Keystone logo
University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

Įvadas

Vizija

Mes siekiame būti pasaulinio lygio, novatorišką, studentas orientuotas ir tyrimai intensyvaus mokymosi bendruomenė, avansų įmones, vyriausybes ir visuomenes.

Misija

Ruošiame asmenis tobulėti savo karjerą, užsiimti savo bendruomenėse, ir patenkinti pasaulio verslo pasaulio iššūkius mūsų naujoviškų, moksliniais tyrimais pagrįstos švietimo ir informavimo.

Tarptautiniu mastu akredituotos verslo mokyklos

AACSB akreditavimas

Graduate Management Admission Test arba Paulius kolegija turi atskirą garbė būti akredituota AACSB International "(The Association Advance Collegiate Schools of Business), Premier akreditavimo agentūros, verslo mokyklų visame pasaulyje. AACSB akredituota mokyklos patvirtinti savo įsipareigojimą kokybei ir nuolatinį tobulinimą per griežta ir išsami tarpusavio peržiūros. Tik 560 tarptautiniu mastu buvo pasiekti arba net viršyti AACSB griežtus standartus mokyklų, kurios bus sudaromos Šis elitas akreditaciją.

AACSB Tarptautinis akreditacijos tikina suinteresuotoms šalims, kad verslo mokyklų:

  • Valdyti išteklius pasiekti gyvą ir aktualų misiją.
  • Avansas verslo ir vadybos žinių, fakulteto stipendiją.
  • Teikti aukštos kvalifikacijos mokymą kokybę ir dabartinės programas.
  • Ugdyti prasmingą sąveiką tarp studentų ir kvalifikuota fakultete.
  • Parengti absolventus, kurie pasiekė nustatytus mokymosi tikslus.

ACPHA akreditacijos

Svetingumo vadybos New Hampshire universiteto taip pat akredituota ACPHA (atestavimo komisijos programoms Hospitality administracijos). ACPHA akreditacija turi dvi pagrindines tikslais: siekiant užtikrinti programos kokybę ir padėti įstaigos ar programos tobulinimo.

NEASC akreditacijos

Visi UNH programos taip pat akredituota NEASC, The New England mokyklų asociacija ir kolegijų. NEASC, tauta seniausia regioninis accreditating agentūra aptarnauja daugiau nei 2000 viešųjų ir privačių institucijų Konektikutas, Meinas, Masačusetsas, Naujasis Hampšyras, Rhode Island, ir Vermonte, taip pat Tarptautinė Amerikos mokyklas daugiau nei 60 šalių.

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Durham

    10 Garrison Avenue University of New Hampshire , 03824, Durham

Klausimai