Keystone logo
S P Jain School of Global Management Singapore

S P Jain School of Global Management Singapore

S P Jain School of Global Management Singapore

Įvadas

Labai maloni ir draugiška aplinka vyrauja ne Singapūro miesteliu.

Klesti miesteliu apsuptyje Sultingas žaluma ir lapija sudaro keli renovuotas paveldo pastatų plinta per septynerius akrų ir yra įsikūręs netoli miesto centro Singapūre. Lengvai pasiekiama keliais, su autobusų stotelė vos už miesteliu, ji yra arti kitų vietos mokyklų, medicinos įstaigų ir ligoninių, 24 val maisto parduotuvėse, pavyzdžiui, 7-11 ir didieji prekybos centrai, taip pat pramogų, prekybos ir verslo centrai. Ir programoms Singapūras miesteliu yra Global MBA, BBA, MGB ir MBA.

Įvairios pastatų universiteto namas klasėse, mokymosi centrų, bibliotekos ir keletą kitų objektų. Kabinetai yra pakopinis ir įrengtos su state-of-the-art garso ir vaizdo equipment.There yra 7 paskaita salės (keturių yra 157 sq.mt., dvi yra 80 sq.mt. ir vienas 58 sq.mt.). Du seminarų salės (vienas iš 114,5 sq.mt. o kitas 75,5 sqmt) taip pat naudojami paskaitų retkarčiais.

Kavinėje siūlanti tarptautinės virtuvės įvairovę sutalpinti į maisto reikalavimus studentui community.There taip pat Sandwich Bar nuo miesteliu greitai įkandimo. Po klases, studentai turi galimybę atnaujinti ir atjauninti naudodamasis tuo in-house salėje, mėgaujasi įvairių žaidimų, tokių kaip krepšinio ir stalo teniso ar tiesiog imtis ilgus pasivaikščiojimus aplink kampusie arba ant Mt. Faber "Sky Walk įsikūręs vos už miesteliu.

Eiliškumą ir pripažinimas

"The Economist" dabar užima SP Jain Full time MBA programa taip # 95.

"Forbes" reitingą SP Jain Global MBA # 5 Azijoje: Geriausias tarptautinis verslo mokyklos 2013 SP Jain mokykla Global Vadovybės (SP Jain) Global MBA programa buvo reitinguojami tarp 20 geriausių MBA programų pasaulyje "Forbes" Best verslo mokyklų (International) Reitingai 2013 metų.

SP Jain buvo reitinguojami # 11 pasaulio šalis "Geriausias tarptautinis 1 metų MBA programų kategorijai ir # 19 pasaulyje į" Geriausias tarptautinis MBA programų "kategoriją, kad gretas tiek vienerių ir dvejų metų MBA programas.

Mūsų reitingas regionuose mes dirbame:

 • Azija: # 5
 • Indija: # 1 (Esame vienintelė mokykla Indijos kilmės, kad būtų sąraše)
 • JAE: # 1 (mes esame vienintelė mokykla būtų sąraše)
 • Singapūras: # 3 (INSEAD ir Singapūro nacionalinio universiteto lenkia mus)
 • Australija: # 1 (Universitetas Naujasis Pietų Velsas, tik kitas Australijos mokyklos yra # 24 sąraše)

Visi SP Jain anketa dieninio studentai gyvena ir studijuoja ne vienas, bet iš trijų skirtingų miestų minimumo.

Kaip vykdote verslą Dubajus, kitaip nei jūs dirbate Singapūre, Australijoje ar net Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jums gali būti labai sėkmingas savo šalyje, bet varganas nepakankamumas kitą, jei nesupratote, kad verslo praktika, politinės sistemos ir vartotojų pageidavimų gali skirtis.

Pagalba studentams ši suprasti yra kažkas, kad mes, ne SP Jain, tai vienareikšmiškai per mūsų kelių universiteto mokymosi modelį. Visi SP Jain anketa dieninio studentai gyvena ir studijuoja ne vienas, bet iš trijų skirtingų miestų minimumo. Mes turime miesteliai, esantys Dubajus, Mumbajus, Singapūre ir Sidnėjuje. Taigi, be mokymosi įvairias priemones verslo (kaip ir dauguma studentų), SP Jain mokiniams suprasti pasaulio prigimtį verslą Įdomiausi keliu - per faktinio sąlyčio su įvairių kultūrų, politinių įsitikinimų, tradicijų ir technologinių naujovių.

Akreditavimas

Aukštojo mokslo kokybę ir standartų agentūra, Australija

SP Jain yra akredituota pagal aukštojo mokslo kokybę ir standartų agentūros (TEQSA), Australijoje. Tuo programos pabaigoje, studentai yra suteikiami su Australijos laipsnį. Tai labai pagerina tarptautinį pripažinimą laipsnis, taip suteikiant postūmį aukštojo mokslo ir karjeros, visame pasaulyje.

Žinios ir žmogaus socialinė raida tarnyba (KHDA), Vyriausybė, Dubajus, JAE SP Jain yra licencijuota žinių ir žmogaus raida tarnybos (KHDA), Vyriausybė, Dubajus, JAE suteiktos SP Jain ir sertifikuoti KHDA akademinių kvalifikacijų pripažįstami Emyrato Dubajaus visų viešųjų ir privačiųjų subjektų visiems tikslams.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

 • Singapore

  S P Jain School of Global Management, 10, Hyderabad Road, Off Alexandra Road

  • Sydney

   Sydney, Australija

   Klausimai