisi yra

Įtakos praktika Skatinimas vertės pagrindu augimą Įtakos praktika

Iniciatyvos ir inovacijos ne SPJIMR siekiama daryti įtaką pramonės praktiką ir todėl būti iš naujo formuojant tautos dalyvis. Mokymosi imbibed per lanksti ir universali mokymo programa plėtoja mokinių, ne tik analizės ir sprendimo pajėgumų, bet ir įgimtą gebėjimą susiję su socialinėmis problemomis ir tada remtis savo ištekliais suprasti ir veikti.

Skatinimas vertės pagrindu augimą

SPJIMR propounds kad asmenys reikia sukurti tinkamą mišinį tarp susirūpinimą dėl jų pačių gerovės ir socialinės gerovės. Taigi Institutas skatina vystymąsi kooperatinė perspektyvos, pripažįsta, kad informacijos pasidalijimo ir abipusės pagarbos vertę. Tai pabrėžta per praktinio patirtinio mokymosi mokymo programas, taip pat pavyzdį.

Kitų principų, kurie pakreiptų mūsų darbo yra-

Socialinę svarbą ir gebėjimą reaguoti - SPJIMR siekia įtraukti per savo valdymo ir mokymo strategijas inovatyvių verslo praktikos ir socialinę vertę per įmonių socialinės atsakomybės programas integracijos. Bendradarbiavimas ir bendradarbiavimas - Globalizacijos atėjimas atnešė savo tinklą padidintą bendradarbiavimą dėl padidėjusios socialinės, ekonominės ir aplinkos labui. Per bendromis pastangomis, tai galima optimizuoti ribotų išteklių panaudojimą, todėl labiau tinka atitinkamoms verslo praktiką. SPJIMR tvirtai pasisako už bendras pastangas siekti didesnių nei įprasta pelną iš investicijų. Tinklo - kaip vadybos instituto SPJIMR skatina jos veikimą platesnės socialinės bei kultūrinės aplinkos su kritinių socialinių ir ekonominių procesų, kurie formuoja verslą šiandien dėmesio. SPJIMR siekia susivienytų šias skirtingas suvokimas ir poreikius, siekiant sukurti daugiau svarbią ir reikšmingą valdymo išsilavinimą Indijoje. Šiuo atžvilgiu SPJIMR bando būti vertinamas kaip pagrindinis tendencijos vadybos išsilavinimą šiandien.

Tikėti esąs didesnės pastangos dalis, SPJIMR skatina mokymąsi imbibing nuo

Geriausias ir naujausias pasaulio verslo praktikos Visame pasaulyje pripažinta institutus iš viso pasaulio Iš Indijos verslo pastangas jų Quest augimo, produktyvumo ir kokybės Ideologijos gabių žmonių, kurie yra ekologiškai sąmoningas Vakarų efektyvumas ir Rytų etosas Lyderystė plėtros programa

SPJIMR tiki tiltus į ateitį per sinergetinį pastangų kartu su pramonės, kam jis jaučiasi atsakingas ir atskaitingas, ir kam ji tarnauja su gilia įsipareigojimas.

Misija

Mūsų misija yra įtakoti praktiką ir skatinti vertės pagrindu augimą. Mūsų studentai bus atpažinti, suprasti ir palaikyti socialinį aktualumą verslo sprendimus, įskaitant per nepakankamai visuomenės sluoksniams.

Mes patenkinti šią misiją, nes mes atpažįstame savo dvyniai vaidmenis - kaip atsakingo nario Bharatiya Vidya Bhavan ir kaip reaguoja nario Indijos visai visuomenei - ir pažvelgti sau platesniame kontekste kaip "Beyond MBA" įstaiga.

Mes atlikti savo misiją per: (a) besimokantįjį orientuotas pedagogika, kuri bus pabrėžti požiūrį, įskaitant dvasingumo, ir įgūdžių, kiek žinių; (b) atskleisti studentų vertė pagrįsta augimo nepakankamai dalių mūsų bendruomenėse; (C) sintezė - mūsų intelekto įmokų ir mokymo programos - nuo competition- remiantis Vakarų efektyvumo ir bendradarbiavimas orientuotas rytų etosas; ir (d) intelektinės įmokos, kuriomis siekiama daryti įtaką praktiką.

Mūsų studentai, mes pripažįstame, polinkį ir norą būti vykdytojas pirmiausia. Mes taip pat pabrėžti, jautrumą socialinės pėdsaką verslo veiklos ir dvasingumo vaidmenį subalansuotą požiūrį į sprendimų priėmimo procese.

Mūsų fakulteto nariai, mes pripažinti įsipareigojimą pasiekti išskirtinį besimokantįjį orientuotas pedagogiką pasinaudojant asmens, gyvenamojo pobūdžio mūsų programas. Mes taip pat reikalauti, kad jie gali kurti ir skleisti žinias, kuria siekiama daryti įtaką praktiką.

Kaip bendruomenė, mes suprantame šias per vientisumo, atskaitingumo savęs, profesinės drausmės ir sunkaus darbo tikslus. Mes vertiname veiksmų laisvę ir puoselėti verslumo, judrus, lankstus ir bendradarbiavimo kultūrą.

Apžvalga

SPJIMR suteikia unikalią galimybę studijuoti verslą, kur pasaulio verslo ateitis yra Indijos širdyje, ties finansinio kapitalo šio ekonomika, pačioje vietoje, kur investicijos auga, centrą, kur paklausa didėja ir kur verslas ruošiasi greitesniam augimui, studentai gali studijuoti verslą ir mokytis iš rinkos.

SPJIMR yra tikriausiai geriausias įsikūrusi institucija Mumbajuje miestas, finansų centras Indijoje su stipriais ryšiais pramonei širdį. Tai atsispindi parengties priėmimo mūsų absolventai pramonėje ir verčia į mūsų aukščiausios pozicijos našumo.

Be to, SPJIMR anketa dvejų metų PGDM programa siūlo turėti specialistus kaip visai pristatymo kursų požiūriu projektus, stažuotes, svečių paskaitų ir pramonės remiamų kursų variantą.

Galimybė studijuoti galutinį semestrą viršų JAV B-mokyklos

Didelis bilietas galimybė, kad programa siūlo užsienio studentams yra tai, kad jie gali eiti ir studijuoti savo galutinį semestrą bet iš geriausių tarptautinių mokyklų per rudenį. Pavyzdžiui, dalyviai gali eiti ir daryti visą semestrą panašaus Samuel Curtis Johnson Graduate School of Management, Kornelio universitetas, JAV, Krannert School of Management, Purdue universiteto, JAV, Eli Broad College of Business, Michigan State University, JAV mokykloje universiteto Maryland, JAV ir Schulich School of Business, Jorko universiteto Kanadoje.

Studentai pasirengę imtis dėl galutinio semestro tarptautiniu, kai jie

Studijavo besiformuojančios ekonomikos realijas Užbaigtas visas pagrindines kursus pirmaisiais metais Užbaigtas socialinę praktiką metu vasaromis Užbaigtas specializacijos kursus trečiojo semestro

Karjeros galimybes viršų pasaulinių kompanijų

Absolventų su gilių žinių ir poveikio į Indiją rasite įdomių vaidmenų pasaulio įmonių, kurios nori statyti ant Indija galimybe.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Mumbai

    S.P.Jain Institute of Management & Research Munshi Nagar, Dadabhai Road Andheri West, 400 058, Mumbai

    Klausimai