Keystone logo
Queen's University Belfast

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast

Įvadas

Queen's University Belfast yra vienas iš pirmaujančių JK ir Airijos universitetų, pasižymintis išskirtiniu paveldu ir istorija.

Įkurti 1845 m. kaip Belfasto karalienės koledžas, 1908 m. tapome nepriklausomu universitetu. Šiandien nenuostabu, kad universitetų dalykai reguliariai patenka į 200 geriausių pasaulyje (QS world rankings 2022). Universitetas yra 170 geriausių pasaulyje pagal absolventų perspektyvas (QS Graduate Employability Rankings 2022) ir JK moksliniams tyrimams imlių universitetų Russell grupės narys, derinantis mokslinių tyrimų ir švietimo kompetenciją su į studentą orientuotu etosu.

Karalienės miestelis yra Belfasto širdyje Šiaurės Airijoje, kur pragyvenimo išlaidos yra mažiausios JK („Mercer Cost of Living City Ranking 2021“), todėl tai yra labiau prieinamas pasirinkimas studentams.

Pasaulinio lygio išsilavinimas ir studentų patirtis

„Queen's“ siūlo pasaulinio lygio išsilavinimą, kuris paruošia mūsų studentus lyderystei ir pilietiškumui globalioje visuomenėje.

Mūsų įkvepiančius absolventus sudaro puikūs mokslininkai, Nobelio premijos laureatai, tokie kaip Seamus Heaney ir David Trimble, ir įtakingi lyderiai, kurie daro įtaką Šiaurės Airijoje ir visame pasaulyje.

Programos yra orientuotos į studentų paruošimą būsimam darbui. Studentai ne tik mokosi pagrindinės akademinės medžiagos iš savo disciplinos priešakyje dirbančių darbuotojų, bet ir išmoksta ją pritaikyti praktiškai per praktinius seminarus ir praktinius užsiėmimus, užtikrindami, kad baigę studijas studentai būtų pasirengę tapti naujos kartos atstovais. pramonės lyderių.

Lyderiai inovacijų ir poveikio srityje

„Queen's“ yra inovacijų ir meistriškumu pagrįstų talentų variklis. Esame pasauliniu mastu susieti ir susieti su strateginėmis partnerystėmis visame pasaulyje, padedant mums plėsti savo poveikį platesnei visuomenei vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Esame lyderiai komercinio poveikio srityje ir bendros 5 metų IP pajamos (2014–2015–2018–2019 m.) viršija 80 mln. GBP. Nuo 1985 m. sukūrėme daugiau nei 100 atskirų įmonių, įskaitant 3 PLC. Kainos, Andor Technology ir Fusion Antibods buvo viešai įtrauktos į Londono vertybinių popierių biržą.

Esame pirmoje vietoje JK pagal poveikį verslumui (Octopus Ventures, 2020), o 2018 m. London Economics ataskaitoje nustatyta, kad „Queen's“ į JK ekonomiką įneša 1,9 mlrd. GBP, įdarbindama 3700 darbuotojų ir remdama dar 2750 darbo vietų visoje JK.

Pasaulinė ir visa apimanti universiteto bendruomenė

„Queen's“ užima 17 vietą pasaulyje pagal tarptautinę perspektyvą („Times Higher Education World University Rankings 2022“) ir pritraukia pasaulinius talentus į Belfastą.

Šiuo metu turime darbuotojų ir studentų iš daugiau nei 80 šalių, padedančių sukurti daugiakultūrį ir gyvybingą miestelį. Jie prisijungia prie universiteto, kuris yra įsipareigojęs pritraukti, išlaikyti ir ugdyti geriausius pasaulinius talentus aplinkoje, kuri leidžia jiems realizuoti visą savo potencialą.

Novatoriška, svetinga ir įtraukianti darbo ir studijų vieta „Queen's“ yra lyčių lygybės ir įvairovės lyderė ir šiuo metu turi prestižinį Athena Swan sidabrinį apdovanojimą. Universitetas taip pat turi 14 mokyklos apdovanojimų, kuriuos sudaro 3 aukso, 6 sidabro ir 5 bronzos.

Team work, work colleagues, working together
Annie Spratt / unsplash

Investavimas į ateitį

Devintas seniausias JK universitetas, Queen's išdidus paveldas sujungia pažangiausius įrenginius, kad gautumėte geriausią patirtį universitete.

Mūsų 700 mln. svarų sterlingų investicijos į patalpas pertvarko universiteto miestelį, plečia aplinką, kuri skatina, įgalina ir remia pasaulinio lygio švietimą ir mokslinius tyrimus.

Per pastaruosius dešimt metų universitetas daug investavo, kad suteiktų puikias patalpas savo studentams ir darbuotojams. Tai apėmė modernios aukštųjų mokyklų, kuriose gyvena klesti magistrantūros bendruomenė, sukūrimą; apdovanojimus pelniusi McClay biblioteka; Kompiuterių mokslo pastatas; Teisės mokykla; ir Wellcome-Wolfson eksperimentinės medicinos institutas. Universitetas taip pat investavo į sporto infrastruktūrą, naujas specialiai pritaikytas studentų būstas Belfasto miesto centre ir visiškai naują studentų centrą, kuris bus atidarytas iki 2022 m. vasaros pabaigos, o 2022 m. rugsėjo mėn.

Tyrimai, kurie formuoja pasaulius

Karalienės universitetas Belfastas yra visame pasaulyje sujungtas su pirmaujančiais universitetais visame pasaulyje ir yra 24 vietoje JK pagal mokslinių tyrimų galią (REF 2021 / Times Higher Education).

Mes ir toliau skatiname mokslinius tyrimus, siekdami formuoti pasaulius, sutelkdami dėmesį į penkias pagrindines sritis. Užtikrinti sveiką gyvenimą visiems kuriant sprendimus ir gydymo būdus nuo ligų; padėti sukurti permainingą ir tvarią ekonomiką ateities kartoms; vedantis prie saugiai prijungto intelekto ir AI bei duomenų revoliucijos. Esame priešakyje, kurdami į ateitį orientuotus žmogaus ir aplinkos santykius; ir tęs savo stiprią patirtį, įgytą sprendžiant konfliktus ir kuriant įtraukias ir darnias bendruomenes.

JK užėmė 24 vietą pagal tyrimų galią

Esame pažangūs mąstytojai ir toliau vadovausime bei formuosime mokslinius tyrimus, kad padėtume palaikyti darbingą aplinką ir visuomenę.

88 % mūsų tyrimų buvo įvertinti kaip pirmaujantys pasaulyje ir tarptautiniu mastu puikūs, 99 % mūsų tyrimų aplinkos buvo įvertinta kaip pasaulyje pirmaujanti arba puiki tarptautiniu mastu, o JK esame 24 vietoje pagal mokslinių tyrimų galią (REF 2021/ Times Higher Education). .

Taken in the foothills of Mount Slemish at sunrise in May a few years back, long before CoVID.
Brian Hamill / unsplash

Šiaurės Airijos legendinis grožis

Karalienės universitetas yra įsikūręs Belfaste, Šiaurės Airijos sostinėje.

Mieste, kurio širdyje yra inovacijos, technologijų pažanga įsiskverbia į kiekvieną sektorių, padedanti stiprinti mūsų konkurencingumą pasaulinėje arenoje. Belfastas patenka į 10 geriausių pasaulio skaitmeninių ekonomikų ateities – vienintelis JK miestas už Londono, įtrauktas į sąrašą (Financial Times „fDi Intelligence“, 2018 m.) ir buvo išrinktas vienu iš 15 draugiškiausių miestų Europoje (Condé Nast Traveller, skaitytojai Choice Awards 2021).

Tai vienas madingiausių, gyvybingiausių ir įperkamiausių Europos miestų, giriamas už energiją, turtingas kultūros ir istorijos. Stulbinantis Karalienės miestelis yra Belfasto Karalienės kvartale, kuriame yra kavinių, barų, restoranų, puikių parduotuvių ir pramogų vietų (Visas universiteto vadovas 2022).

Reitingai

Universiteto dalykai reguliariai patenka į Top 200 pasaulyje (QS world rankings 2022).

Universitetas patenka į 170 geriausių pasaulio absolventų (QS Graduate Employability Rankings 2022).

„Queen's“ užima 17 vietą pasaulyje pagal tarptautinę perspektyvą („Times Higher Education World University Rankings 2022“).

Karalienės universitetas Belfastas užima 24 vietą JK pagal mokslinių tyrimų galią (REF 2021/ Times Higher Education).

Statistika

Inovacijų ir poveikio lyderiai

„Queen's“ yra inovacijų ir meistriškumu pagrįstų talentų variklis. Esame pasauliniu mastu susieti ir bendradarbiaujantys su strateginėmis partnerystėmis visame pasaulyje, padedantys mums plėsti savo poveikį platesnei visuomenei vietos, nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Esame lyderiai komercinio poveikio srityje ir bendros 5 metų IP pajamos (2014–2015–2018–2019 m.) viršija 80 mln. GBP. Nuo 1985 m. sukūrėme daugiau nei 100 atskirų įmonių, įskaitant 3 PLC. Kainos, Andor Technology ir Fusion Antibods buvo viešai įtrauktos į Londono vertybinių popierių biržą.

JK esame pirmoje vietoje pagal poveikį verslumui (Octopus Ventures, 2020), o 2018 m. London Economics ataskaitoje nustatyta, kad „Queen's“ į JK ekonomiką įneša 1,9 mlrd. GBP, įdarbindama 3700 darbuotojų ir remdama dar 2750 darbo vietų visoje JK.

  Universiteto ypatybės

  Investavimas į ateitį

  Devintas seniausias Jungtinės Karalystės universitetas, Queen's, derina savo didžiulį paveldą su pažangiausiomis patalpomis, kad gautumėte geriausią patirtį universitete.

  Mūsų 700 mln. svarų sterlingų investicijos į patalpas pertvarko universiteto miestelį, plečia aplinką, kuri skatina, įgalina ir remia pasaulinio lygio švietimą ir mokslinius tyrimus.

  Per pastaruosius dešimt metų universitetas daug investavo, kad suteiktų puikias patalpas savo studentams ir darbuotojams. Tai apėmė modernios aukštųjų mokyklų, kuriose gyvena klesti magistrantūros bendruomenė, sukūrimą; apdovanojimus pelniusi McClay biblioteka; Kompiuterių mokslo pastatas; Teisės mokykla; ir Wellcome-Wolfson eksperimentinės medicinos institutas. Universitetas taip pat investavo į sporto infrastruktūrą, naujas specialiai pastatytas studentų būstas Belfasto miesto centre ir visiškai naują studentų centrą, kuris bus atidarytas 2022 m. vasaros pabaigoje, o studentams bus paruoštas 2022 m. rugsėjo mėn.

   Akreditacijos

   Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

   Vietos

   • Belfast

    University Road, BT7 1NN, Belfast

   Klausimai