Keystone logo
Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Rotterdam School of Management | Erasmus University

Įvadas

Per pastaruosius 40 metų „ Roterdamo vadybos mokykla“ Erasmus universitetas tvirtai įsitvirtino kaip viena iš pirmaujančių Europos verslo mokyklų.

Dar ilgai, kol „pasaulinis“ tapo svarbiu verslo švietimo aprašu, RSM studentai, dėstytojai ir darbuotojai jau atspindi globalizacijos pasaulio įvairovę.

Kaip ir mūsų priimančioji šalis, viena iš garsiausių tarptautinių prekybos šalių, RSM toliau plėtoja ir internacionalizavo, stiprindama savo, kaip vienos iš tarptautinių ir novatoriškiausių verslo mokyklų, statusą.

RSM siūlo išskirtinę intelektinę kultūrą. Manome, kad vadovavimą galima mokyti per intelektualų ir praktinį iššūkį. Manome, kad sunkumai, su kuriais susiduriama dirbant įvairiose komandose, skatina kūrybiškus naujus požiūrius versle. Mes džiaugiamės abipusiais, palaikančiais santykiais su tarptautinėmis kompanijomis. Ir mes skatiname lanksčią, plačią ir kartais piktybinę mąstyseną verslo praktikos ir mokslinių tyrimų klausimais.

Šis išskirtinis požiūris padėjo RSM sukurti aukščiausio lygio programų portfelį, taip pat vieną iš didžiausių ir produktyviausių pasaulio valdymo fakultetų.

RSM metodas

RSM lyderystės ugdymas yra apie intelektualinio ir asmeninio potencialo realizavimą. Čia jums bus intelektualiai iššūkis aukščiausio lygio akademinis turinys ir vadovaujant aukščiausiems verslo mąstytojams: dėstytojai, kurie remiasi ilgamete patirtimi dirbdami organizacijoms, ir įžvalgos iš savo tyrimų. Jūs iššūkis mums: apklausiate faktus, kaip jie pateikiami, ir kritiškai vertinant prielaidas. Ir jūs patys iššūkitės: susiduriate su savo apribojimais, stumdami praeities ribas, atrasdami, kas iš tikrųjų skatina jūsų elgesį ir kitus.

Norint įgyti įgūdžių, kad pirmaujančios idėjos taptų išskirtiniais verslo rezultatais, reikia imtis veiksmų. Visos programos suteikia studentams galimybę veikti pagal savo idėjas realioje ar imituotoje verslo aplinkoje, nuo įmonių asociacijų ir stažuočių iki faktinių konsultavimo projektų, tarptautinių kelionių ir dalyvavimo klubuose ir studentų valdomose konferencijose.

RSM įvairovė vertinama ne tik, bet ir skatinama bei plėtojama. Unikaliai atviroje ir kooperatyvinėje aplinkoje rasite erdvę ieškoti naujų mąstymo būdų, įkvėpimo iššūkį idėjoms ir galiausiai, kaip savo ateities lyderio verslui potencialą.

Statistika

Faktai ir skaičiai

Būdama viena didžiausių Europos tarptautinių verslo mokyklų, RSM pasiekia plačią tarptautinę būsimų ir esamų lyderių auditoriją per savo programų, paslaugų ir akademinės veiklos portfelį.

Darbuotojai ir dėstytojai nuolat diegia naujas verslo švietimo ir žinių kūrimo naujoves, atitinkančias mūsų institucinę misiją:

Mes, RSM, didžiuojamės galėdami teigti:

 • Daugiau nei 40 metų patirtis verslo ir vadybos išsilavinimo srityje.
 • Viena iš 3 geriausių Europos mokslinių tyrimų įstaigų.
 • Nuoseklus reitingas tarp aukščiausio lygio Europos verslo mokyklų.
 • Vieta tarp 1 % mokyklų visame pasaulyje, turinčių Quadruple Crown akreditaciją.
 • Kasmet mokosi daugiau nei 1200 vadovų.
 • 7500 bakalauro ir magistrantūros studijų studentų.
 • Daugiau nei 40 000 absolventų visame pasaulyje.
 • Vienas didžiausių ir labiausiai cituojamų verslo mokyklos fakultetų pasaulyje: 250 vyresniųjų mokslo darbuotojų ir 100 doktorantų.
 • 30 tyrimų centrų ir iniciatyvų.
 • Daugiau nei 100 mokyklų partnerių.

  Priėmimo į programą reikalavimai

  Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

  Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

  Vietos

  • Rotterdam

   Burgemeester Oudlaan 50 3062 PA , , Rotterdam

  Klausimai