Keystone logo
Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Roberto Miranda Educação Corporativa

Įvadas

registracija

mokykla

Pastatytas ant daugiau nei 40 metų konsultavimo veiklą pamatai, aukštosios mokyklos Roberto Miranda Firmos Švietimas turėjo savo DNR formos pagal kliento poreikį veiksmingų rezultatų elgesiu, techniniai įgūdžiai ir talentus savo komandas.

Nors tradiciniai mokyklos buvo sumokėta už jų sertifikatų Roberto Miranda buvo iškelta pristatyti turinį, galinčią skatinti didelius pokyčius daugelyje skirtingų pasaulio korporacijų.

Šis judėjimas, per metus, ištobulino mokyklą visą veiksmingų mokymosi sistemų, galinčių sukelti realių pokyčių gyvenime ir sėkmės studentų ir įmonių, kuriose jie dirba.

apie

mokymosi sistemas

studentas

paruošimas moduliai

Siekiant užtikrinti, kad siūlomų galima spręsti tik klausimus ir pažengusiems pranešimus programų turinys, mokyklos siūlo parengiamuosius modulius įsigaliojimo pagrindinių disciplinų, todėl, kad yra prieš išlyginimas žinių tarp studentų klasėje.

Parengiamieji moduliai gali būti pašalinti tie, kurie įrodyti bent minimaliai žinių, reikalaujamų atvykimui į kiekvienos disciplinos per testus internete arba-asmeniui.

Pre-works

Kai klases, būtinai užbaigti darbų, padedančių suderinti klausimus, kurie bus sprendžiami, kurioms mokymosi procesą.

FIT - Įvadas į gyvenimą lape

Kiekviena klasė yra įvadas į mokymąsi įrašą, kuris yra prieinamas virtualioje aplinkoje ir gali būti atsisiųsti tiesiai į savo iPad studentams.

Lustas, taip pat vadinamas įžanga į temą forma, siekiama pavesti studentams apie tai, kas yra klausimai, kuriuos reikia spręsti klasėje (sąnaudų), kuri rekomenduojama bibliografija, kurią mokykloje tikslas išmokyti šį klausimą ir ką tikisi, kad po klasę (rezultatai) studentas.

Mokymosi Sedimentacija pratybos

Siekiant užtikrinti, kad tai, kas buvo suteiktas kambaryje yra nusodinami kaip veiksmingo mokymosi mokytojai rengia unikalius pratimus MBA mokyklos, įtraukiant iš mokslinių tyrimų, prie verslo plano rengimui.

Vedantis grupė - Išplėstinė tyrimo grupė

Vedantis grupė yra pažangių tyrimų Roberto Miranda įmonių Švietimo grupė. mokė modulius tik užsienio kalba aktualijų pasaulinėje rinkoje.

Ši grupė yra prieinama visiems studentams ir darbo pagal globa tarptautinių mokytojams.

Vaizdo, garso transliacijas ir kita veikla, kuriuos galima rasti svetainėje yra už apskritojo stalo grupių pagrindas suformuotas studentams yra suinteresuota peržengti.

Menthoring

Studentai turi savo žinioje, mentorių, kurie teikia rekomendacijas dėl verslo, gyvenimą ir karjerą. Posėdžių skyrimo ir išskirtinis dėmesys Jūsų sėkmę.

Vietos

  • São Paulo

    Avenida Paulista 1009, 21° andar Bela Vista, 04011-031, São Paulo

Klausimai