Keystone logo
Rushford Business School

Rushford Business School

Rushford Business School

Įvadas

Rushford Business School yra EduQua sertifikuota verslo mokykla Liucernoje, Šveicarijoje. Mokykla siūlo aukštojo laipsnio verslo ir vadybos programas. Mūsų mokykla yra unikali tuo, kad siūlo keletą MBA programų su pagrindinėmis techninėmis specializacijomis. Mūsų 100% internetinės programos puikiai tinka studentams iš viso pasaulio, kurie norėtų gauti aukštos kokybės išsilavinimą geriausioje Europos verslo mokykloje už prieinamą studijų mokestį. Mes panaudojame tinklus, žinias, patirtį ir geografinį pasiskirstymą savo studentų naudai.

Mūsų misija

Būdami į mokslinius tyrimus orientuota institucija, vykdome novatoriškas ir tarptautiniu mastu pripažintas verslo programas, turinčias teigiamos įtakos verslo augimui ir visuomenės vystymuisi.

Mes ir toliau skatiname verslo elgseną ir tyrimus per:

 • Plėtoti ir plėsti tarptautinį pirmaujančių akademinių ir mainų partnerių tinklą, kad būtų sukurta pasaulinė mokslinių tyrimų ir mokymo aplinka.
 • Konkrečiai pramonės šakai būdingų verslo įgūdžių ugdymas įtraukiant pagrindinius nuomonės formuotojus.
 • Ugdyti lyderius, kurie prisiimtų socialinę atsakomybę ir susidurtų su unikaliais intelektualiniais ir asmeniniais iššūkiais.
 • Ugdyti brandžias ir savarankiškas asmenybes, turinčias tarpkultūrinės kompetencijos ir kritinio mąstymo.

Mūsų vizija

Mūsų vizija – būti tarp geriausių verslo mokyklų Europoje ir būti pripažintam tarptautiniu mastu už novatoriškas verslo programas, padedančias įmonėms ir institucijoms išlaikyti palankią augimo kreivę. Mūsų tyrimai turės klestintį poveikį verslo praktikai, lyderystei ir akademinei literatūrai. Išugdysime pasaulinio masto lyderius, kurie panaudos savo potencialą bendradarbiauti su įmonėmis ir visuomene, kad pasiektų vertingų, konstruktyvių ir etiškų pokyčių.

Mūsų vertybės

 • Vykdydami savo misiją ir viziją mus valdo šios vertybės:
  • Akademinė kompetencija, specialūs įgūdžiai ir dėmesys tyrimams.
  • Minties lyderystė ir naujovės.
  • Kritinis mąstymas, teisingumas ir sąžiningumas.
  • Etika, socialinė atsakomybė, geranoriškumas, atskaitingumas, atsakingumas ir skaidrumas.
 • Visame savo darbe turime nesibaigiantį požiūrį, kad viršytume kokybės ir paslaugų lūkesčius. Mūsų studentų karjeros formavimas yra visų mūsų veiklos centras. Kad tai būtų pasiekta, išnagrinėjamos visos galimos priemonės – nuo mentorystės iki pristatymo ir nuorodų į atitinkamą pramonės šaką.
 • Vertiname visus savo studentus ir investuojame į jų asmeninį ir profesinį augimą ir tobulėjimą bei padedame jiems karjeros kelyje nuo pagrindinių poreikių iki savirealizacijos.
 • Mes apdairiai planuojame savo studentus, stebėdami pagrindinius pramonės pokyčius ir imdamiesi atitinkamų veiksmų, kurie iš anksto paruoštų juos ateities iššūkiams.

Internetinis mokymo metodas

Mokymo metodu, kurį naudojame, siekiama nustatyti kiekvieno asmens konkrečius mokymo poreikius ir karjeros siekius. Remiantis šiuo supratimu, įdiegiamas efektyviausias personalizuotas mentorystės sprendimas, kad asmuo galėtų maksimaliai išnaudoti mokymo programą.

Mes tvirtai tikime, kad kiekvienas žmogus turi savo stipriąsias puses ir jas galima panaudoti naudojant tinkamą mokymosi platformą ir požiūrį. Rushfordo studentai puikiai supranta, kad savęs pažinimas yra toks pat svarbus kaip akademinės žinios.

Rushforde naudojame interneto technologijas, kad maksimaliai padidintume mokymosi efektyvumą šiuolaikinėje aplinkoje, tuo pačiu suteikdami studentams visas žinias, kurių jiems reikia sėkmingam darbui.

Rushford dirba daug aukštos kvalifikacijos profesionalų iš pramonės kaip studentų mentorių, kad suteiktų jiems realias pramonės perspektyvas. Tai padeda mūsų siekiantiems profesionalams pasiekti sąsają su pačia pramonės šaka. Mentorystė suteikia daug patarimų, susijusių su mokymu ir karjeros planavimu.

Mes tikime savo studentų paruošimu realioms situacijoms, pasinaudodami tiesiogine patirtimi, įgyvendindami bandomuosius užsiėmimus per mūsų efektyvias internetines mokymo platformas.

Mūsų akreditacijos

EduQua sertifikuota Šveicarijos institucija

Rushford Business School yra sertifikuota EduQua – Šveicarijos kokybės ženklo, skirto tolesnio mokymo įstaigoms. EduQua yra akreditavimo įstaiga, pripažinta ir remiama Šveicarijos Konfederacijos vyriausybės.

EduQua yra pirmasis Šveicarijos valstybinių ir privačių švietimo įstaigų kokybės sertifikatas, kurį pripažįsta, palaiko ir patvirtina šios organizacijos:

• Šveicarijos federalinė vyriausybė
• Šveicarijos kantonų švietimo ministrų konferencija (EDK)
• Ekonomikos reikalų valstybės sekretoriatas (SECO)
• Šveicarijos profesinio mokymo skyriaus konferencija (SBBK)
• Šveicarijos užimtumo departamentų asociacija (VSAA)
• Šveicarijos suaugusiųjų mokymosi federacija (SVEB)

Verslo mokyklų ir programų akreditavimo taryba

Rushford Business School yra Verslo mokyklų ir programų akreditavimo tarybos (ACBSP) narys.

ACBSP yra vienintelė pasaulinė akreditavimo įstaiga, akredituojanti verslo programas asocijuotų, bakalaureatų ir magistrantūros lygiu visame pasaulyje nuo 1988 m. Rushford Business School yra narystė, kuri apima daugiau nei 60 šalių. ACBSP nariai yra vieni geriausių savo srities pedagogų, domisi naujoviškų mokymo metodų mokymusi, verslo švietimo programų teikimo gerinimu ir vertės kūrimu savo studentams.

Rushfordas gavo 5 žvaigždučių įvertinimą už mokymą ir mokymąsi internetu; su 4 žvaigždučių bendru įvertinimu per garsiąją QS Star Rating sistemą. Keturių žvaigždučių bendras QS žvaigždučių įvertinimas yra instituto kokybės ir reputacijos įrodymas ir prestižinis įvertinimas.

Rushford Business School yra „Tarptautinės verslo švietimo akreditavimo tarybos“ (IACBE) narė. IACBE akredituoja verslo programas, kurios suteikia laipsnius asocijuotuoju, bakalauro, magistro ir doktorantūros lygiu aukštojo mokslo institucijose visame pasaulyje. Visi pristatymo būdai, miesteliai, vietos ir mokymo vietos, taip pat visos verslo programos, neatsižvelgiant į laipsnio lygį, paprastai bus įtrauktos į IACBE akreditacijos peržiūrą.

Kaip organizacija, mes didžiuojamės galėdami būti atsakingo valdymo ugdymo (PRME) iniciatyvos dalimi. PRME yra pasaulinė iniciatyva, kurią 2007 m. pradėjo Jungtinių Tautų Pasaulinis susitarimas, siekiant paskatinti verslo mokyklas ir universitetus visame pasaulyje integruoti tvarumą į mokymo programas ir mokslinius tyrimus.

Didžiuojamės būdami Koleginių verslo mokyklų pažangos asociacijos (AACSB) nariais. AACSB yra pasaulinė akreditavimo organizacija, įkurta 1916 m., kuri remia, skatina ir gerina kokybišką mokymą, mokymąsi ir mokslinius tyrimus verslo mokyklose. Prisijungę prie AACSB parodome savo įsipareigojimą siekti meistriškumo, laikydamiesi aukščiausių kokybės standartų visais mūsų akademinės veiklos aspektais. Mūsų narystė leidžia mums būti tinklo dalimi, kurią sudaro daugiau nei 800 verslo mokyklų visame pasaulyje, kurios dalijasi geriausia verslo ir vadybos švietimo tobulinimo praktika.

Rushford Business School yra Verslo absolventų asociacijos (BGA) narys. Verslo absolventų asociacija yra AMBA, tarptautinės narystės ir kokybės užtikrinimo institucijos, skirtos pirmaujančioms pasaulyje ir didelį potencialą turinčioms verslo mokykloms, kurios dalijasi atsidavimu teigiamam poveikiui, atsakingai valdymo praktikai ir mokymuisi visą gyvenimą, dalis.

Statistika

Mūsų besivystanti pasaulinė bendruomenė, kurioje mokosi daugiau nei 80 šalių ir daugiau nei 5000 absolventų visame pasaulyje, liudija apie puikų JLI studentų išsilavinimą ir įgūdžių ugdymą.

  Universiteto ypatybės

  JLI yra tarptautinė švietimo įstaiga, kurios pagrindinis miestelis yra Šveicarija. Mes ruošiame savo studentus karjeros visuomenės sveikatos, sveikatos administravimo, farmacijos mokslų, klinikinių tyrimų, klinikinių mokslų, žemės ūkio ir verslo vadybos srityse.

  Savo studentams siūlome lanksčią savarankiško mokymosi aplinką, kurią galima pritaikyti prie kiekvieno studento individualių poreikių. Mūsų fakultetas yra akademinės bendruomenės ir pramonės ekspertų mišinys, kad studentai susidurtų su teoriniais ir praktiniais savo studijų sričių aspektais.

   Vietos

   • James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland, 1204, Geneva

   • Maihofstrasse 76, 6006, Lucerne

   Klausimai