Keystone logo
Prince Mohammad Bin Fahd University

Prince Mohammad Bin Fahd University

Prince Mohammad Bin Fahd University

Įvadas

68056_mecca-66970_640.jpg

Apžvalga

Prince Mohammad bin Fahd University (PMU), kaip greitai augantis aukštojo mokslo įstaiga, sukūrė istoriją nuo pat pradžių. Šis universitetas, kurio novatoriškas požiūris į mokslą yra orientuotas į mokslą, suteikia studentams galimybę ištirti tikrą mokymosi ir naujovių kelią, kai jie yra prižiūrimi už savo ateities vaidmenis kaip "hardcore" specialistai.

PMU daugiausia dėmesio skiria studentų poreikiams, interesams ir gebėjimams, kurie yra tvarūs maitinant. Atsiliepimus, taip pat studentų įnašus vertina PMU fakulteto nariai, kurie kruopščiai įvertina kiekvieno studento žinių lygį. Tokie veiksmai yra mokyti juos tikra mokymosi sistema.

Šis universitetas nuo pat veiklos pradžios pritarė naujausioms technologijoms. Jis juos įgyvendino mokymo metodikoje ir ugdymo programose. Kai kurie technologiniai pasiekimai yra visada interneto ryšys, dėl kurio lengviau naudotis elektronine biblioteka, interneto kursų (Blackboard), "Dyned-labs", internetinė registracija.

Šiandien PMU turi pažangias technologijas, tokias kaip "intelektualios plokštės", TV transliacijos ir vaizdo konferencijos ir kt., Kurios yra naudingos studentams užsiregistruoti tam tikruose kursuose ir pasinaudoti reguliariais patarimais ar instrukcijomis iš atitinkamų instruktorių internete, sėdi prie namų privatumo.

Studentai naudojasi aukščiausio lygio meno centrais. Tokios patalpos yra skirtos tik tam, kad paskatintų jas pasivaikščioti ir atsistoti, tuo pat metu pripažinus pasaulines problemas, kurias jos turės kovoti su profesionalais. Po to, kai baigsite PMU, kuris siūlo išskirtines paslaugas, jie turėtų geresnių darbo vietų.

Kadangi anglų kalba tapo vienintele komunikacijos priemone tarptautiniu mastu, PMU siūlo šią kalbą kaip pagrindinę mokymo priemonę. Keletas klubų ir neakivaizdinių renginių VU universitetuose yra geriausi įrankiai, kuriais siekiama pagerinti studentų kompetenciją. Gerai suplanuotos galimybės mokiniams bendrauti, komandinis darbas, kritinis mąstymas / problemų sprendimas, technologijos, profesiniai ir vadovavimo įgūdžiai yra pagrindiniai įgūdžiai, kuriuos PMU teikia pirmenybę bendram studentų augimui.

PMU padeda studentų bendruomenei pasirinkti geresnę ateities karjeros perspektyvą. Teorinės studijų programos ir jų praktinis vertinimas orientuojantis į praktinį mokymą rengia jaustis namuose, kai jie yra samdomi. Pasitikėjimas savimi, sukurtas mokymais ir pažangiomis žiniomis, paruošia studentus parduoti save gerai išdirbtu ir įspūdingu jų sugrįžimu.

Įvairūs novatoriški mokymosi rezultatų įvertinimai naudojami vertinant įgūdžių ugdymo priemones, kurios seka mokinių pasiekimus ir bendrą pažangą buvimo universitete metu.

Universiteto absolventų elektroninis portfelis yra prieinamas internete, todėl būsimi darbdaviai gali geriausiai juos panaudoti samdyti darbuotojams. Tokie žingsniai suteikia tiek užmokesčio laipsnį, tiek tuo pačiu metu pasiekiant darbo patirtį.

PMU siūlo daugybę asmeninių paslaugų, įskaitant finansinę paramą nusipelniusiems studentams be sveikatos ir konsultavimo paslaugų. Šios iniciatyvos yra siūlyti geriausią komfortą atmosferoje asmeniniam ir profesiniam augimui. PMU vienodai tikisi, kad studentai, įstojusieji jiems teikdami tokias paslaugas, suteiks aukštąjį išsilavinimą.

Nuo pat įkūrimo sukauptas VSU bendras patikimumas tapo įmanomas dėl stipraus darbo jėgos - administracinės komandos, įvairios fakulteto jėgos, susijusios su tobulėjančios akademinės scenos kūrimu ir pagalbiniais darbuotojais, padedančiais valdžios institucijoms padėti universiteto administracijai sistemingai pereiti.

TIEC (Teksaso tarptautinis švietimo konsorciumas), kaip PMU švietimo konsultantas, dalyvavo aukščiausių ekspertų iš 32 Amerikos universitetų, skirtų PMU akademinei struktūrizacijai. Žinoma, PMU dabar gali pažadėti ir suteikti puikų išsilavinimą, kad paskatintų ateities lyderius jų studijų srityse. Tai ženklas globalizuotam švietimo požiūriui, kurį priima VVP.

68057_saudi-arabia-84015_640.jpg

Saudo Arabijos kultūra

Čia yra daugybė gyvenimo aspektų, kurie labai skiriasi nuo to, kokia yra jūsų šalis ir kultūra. Mes tikime, kad svarbiausias žingsnis prisitaikant prie jūsų gyvenimo Saudo Arabijoje yra išmokti kai kuriuos papročius ir įstatymus. Tuomet tapsite patogesni naujoje aplinkoje. Kai susipažinsite su kultūriniais skirtumais, čia gyvenimas gali būti labai įdomus.

Štai keletas siūlomų "daryti ir nepamiršti" savo komfortą ir gerovę.

Prašau ...

Atkreipkite dėmesį į kultūrinius ir socialinius skirtumus, kuriuos stebite. Būti lankstus ir atviras keisti. Jūs įvertinsite naują patirtį. Priimkite iššūkį, kaip gyventi nuostabioje senovinėje šalyje su turtinga ir įdomia istorija.

 • Stenkitės mokytis ir naudoti arabų kalbą.

 • Liekama lankstus ir pabandykite prisitaikyti prie vietinių papročių. Pavyzdžiui:

 • Drabužiai: moterys turi dėvėti konservatyvius, laisvus drabužius. Jei jaučiatės geriau, dėvėdami "Abaya", atlikite tai.

 • Ramadanas: islamo šventas mėnuo, per kurį musulmonai stebėjo greitą saulėtekį ir saulėlydį. Prašome gerbti šią religinę šventę, nes dienos šviesos metu nerekomenduojama valgyti, kramtyti, gerti ar rūkyti.

Prašau ne ...

 • Pabandykite įvesti savo vakarietiškas vertybes Saudo Arabijos visuomenei. Negalima tikėtis, kad gyvenimas bus toks pat kaip ir jūsų gimtosios šalies gyvenime.

 • Fotografuokite žmones ar bet kokią nacionalinio saugumo erdvę, pvz., Oro uostus, karinius įrenginius ir naftos perdirbimo gamyklas.

Tradicinis arabų etiketas

Saudo Arabijoje, kaip ir kitur, dominuoja pokalbių geri elgesys ir svarstymai dėl kitų papročių ir įsitikinimų. Саудиты patys yra geros humoro, добродетельных ir neformalus, nes jie tikisi, kad kiti.

Kai kurie pasiūlymai

Įsiminkite ir pateikite teisingą organizacijos (darbdavio) ar sutuoktinio organizacijos (darbdavio) pavadinimą ir telefono numerius. Žinokite teisingus mokinių, kuriuos lanko jūsų vaikai, pavadinimus, numerius ir vietas.

Įsitikinkite, kad jūsų vaikai turi savo junginio pavadinimą ir telefono numerį, telefono numerį ir patikimą kaimyną esant avarinei situacijai. Tai ypač svarbu nepaprastosios padėties informacijos byloje jūsų vaikų mokykloje.

Įtampa karalystėje gali būti 110v arba 220v. Žinokite savo įtampą ir atitinkamai pasirinkite savo prietaisus. Patikrinkite įvairių tipų įrangą, pavyzdžiui, yra keletas skirtingų rūšių vaizdo grotuvų, esančių Karalystėje. Jei turite kompiuterį, gali reikėti įtampos reguliatoriaus. Labai rekomenduojama naudoti kompiuterių ir kitos elektroninės įrangos viršįtampių apsaugą.

Prisiminti

Jūs esate kviečiamas svečias Saudo Arabijos Karalystėje. Jūs neturėjote priversti atvykti čia. Jums taikomi jų vietiniai įstatymai. Tavo šeima yra protinga suprasti atitinkamus įstatymus ir papročius

Vietos

 • Dhahran

  617, Al Jawharah, Khobar, Dhahran 34754, , Dhahran

  Klausimai